Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

25 gru 2007, 19:14

[/b]W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany, życzę Wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi.

I specjalnie dla
Siuni Niech słonko dziś świeci na jasnym niebie a ptaki śpiewają dziś tylko dla Ciebie. Składam Ci szczere życzenia, aby spełniły się Twe marzenia.
:ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :sylwester:


I wszystkim z racji świąt :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 gru 2007, 12:16

spinka, dziekuję bardzo :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

27 gru 2007, 10:06

Święta, święta i po świętach :ico_szoking:
Witajcie :ico_ciezarowka: , jak się macie po świętach???
U mnie jak zwykle szybko zleciały, jak zwykle jestem przejedzona, 2 Wigilie, to o 1 za dużo :ico_olaboga.
A Święta minęły spokojnie i rodzinnie. Wigilia i pierwszy dzień były wypadowe, a wczoraj mieliśmy imprezkę u nas w domu :-) .Fajnie tylko dziś jestem trochę zmęczona i :ico_spanko: mnie bierze.
Niestety trzeba było wrócić do rzeczywistości (pobudka o 6 i na 7 do pracy :ico_zly: ), ale pocieszam się, że już niedługo weekend :-)
Piszcie jak minęły święta u Was, jak Wasze samopoczucia i maleństwa w brzuszku :-)

[ Dodano: 2007-12-27, 09:12 ]
Siunia spóźnione, ale szczere zyczonka przyjmij ode mnie :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: .
Duzo zdrówka, miłości, uśmiechu i pogody ducha na każdy dzień. Spełnienia najskrytszych marzeń oraz samych szczęsliwych chwil w Twoim życiu. No i spokojnych pozostałych 6 miesięcy oczekiwań na maleństwo :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

27 gru 2007, 10:40

Hej :ico_ciezarowka:
Jak ja się cieszę, że już jest po świętach, nareszcie :ico_sorki:
Oj miałam już dość, 2 wigilie, 1 dzień świąt chrzciny, potem imieniny i spontaniczna impreza u nas zorganizowana przez mojego A. która trwała prawie do 3 rano :ico_spanko:
Drugi dzień u moich rodziców, u babci i wieczorem u siostry A. Nie miałam się kiedy położyć i są efekty, od rana mam skurcze, wzięłam no-spę i leżę, a odstawiłam ją już od wtorku, no ale mam nadzieję, że poleżę i wszystko się unormuje.

Poświętny :ico_buziaczki_big: wszystkim!

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

27 gru 2007, 10:45

Hej Spinka w sumie ja tez się cieszę, że Święta nie trwają dłużej, chyba, że byłby wolny czas po, żeby odpocząć :-).
Ja też praktycznie nie miałam kiedy połozyć się, odpocząć i też efekty były :(

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

27 gru 2007, 10:53

Ja to ja, wczoraj o 22 już w łóżeczku, a moja szwagierka 9 t.c. pojechała jeszcze z mężem na dyskotekę, dzisiaj ma wizytę u naszego wspólnego gina, ciekawe jak tam u niej.
A jak prezenty????
Ja jestem bardzo zadowolona z książki P. Zawitkowskiego: Co nieco o rozwoju dziecka - jest świetna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

27 gru 2007, 12:51

A ja mialam najbardziej leniwe swieta wszechczasow :ico_haha_01: Lezenie i nic_nie_robienie :ico_spanko: Mezowi tez sie podobalo, chociaz wczoraj juz sie zaczynal nudzic :ico_oczko: Ale mu delikatnie przypomnialam zeby nie marudzil, bo ja tak juz 3 miesiace mam i si enie skarze :ico_nienie: :ico_haha_01:
Dzis rano bylam zrobic badania, mam nadzieje ze beda dobre wyniki, szczegolnie ten mocz.. A jutro wizyta i bedziemy sie ogladac z maluchem :-D
Oczywiscie jechanie na badania na czczo zaowocowalo mdlosciami i wymiotami, ale przespalam sie godzinke i jestem wsrod zywych (jak sobie przypomne ze nie tak dawno mialam takie sensacje 24/dobe to sama nie wiem jak to wytrzymalam :ico_sorki: )

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

27 gru 2007, 23:30

Hej!

Co słychać? A teraz trochę o :ico_ciezarowka: :-D Czuję się dobrze, dalej brzuś rośnie jeszcze raz tyle i będe miała drugie maleństwo przy sobie. Powoli turlam się do 20 tygodnia ciąży i porównuje zdjęcia brzuszka obecnego i jak byłam w ciąży z Wojtusiem ... duża różnica... ale przynajmniej ludzie zaczynają ustępowac mi miejsca w kościele bo nawet jak mam płaszczyk to widac już brzuszek :-D Ogólnie rzecz biorąc mam sie dobrze!

Coraz częściej maluszek mnie kopie i to coraz silniej ale i tak sporadycznie ..wiem co będzie później :-D

Tuska pisze:zis rano bylam zrobic badania, mam nadzieje ze beda dobre wyniki, szczegolnie ten mocz..


A co poprzednie badania wyszły źle? Mój ginekolog też kazał mi powtórzyć badania moczy- reszta dobra- bo mam za niskie czy wysokie- sama nie wiem- białko w moczu i łykam tablety takie na poprawę badań.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

28 gru 2007, 09:17

Witajcie kobietki :-) co u Was???
Małgorzatka super, ze wszystko u Ciebie dobrze i dzidzia rośnie zdrowo.
Tuska daj znać jak wizyta u gina!
Spinka jak Twój brzuszek i skurcze, ustapiły?

A ja siedzę sobie w pracy i cieszę się, że dzis piątek :-) .
Brzuszek mam coraz większy (oj rośnie), ale jeszcze pod płaszczykiem nic nie widać :-) Natomiast piersi są przeogromne i mam wrażenie, że ciągle rosną. A wczoraj się podłamałam, zauważyłam na dolnej części malutkie kreseczki, to chyba rozstępy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: .
Juz wczoraj zamówiłam sobie krem Mustelę, bede sie ratować :ico_haha_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

28 gru 2007, 09:21

Hej!

NOWA pisze:piersi są przeogromne i mam wrażenie, że ciągle rosną.


Mi też i zaczynają boleć.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość