Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

28 gru 2007, 12:02

Jasnie Pani :) pisze:kazalam mezowi spac na materacu a Lucha spala ze mna. Maz sie obrazil


wszystko dla dobra dzecka

Ja dzis mam mega busy madziorkowy dzień. :-D
Mama przyjechała idziemy na zakupki, szukac wyprzedazy i nie tylko.
Mam zamiar wydac dziś duuużo kasy. Nie będę sobie żałować bo nie mam w czym chodzić. Tak schudłam, że wszystko wisi jak na wieszaku cholera.
No i może cos na Sylwestra wynajdę. Zobaczy sie. Tak czy inaczej Tomka pod pache i popołudnie w centrum handlowym. Ale suuper. Obym tylko wróciła zadowolona i obkupiona bo inaczej się wkurzę.

Ciekawe jak Juli i Krzysio??

A w ogóle cos ostatnio sie Avisek nie odzywa i Acia tez juz długo? Co sie dzieje?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 gru 2007, 12:18

Kamilka zycze udanych zakupow!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja tez mam ochote cos sobie kupic, ale z drugiej strony teraz to po co? najdalej za dwa miechy bede w Królestwie Wspanialych Wyprzedazy i bede musiala kupowac, bo jak sie z Lucha w jeden bagaz bede musiala zapakowac to nie bede miala w czym tam chodzic :ico_oczko:
-indigo- pisze:Ciekawe jak Juli i Krzysio??

no wlasnie, nie ma ktoras numeru do justysi, zeby eska wyslac?

no wykrusza sie grupa ... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 gru 2007, 13:10

jasnie panie ciesze sie ze choc troszke lusi i wam ulzylo.. uffff
niech te zebole sie pokaza wreszcie..
a masz racje tutaj ciuchy bedziesz miala nowe co sezon, bo takie wyprzedaze ze zal nie kupic nie? hihi

kamilo zycze udanych szalonych zakupkow hiih

no dziewczyny gdzie jestescie???

ja dopiero wstalam.. bosko!!!
adas wrocil o 9 i wzial leoska do salonu.. mial tam duze towarzycho wiec zadowolony na maxa.. dopiero teraz wymiekl i zarzadl cyca , odpadl po 3 pociagnieciu.. i wyumienilis,my sie w lozku
ja wstalam a leonek smacznie spi hihi

zmykam na sniadanko
i jedziemy na basen
adas w tym czasie zabiera leonka na turniej pilki noznej hehe
a my bedziemy plywac hehe
potem pewnie dolaczymy do chlopakow
bo to tuz obok hali sportowej hehe

solarka przed sylwkiem.. i wieczorek znow jakis wychodny. a co hihi

leos lepiej spi. ufff

wgrywam fotki z bozego narodzenia i chrztu
przygotujecie sie na mega ilosc
hehe
buzka dla wszystkich

aha nie mam nr do juli ale zostawila,m jej wiadomosc na gg.. moze sie odezwie hmm

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

28 gru 2007, 13:18

Czesc Dziewuszki. Dzieki ze sie tak martwilyscie :* Troskliwe misie :) W nocy pojechalismy do super szpitala dla dzieciaczkow- lekarze, siostry - wszyscy mili i czuli.. Misio hihral sie i zaczepial wszystkich - jakby ozdrowial blyskawicznie! Powiedzieli ze nie beda go trzymac, jesli sam wypije gastrolit.. Bo tu to tylko plynytrzeba uzupelniac.. Wypil lyzeczka.. Wyglupial sie z moim tata i kolezanka z oddzialu i dodomku.. Bylismy o 2. Potem troszke zwymiotowal.. No ale spal do 11. Duzy dalej umiera, ma temperature i leje sie z niego. A po Misiu - prawie nie widac ze chory - no.. gdyby nie lekka maruda ... Bedzie dobrze :-D Kazdy musi swoje przejsc.
Jeszcze raz dziekuje za troske. Kochane jestesce :*

Jasnie Pani - wspolczuje tych rewelacji z zebiskami. A maz -hyhy.. no maz, jak dzieciatko - tez ;lubi przycyciusi sie poprzytulac :):

Kamilko - zycze mega shoppingu -choc u nas te wyprzedaze to nieporownywalne niestety :/

Madziorka
- czekam na foteczki z niecierpliwoscia!!!

Uciekam,bo zaraz bedzie meksyk!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 gru 2007, 13:24

Boze narodzenie u mojej rodzinki

pierwsze spotkanie leosia z pradziadkami
Obrazek
Obrazek

moja kuzynka i leonek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

leos z babcia hihi
Obrazek

w otoczeniu moich siostr i kuzynek
Obrazek

choinka rodzinki i leos
Obrazek

pierwsza fura leosia
Obrazek

mama dawaj cyca.. JUZ!!!

Obrazek

uffff

[ Dodano: 2007-12-28, 12:26 ]
ooo Juli jestes!!! ciesze sie ze nic groznego malemu sie nie przydarzylo.. i ze tkai dzileny twoj misiu!!!! zdroweczka raz jeszcze dla malgo i duzego Misia hihi

musze spadac
paaaaaaaaa

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

28 gru 2007, 16:57

Witam, ale się stęskniłam za TT !!!!!!!!!!!!!!!!!! Miałam co prawda TT w realu - spotkanko z MADZIORKĄ i Jej rodziną wypaliło i było super!!!!! Zdjęcia już widziałyście, ale wkleję jeszcze jak tylko zgram na fotosik hehe. Madziorka jest tak poztywyną i otwartą osobą, jak to "słychać" w Jej postach!!!! Leoś słodziutki na maksa, drobniejszy od Helenki. Poznaliśmy też Adama Madziorki i Jej siostrę z chłopakiem - świetni ludzie, weseli i towarzyscy!!! Muszę Ci powiedzieć Magda, że wizyta u Was była milion razy przyjemniejsza niż u Krzysia brata i bratowej - obydwoje nabzdyczeni na siebie, atmosfera taka gęsta, że aż nożem można było kroić.... Niestety, rodziny się nie wybiera, za to znajmoych tak!!!Mam nadzieję, że to nie ostatnie spotkanko!
Madziorka, fotki śliczne, widzę, że dużo dzieci macie w najbliższej rodzinie!!!
Przykro mi z powodu sytuacji z samochodem.... brak słów na takie postępowanie!!

Mamuśki, pozostałe zdjęcia chwalę grupowo!!! Świąteczne bobasy przecudne po prostu!!!!!!

Juli, cieszę się że z Miśkiem to jednak nic poważnego! A jak się czuje Duży? Lepiej już?

Jasnie Pani, współczuję żabkowania... biedna Lusia i biedni Rodzice.... cieszę się, że dzisiejsza noc troszkę lepiej i trzymam kciuki żeby ząbek pojawił się jak najszybciej!

Kamilko, piękne życzenia!!! Dziękuję! Spostrzegawcza z Ciebie dziewczyna, bo przynajmniej w moim przypadku uchwyciłaś to, co najgłębiej w serduchu siedzi :ico_buziaczki_big: Mam nadzieję, że pochwalisz się zakupami??

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

28 gru 2007, 17:08

Madziorka zdjecia z dziadkami super :ico_oczko:
Juli kochana dobrze ze z Krzysiem ok ...ufff ... :-D

A ja .....hm...dziwny humor mam ....sama nie wiem co mi jest.....czuje sie jak stara baba do zycia nie potrzebna...ech .... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

28 gru 2007, 17:08

Zapomniałabym LUCY - dużo zdrówka dla Twojego taty!!!!Trzymaj się kochana, MUSI byc dobrze!!!!!!! Mojego Krzysia babcia miała w Wigilię wylew.... na razie leży w szpitalu (Madziorka, w tym naprzeciw bloku Twoich rodziców). Lekarze określają stan jako ciężki i nie wiadomo czy przeżyje, ale jeśli tak, to może być sparaliżowana (łącznie z ośrodkiem mowy) :ico_placzek: :ico_placzek: A tak bardzo modliła się żeby do końca być w pełni sprawną... Krzyś był u babci w niedzielę pozęgnać się z nią....
Przepraszam, bo na pewno część z Was pominęłam, ale nadrabiałam tik-takowe zaległości dziś w nocy po długiej podróży (ach te korki - wrrrr :ico_zly: ) i nie miałam siły odpisywać na "świeżo".

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 gru 2007, 17:14

WITAM :-D ja tez dzis dzien zakrecony :ico_oczko: rano bylismy w kosciele bo dzis dzien wszystkich dzieciaczkow,Wiki zostala osobiscie poblogoslawiona przez proboszcza :-D a pozniej zamowilismy msze na roczek i dobrze ze juz to zrobilismy bo wszystko zajete :ico_szoking: ,pozniej pojechalismy na zakupki,nakupilismy prezenty do malego Kubusia kupilismy taki kaplecik sweterek,bluze i spodnie czadowe :-D och wytarmosze tego malusiego dzidziolka w niedziele :-D ,Wiki sobie siedziala w koszyku zachwycona na maksa :ico_oczko: ,kupilam jej ksiazeczke i zapas pampersow Heepy bo byly po 30 zl to taniocha :-D JULI ale sie strachu najadlas i biedny Misio :ico_placzek: ale teraz bedzie tylko lep[iej :-D ANIU kochana witaj :-D

[ Dodano: 2007-12-28, 16:16 ]
MADZIU :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :564: :564:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

28 gru 2007, 18:31

Foteczki ze spotkania z MADZIORKĄ

Helenka i Leoś
Obrazek

Obrazek

Tu z moim Krzysiem
Obrazek

Dumni tatusiowie - Adaś z Leosiem i Krzyś z Helenką
Obrazek

Leoś i Helenka
Obrazek

Obrazek

Helenka próbuje wtoczyć się na Leosia hehe
Obrazek

mmmm, jakie Leonek ma pyszne paluszki!!
Obrazek

Przywiozłam Wam z Podkapracia troszkę zimy
Obrazek

[ Dodano: 2007-12-28, 17:39 ]
Obrazek

Szaleństwa przed kąpielką
Obrazek

Obrazek

Z Rodzicami w gościach
Obrazek

Na razie to wszystko, obiecuję :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość