Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

27 gru 2007, 00:54

Barbara pisze:Maggie, na zdjeciu ktore wkleilas zauwazylam ze Antos ma takiego samego aligatorka, ktoremu daja sie 'do jedzenia' klocki jak Asia :-)

:ico_oczko: to fajnie, Antoś lubi się nim bawić.

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

27 gru 2007, 13:51

witajcie baboski

cudnie spędzilicie wszyscy swięta..a Mikołaj jaki chojny w tym roku!!!!

u nas tez było wspaniale..Mati dostał tyle zabawek ze nie mam juz gdzie ich trzymac

wkleje zaraz kila fotek

[ Dodano: 2007-12-27, 12:54 ]
Mati dostał perkusję

Obrazek

czekamy na Mikołaja

Obrazek


Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

28 gru 2007, 00:16

Witajcie Baboski Wieczorkiem :ico_oczko:
U Nas dzisiaj dzien minal nawet pracowicie :ico_oczko:
Ja troche popralam a moj maz ladnie zrobil ocieplenie ze steropianu zeby tak zimno w lazience nie bylo i naprawde juz jest lepiej.. tym styropianem w piwnicy ladnie uszczelnial :-D :ico_brawa_01:
Moj maz ma wolne urlop do sylwestra i po nowym roku do pracki :ico_oczko: ale pozniej jak sie malutki nasz urodzi to znowu sobie wezmie urlop i pobedziemy ten czas dwa tygodnie razem :ico_brawa_01: :-D juz sie ciesze :ico_haha_02:
POzatym moja kochana dziewczynka spala dzisiaj w ciagu dnia dwa razy,raz spala okolo 1,5 godziny a drugi raz tez spala 1,5 godz tylko smiesznie troche bylo bo wzielam mala bo myslalam ze sie obudzila a pozniej Nicole przytulila sie do mojego brzuszka i zasnela tak i moj maz szybko zdjecie pstryknal :ico_oczko: A maly grosio NIcole troche pokopal ale widac malo bo spala dalej twardo :ico_oczko:
No i teraz moja slodka niunia tez sobie zasnela spokojnie i w miare szybko :ico_oczko:
Jakas zmeczona jestem,i czuje juz sie taka jakas ociezala jak slon.. I czuje jak malutki sie przeciaga tak rozciaga sie.i jak mnie ladnie kopie :ico_brawa_01: I dobra wiadomosc.. juz niemam krwi w moczu samo mi jakos przeszlo.. i ciesze sie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-27, 23:18 ]
Iza super foteczki,widac ze Mati zachwycony Perkusja :ico_brawa_01: teraz to bedzie z niego ladny i prawdziwy perkusista :-D :ico_brawa_01:
Moja Nicole tez zachwycona jest swoimi prezentami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

28 gru 2007, 01:15

Witajcie Kochane
jakoś ciężko zabrać mi się za pisanie :ico_wstydzioch:
Te święta to jednak męczące są strasznie...
Kristi, ale super foteczka :ico_brawa_01: . Dobrze, że już z tym moczem jest ok.
iza, perkusja jest świetna. Mam tylko pytanko- nie masz jej dość? :-D Kinga dostała też kilka zabawek grających i już mnie czasem głowa od nich boli :ico_olaboga: Dobrze Wam, bo się budujecie i Matuś będzie miał gdzie zabawki trzymać :ico_haha_01: . Ja to się zastanawiam nad tym, jak Kindze powiększyć pokoik, bo też ma już tyle zabawek, że sklep można otworzyć :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Maggie, super avatarek :)
Barbara, Asiunia jak mała Pipi wygląda :ico_haha_02: . Kucyki imponujące :ico_brawa_01:

My dziś z Niunią odsypiałyśmy te wszystkie świąteczne dni. Mała nie spała ani w Wigilię, ani w pierwszy czy drugi dzień świąt, w ciągu dnia. A wczoraj zasnęła o 20.15 i dzisiaj obudziłyśmy się o 11.10 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: . Wyspałam się za wszystkie czasy. A Kindze było chyba mało, bo o 15 znowu spała- jeszcze 1,5 godzinki.
Temperaturki już nie ma, ale katar ją męczy okropnie. Nie leci jej już "woda", tylko gatarek jest gęstrzy, ale przez to zalega jej w nosku i muszę używać gruszki, aby jej ulżyć (a ile przy tym wrzasku jest...)

Ja troszkę na "naszej klasie" ostatnio znajomych szukam. Ciężko, bo wielu nazwisk nie mogę przypomnieć sobie.
No i dwa dni przed świętami załamałam się. Mój promotor powiedział, że moja praca lic. nie nadaje się do obrony :ico_olaboga: . Już nie mam chęci dalej nad nią siedzieć. Chyba sobie daruję obronę...

Ależ mi wyszła praca :ico_haha_01: Prawie licencjat :D
Uciekam do spanka...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 gru 2007, 14:35

cześć kochaniutkie moje, wczoraj miałam tragiczny dzień dlatego nie zajrzałam
śliczne foteczki

Izula Matuś jak zwykle cudnie się prezentuje, perkusja fajowa i widać że Matuś się bardzo się cieszy.
Kristi to drugie zdjęcie jest cudowne , jak Nicolcia przytula się do brzuszka....wzruszające.
Anusia myslę że lepsza od gruszki jest Wick i masć majerankowa, ja mojego Antosia wyleczyłam tym w mega szybkim czasie.

Całuje i zmykam na dworek

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

28 gru 2007, 15:09

Kristi, cudne to zdjęcie z Nicolka jak spi przy tobie....a brzuszek jaki już duży!!!! już niedługo będziecie w czwóreczkę!!!!!!!1
Mama_Kingi, wasze zdjęcie tez cudne..a ty Ania jaka chudzinka jesteś!!! a brzuszek taki malutki okrąglutki
a perkusje zostawilismy u rodziców..u nas juz nie ma miejsca..poza tym ta zabawka za bardzo go nie nteresuje :ico_olaboga:
ja tez daje Matisiowi masc majerankową i smaruje go pulmex baby...lepiej mu sie oddycha

Aniu..ale Kingunia pienie ci spała..u nas gorzej bo mati niespokojny..wyszły mu własnie 2 górne 3


a ja mam juz chyba paranoję z tą ciążą..nie mogę przeboleć ze straciłam dzidzię..teraz tak bardzo chce zajsc w ciąże ze tylko o tym mysle
dzis dostałam @ i ryczę!!!!! wiem ze powinnam dac na luz...ale ciężko tak

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 gru 2007, 15:09

wszystkie fotki przesliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Antos jakiego ma slicznego Misia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
perkisja Matiego rewelacyjne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-28, 14:12 ]
iza pisze:dzis dostałam @ i ryczę!!!!! wiem ze powinnam dac na luz...ale ciężko tak
_________________

Izunia :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: trzymaj si kochana :ico_pocieszyciel:
trzymam kciuki |zeby wam sie udalo :ico_ciezarowka:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 gru 2007, 18:41

iza pisze:a ja mam juz chyba paranoję z tą ciążą..nie mogę przeboleć ze straciłam dzidzię..teraz tak bardzo chce zajsc w ciąże ze tylko o tym mysle
dzis dostałam @ i ryczę!!!!! wiem ze powinnam dac na luz...ale ciężko tak

Izunia, , wiem że Ci cięzko, rozumiem Twój ból ja poroniłam , też czekałam dłuuugo,
a najgorseze jest to że zawsze jak tak bardzo się chce, pragnie....najcześciej najtrudniej wtedy zajść w ciążę...
trzymaj się kochaniutka, wszystko będzxie dobrze....musisz odpocząć. Mocno trzymam kciuki...

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

28 gru 2007, 20:49

Czesc dziewczynki! Ja dzisiaj mialam kolede, Asiula zaczela tanczyc jak chlopaki spiewaly :ico_haha_01: , a jak zaczeli pisac na dzwiach to Asia podeszla do swojej tablicy i mowi: "tu!" hihi. A ksiedzu na porzegnanie przybila piateczke :-D . Spala mi dzisiaj 1h i teraz jest juz po kapieli i chyba padla bo cisza w pokoju, zaraz pojde sprawdzic.

Maggie, pieknie wygladacie z Antsiem, bardzo mi sie podoba :ico_brawa_01:

Aniu, domyslam sie co przezywasz, bo mialam to samo jak pisalam swoja prace magisterska, tylko ze jeszcze nie mialam Asi, wiec mialam o tyle 'lepiej'.
Ladne zdjacie rodzinne, ale Ty chudziutka!!!

Kristiii, bardzo pieknie to wyglada jak Nicola spi na Twoim brzuszku :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 gru 2007, 21:05

Asia jest świetna, fajnie że taka kontaktowa z niej dziewczyna... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Barbara pisze:Maggie, pieknie wygladacie z Antsiem, bardzo mi sie podoba :ico_brawa_01:

dziekuję Basiu :ico_wstydzioch:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości