Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

27 gru 2007, 00:43

Witaj Basiu...
zasmuciłam się....czy ta reakcja dopiero teraz się objawiła?czy Jaś wczesniej już miał te plamy? konsultowałas to z lekarzem?

kochana dawno nie widziałam Jasia - i bardzo urósł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczny chłopczyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

27 gru 2007, 01:35

Hej dziewczyny :-D
Wpadłam tylko napisać, że wszystko wypadło świetnie. Eliza grzeczniutka tylko już później marudna ze zmęczenia bo w ciągu dnia niewiele spała :ico_olaboga: Ale jak wróciliśmy do domku to... nie ma jak we własnym domeczku, Eliza też tak uważa :ico_oczko: Teraz śpi jak zabita i ja też wybieram się spać... w końcu.

Prześliczne zdjęcia dziewczyny. Ja wkleje jutro. A teraz szykować się na ślub :ico_oczko: Będzie cudownie :-D Chociaż my to prawie jak małżeństwo ale teraz świstek i przysiądź przed wszystkimi tą miłość aż do śmierci to też piękne :ico_oczko:

Buziaczki :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

27 gru 2007, 01:38

Violu, jakieś plamki były, sądziłam że od sliny, lekarka mówiła o mechanicznych otarciach... Ale po wprowadzeniu nowości okropnie się nasiliły i rozniosły... Wchodzą juz na buźkę :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: i są często zaognione... Alergolog stwierdziłą łojotokowe zapalenie skóry... Ehhh, nie chcę narzekać, ale czuję sie okropnie bezradna :ico_noniewiem:

Dziękuję Ci, Violu, za ciepłe słówka... Chyba na dzis się pozegnam :-) Dobrej nocki!

Kinga, zyczymy Wam wszystkiego dobrego!

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

27 gru 2007, 10:31

HEJKA, i juz po świętach :ico_olaboga: ale co tam nie ma się co martwić, my to sobie zawsze jakiś preteksik do świetowania znajdziemy :-D a teraz jeszcze Sylwester nas czeka, a później ani sie obejrzymy a bedzie Wielkanoc :-D a póxniej bedziemy juz pomału się do obchodzenia roczków naszych maluszków szykowac :-D a w miedzy czasie urodzinki, imieninki, rocznice i inne okazje :-D

Violu fajen foteczki, a Mikołaj i Miłosz to prawie jak bliźniaki wygladaja :-D i tatuś by ich sie nie wyparł :-D
a z ciebie śliczna mamuśka :-D mezuś to pewnie zazdrosny o ciebie :-D

Basiu oj biedactwo z ciebie, życze powodzenia w odstawianiu od piersi, a na złagodzenie objawów skórnych bardzo dobre jest Olilatum, jest tam emulsja do kąpieli, mydełko i kremik ja używam i gorąco polecam :-D
a foteczki Jasia piekne :-D super z niego facet rośnie

Kinga super ze chrzciny się udały i macie juz w domku legalnego aniołka :-D oczywisćie czekamy na foteczki szczególnie ze ślubu :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

27 gru 2007, 13:25

Hej dziewczyny
Basiu witaj Jasiu bardzo wyrosl :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bardzo przykro mi z powodu choroby ale moze jakos szybciutko minie inie bedzie tak zle :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
kinga no tosuper ze wszystko ok.I trzymamy kciuki zeby rownie slub :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nie moge pisac moja mi przeszkadza

[ Dodano: 2007-12-27, 12:32 ]
Mojej Basiu tez zaczely wychodzic chrosteczki od czegos i potem rozlewalo sie to w taki plac.
Zaczelam diete bo lekarz powiedzial ze to uczulenie ale najgorsze ze nie wiedzialam od czego bo ja jem juz wszystkio.Lekarz przepisal kremik i pomagalo ale nadal nie bylo wiadomo od czego :ico_noniewiem: A ze moja to lakomczuch i chce wszystko co mama je wiec dalam Juli jablko bo akurat jadlam do pocyckania i zaraz wyszly jej wlasnie te chrosty.I Eureka :ico_brawa_01: mam powod. :ico_noniewiem: Teraz jablko jej w ukryciu tak zeby Juli nie widziala :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-12-27, 12:33 ]
I kto byto powiedzial jablko jest niealergiczne :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_nienie: A tu taka niespodzianka.Zosia od Sosim tez ma alergie na jablko :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-12-27, 15:22 ]
A to dla Jasia za 6m-cy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

27 gru 2007, 16:24

Witamy :-)

A ja Wam powiem, ze te dni lepsze od samych świąt, jest tak miło, nastrojowo...

Ula, od początku używamy Oilatum i tylko tego... Krem - Aderma... Może rozpieściliśmy go tymi kosmetykami? :ico_noniewiem:

Joasiu, świetnie ze powód sam wylazł :ico_brawa_01: My tyle szczęścia nie mamy, a że ze mnie też łakomczuch, podgryzam do południa, po poł. sie pilnuję, bo wieczór i w nocy karmię :ico_noniewiem:

Po raz pierwszy schudłam w swięta...Ważę...A co tam, powiem wam na ucho - 46 kilo :ico_noniewiem: Ale tym razem jakoś mnie to nie cieszy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

27 gru 2007, 16:30

Matko Basiu 46kg to co ty podjadasz? :ico_noniewiem: A jeszcze masz diete :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Ty jestes biedna :ico_noniewiem: No i nie bylo co sie martwic w ciazy juz dawno te kiloski stracilas :ico_noniewiem:
A ja tez wrocilam do swojej wagi z przed ciazy 65kg. :ico_noniewiem: ale jak mala bedzie mnie badal tak objadac to tez kiepsko to widze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

27 gru 2007, 16:39

Basiu czy ty nie chudniesz przypadkiem przez stresy???? 46kg :ico_szoking:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

27 gru 2007, 17:36

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
W koncu tu jestem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najpierw skladam wam zyczonka swiateczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D
Ale mam tu zaleglosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Caluski dla wszystkich dzidziusiow i ich mam!!!!!!!!! :ico_haha_01: :ico_haha_02: :ico_haha_01: :ico_haha_02: :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

27 gru 2007, 17:38

[size=150]Witaj Aniu!!!! wreszcie jestes!!!!!SUPER!!! :ico_buziaczki_big:
PISZ CO U WAS.....[/size]

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość