Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

27 gru 2007, 20:31

Lutowki tyle mialam roboty na swieta ze nawet nie mialam czasu eby wejsc na forum i zlozyc wam zyczenia, a wiec wesolego po swietach. zdrowia szczescia radosci i pociechy z naszych malych bączkow

Hekkate brawo za wytrwalosc, ja tez staram sie byc wytrwala tylko mojemu mezowi nie wychodzi

lulu dobrze ze Filipkowi nic sie nie stalo. teraz sa w takim okresie ze upadki roznego rodzaju czesto im sie zdarzaja

katelajdka wiem co przezylas, dobrze ze tylko na siniakach sie skonczylo

karolas nie bede oryginalna- fryzurka bardzo ladna. no i obys jak najszybciej dowiedziala sie co Ci jest i pozbyla sie tego paskudztwa

Qunick jak Zuzia??

Eva zdrowka dla was

Malgorzatka gratulujemy kolejnego zabka i wspolczujemy zarwanych nocy

Dorota.M. gratulacje dla Agatki i mimo wszystko pojawiaj sie czesciej choc na chwile

mamcia sto lat sto lat

Lutowki
dziekujemy za zyczenia no i wszystkiego najlepszego dla Łukasza i Dominiki

A nasze swieta? wigilie robilismy u nas w domu na 12 osob i bylo ok. w pierwsze swieto do tesciow a drugie do mojej mamy. na wigile zrobilam po raz pierwszy zupe rybna wedlug przepisu ktory pojawil sie na forum. Dzieki bo sie udala i mezowi smakowala (ja nie jem). robilam tez paszteciki z ciasta francuskiego z kapusta, no i tez byly dobre.w ogole jedzenie to kazdy przynosil cos od siebie i wszystko bylo dobre. a Tymek jak sie cieszyl z prezentow. dostal zyrafe, stolik edukacyjny (najbardziej mu sie podoba, lokomotywe do odpychania ikrzeselko i inne drobiazgi)

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

27 gru 2007, 20:37

hejka
Nie bardzo mam czas pisać bo zmieniam Zuzi kompresy i mnie obie nie odstępują na krok.
Zuzia ma jakiś wirus który objawia się właśnie wysoką gorączką taką pod 40 st. Nawet nie mam Was jak poczytać :ico_placzek:
Karolas mnie też podobała się fryzurka :ico_brawa_01:
Oby te choróbska szybko minęły bo juz wymiękam z braku snu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

27 gru 2007, 22:05

qunick, duzo zdrowka dla was, oby szybko wiosna nastala :ico_buziaczki_big:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

27 gru 2007, 22:18

Hej!

Wszystkiego najlepszego dla Joasi z okazji 11 miesięcznicy i Dominiczkowi, Łukaszkowi, Tymkowi oraz Kubusiowi na te 10 miesięcy... :ico_tort: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

27 gru 2007, 22:43

Qunick fajne zdjecie w podpisie :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

27 gru 2007, 22:44

Luluś I jak nocki? My już powoli kończyny łobuzowanie w nocy- chyba :ico_oczko: - bo już obydwa ząbki są pięknie widoczne i dziąsła jak na razie przestają Wojtusia swędzieć ale zapodałam dziś jeszcze czopka Virbucol bo musi na jutro być wypoczety- jak się pół nocy rzuca po łóżku to rano nie jest- bo do kościółka rano idziemy "na młodzianków"- czyli specjalna msza dla dzieciaczków z błogosławieństwem dla najmłodszych, idziecie też?. No mój mały tez ma ślinotok ale to tak okresami ma.
Mi ostatnio tez znów Wojtuś spadł z łóżka i to w identycznej sytuacji ...już sie tym nie przejmuje...

A jak zdrówko? Lepiej już wam? Zdrowiejcie kochani, zdrowiejcie!

Karolas Bardzo ładna fryzura!

Wojtuś Posmarowałam mu buzkę takim kremem ze sterydami :ico_placzek: ELCOM i przeszło wszytsko jak ręką odjąc ale ciekawe na jak długo :ico_noniewiem:. Moja desperacja jest ogromna jak ocean więc jak zaczął znów się drapać do krwi to posmarowałm choć wiem, że to nie jest rozwiązanie, na razie nic nie ma- moja 3 dzień.

QunickI jak się czujecie?

ML No i nastepne chorowitki...co u Was, zdrówko jak?

Hekkate No to trzymam kciukii za samodzielne zasypianie, które u nas niestety mierne bo nadal śpi z nami i jestem na siebie zła..ale ja to troszke lubie :ico_olaboga:
:ico_zly: - mam nadzieje, że się wszytsko uda!

Eva Ojojo..ale się porobiło...Zdrwóeczka 1000razy!

Katelajdka Dobrze, że to tylko przgryziona warga i siniaczek..oj nasze dzieci to już na moment nie można spuścić z oczu a czasi to nawet jak się jest przy dziecku to coś wykombinuje i nieszczęście gotowe!

Ja A teraz trochę o :ico_ciezarowka: :-D Czuję się dobrze, dalej brzuś rośnie jeszcze raz tyle i będe miała drugie maleństwo przy sobie. Powoli turlam się do 20 tygodnia ciąży i porównuje zdjęcia brzuszka obecnego i jak byłam w ciąży z Wojtusiem ... duża różnica... ale przynajmniej ludzie zaczynają ustępowac mi miejsca w kościele bo nawet jak mam płaszczyk to widac już brzuszek :-D Ogólnie rzecz biorąc mam sie dobrze!

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

27 gru 2007, 23:11

QUNICK śliczne zdjęcie twoje z dziewczynkami, cudne :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Co te corbska tak nawracają i nie odpuszczają no naprawdę. U nas tez ciąle cos było ,zycze szybkiego powrotu do zdroweczka Zuzi :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
KATELAJDKA dobrze ze nic sie nie stało, ciesze sie ze do mnie napisałaś i ze mogłam jakos cie uspokoic chociaz troszkę ;).
DLA WSZYSTKICH CHOROWITEK DUZO CALUSKOW I POZYTYWNEJ ENERGII ORAZ SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWECZKA :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
OLALA tak kalendarze zdązyły dojsc dosłownie na styk ale sie udało :) wszyscy są bardzo zadowoleni i bardzo im sie prezent podobał :) a u ciebie?
STO LAT DLA KOLEJNYCH 10-MIESIECZNIACZKOW I DLA 11-MIESIECZNEJ JOASI :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
OLALA napisz nam koniecznie ak idzie konczenie z piersią?? powodzenia :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
HEKKATE super ze nauka idzie i danielek łapie ze usypiac trzeba samemu
Obrazek
Obrazek
więcej dzis nie da rady wkleic bo cos sie zepsuło z tym programem do wgrywania sprbuje jutro ;)papapsiu

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

27 gru 2007, 23:23

karolas Cudne fotki.... Wiesz kluseczka taka z tej Twojej córci :-D Śliczne masz dzieciątka.

U nas przylatuje Aniołek pod choinkę a widzę, że u niektórych Mikołaj przychodzi!

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

27 gru 2007, 23:47

karolas, ale super fotki!!! Mikołaj extra! U nas w Wigilię tak jak u MAłgosi przychodzi Aniołek i postanowiłam że jak Bartuś bedzie wiekszy to bedziemy przed świętami robić ciastevczka dla Aniołka zeby zostawić mu na oknie żeby go poczęstować i to bedzie nasz przedświąteczny rytuał. Już sie nie mogę doczekac jak już nadejdzie taki czas że bedzie na tyle kumaty!!
Przepraszam że Ci przeszkadzałam, tymbardziej ze czytam ze Kacpi gorączkował, sama masz zmartwienie a ja Ci zawracam głowę na noc!! :ico_wstydzioch:
Małgorzatka, pierwsze słyszę o jakiejs mszy dla takich małych dzieci!! Naprawde! Ale i tak bym nie szła bo jeszcze nie chodzę z Bartkiem do kościoła bo uważam że jest za mały. On nic z tego nie wyniesie a jeśli już to nie daj Boze jakieś choróbsko od ludzi!! Sorki ze tak piszę bo wiem że sprawa kościoła jest dla Ciebie ważna...
kelly myślałam że nie przeżyję widoku krwi mojego synka!! Jak pomyśle o Was co przeżyliście jak z krzesłem Tymek sie przewrócił to mi się robi gęsia skórka! Pamiętam że mu nosek napuchnął... I też krew leciala... Coś strasznego! Na szczęscie Bóg ma w opiece nasze dzieci!!
lulu nie przejmuj sie kochana jak Filuś spadnie z łożka, bo takie małe dzieciaki to mimo opadku ładnie się asekurują, jak płaczą to bardziej ze sie przestraszyły niż jak im coś się stanie, no chyba ze masz bardzo wysokie łożko. Mnie kilka razy bączek spadł i od tamtej pory nie zostawiam go na rrzemki na łożku tylko zawsze śpi w łożeczku. A nad ranem jak biorę go na ostatniego cycka to tez zostawiam ze soba ale jak on sie budzi to ja tez i chyba nie dałabym rady usnąć jak on tak sobie łazi po wyrku!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

27 gru 2007, 23:55

Małgosiu fajnie ze dobrze sie czujesz :ico_ciezarowka:
jejku nie moge uwierzyc ze jeszcze trocha i bedziemy witac kolejna dzidzie, co prawda nie lutowe ale nasze :-D
a u nas po staremu, cos ten antybiotyk nie pomaga prawie, a moze tak pozniej dziala, co prawda mniej Fillipek kasle, ale kasle, no i katar ma.
A ja juz lepiej, dzieki :-D mnie to choroba dlugo sie nie czepia, tfu-tfu, gora 2-3 dni.
ale znow mam problem z @. ost. mialam 1.listopada :ico_olaboga: ech chcialabym :ico_ciezarowka: hihi, ale raczej nie jestem, chyba ze cos przeoczylam :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Karolas fajne zdjecia :ico_brawa_01:
rzeczywiscie Amelka taka kluseczka malutka. moj to chudzieliec, w ubraniach jako tak wyglada, a na golaska to chudinka. Babcia sie smieje ze ma ladna figure, malą dupeczke i szeroki w barkach :ico_haha_01:
ja to mosze kombinowac , zeby zjdl cos, najlepiej to idzie babci bo zmusi a ode mnie ucieka, bo na polleząco je, w krzeselku nie chce siedziec, wyprzeza sie,
wogole nie lubi siedziec, nie w wozku nie na kolanach, najlepiej albo zeby chodzily z nim na recach, albo sam wscieka sie. motorek ma w tylku czy co.

Dzis przytrzasnąl paluszek drzwiami od szafki, :ico_olaboga:
Och zaczyna sie czas lez i guzów, no bo naturalnie nie da sie od wszystkiego upilnowac

ale sie rozgadalam, pa-pa :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-12-27, 23:09 ]
No jeszce nie poszlam ja :ico_haha_01:

Malgosiu, tez nie slyszalam o tej msze, ale i tak by nie poszla na stan zdrowia malego,
nawet nie wiem kiedy ksiadz bedzie chodzic :ico_olaboga:
a w kosciele Fillipek byl juz kilka razy, podoba sie mu, spiewa sobie :ico_haha_01: grzecznie sie spisuje, pod koniec mu sie nudzi, ale zawsze biore jakas zabawke
nasz ksiadz jak najbardziej za to zeby z dziecmi chodzic, rzeczywiscie kiedy pogoda na to pozwala, w naszej parafii duzo z dziecmi chodza

Hekkate, :ico_brawa_01: za wytrzymalosc.
och musze sie wziac za to

Dziewczyny No i ktos sie odchudza?ech, chyba same chudzinki zostale, ja po swoich urodzinkach biore sie znowu za 6W. ale mialam radoche jak skonczylam, nawet prezent sobie zrobilam :-) , o wiele lepiej brzuch wyglada, no i smaruje tą kulka co Dorotka polecila; teraz sie rozleniwilam i nie cwicze nawet na rowerku, waga stoi w miejscu najwazniejsze. teraz cel kolejne 5 kilo, tak latwiej, niz odrazu sobie poprzeczke postawic 20kilo

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości