Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

28 gru 2007, 22:32

witajcie
Magda Sz. pisze:mikusia1, ja mojej chrzesnicy kupilam takie samo Ponyville i jest przeszczesliwa Widze ze Wiki tak samo

masz racje Madziu,Wiki jest przeszczesliwa tak pieknie sie bawi :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Magda Sz. pisze:w Nexcie ubiore moich chlopcow ale juz bylo strasznie poprzebierane i wogole bylam zla bo dla dziewczynek ubran tony a dla chlopcow prawie nic

a unas na odwrot hihi dla Wiki nic niedostalam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: wszystko poprzebierane a dal chlopcow tyle ciuchow ze hej :ico_olaboga:

a dzisiaj sobie kupilam w nexcie spodnie :-D :-D :-D
jestem zadowolona, no i Wiki tez kupilam byly takie okazje kurtke, awczoraj spodnie i pare bluzek;Wiki sama sobie bluzeczki wybierala mala modnisia hihi

Magda Sz. pisze:A co robicie w Sylwestra?
my chyba siedzimy w domku,chyba ze cos sie zmieni :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

emalia30 pisze:Choineczka ladniutka:)Super,ze tak milo spedzilas te swieta a corcia miala tyle radosci w tym okresie .
dziekuje bardzo tak abrdzo milos pedzilam swieta jestem nimi bardzo zadowolona,wszystko poszlo po mojej mysli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ciekawe co tam u martuchafrost ???jak tam w polandzie??i czy Franio juz zdrowy?

wiki tez troche przeziebiona lae jest juz lepiej :ico_oczko: :ico_oczko:

uciekam papa dziewczynki :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

29 gru 2007, 18:39

hej hej

u mnie bez zmian,tzn wczoraj maly szal zakupow z siostra byl
kupilam w takim sklepie tylko z firmowa odzieza i kosmetykami typu Dior,Armani,Versace itd komplety kremow akurat z VERSACE- serum do twarzy z 97 euro na 17 euro,a taki zestawik typu - serum pod oczy i maska pod oczy ze 177 euro na 28 euro szok :ico_szoking: ,70% w dol,a pani jeszcze mowila,ze producent czyli Versace zmieniac bedzie opakowania i dlatego taka obnizka,ale w pudeleczkach bedzie to samo :)
Tesciowej tez wzielam ten zestawik za 28 euro :ico_brawa_01:
Kupilam tez z Diora balsam do ciala 200ml zapach Adict 2 (rozowy) z drobinkami polyskajacymi na ciele za 15 euro sobie i kolezance na dzisiejsze urodzinki.
Trafilam tez blyszczyk naturalny roz z Diora za 10 euro i pomadkę tez Diora za 12 euro z 25 euro-wszystko nowe,zafoliowane :ico_oczko:
Przed nami przy kasie stal taki pan i jak zobaczyl co my bierzemy to poszedl do stolika z przecena i sam wzial 2 zestawy i 2 serum do twarzy :-D ,podziekowal nam za podpowiedz,byl bardzo zadowolony.
Z ciuszków to sie naszukalam i powiem szczerze,ze kupilam z H&M ale nie z przecenki,bo z przecen nie mialam szczescia nic trafic i dalam za sztuke sweterka 29 euro,ale sa sliczne,jak zrobie sobie w nich zdiecie to wkleje wam-jutro w jednym ide,wiec napewno jakas fotunie zrobie :ico_oczko:
Synowi kupilam super swetero-kurtke z Tommy Hilfigera ze 100 euro na 50 euro,ale siostra dolozyla mu 20 wiec sama dalam 30 hihi-super naprawde
to juz wszystko co sie naszalalam,najwiecej to szperania tego bylo,bieganiny,a plecy i nogi to mi do pupy wchodzily wczoraj :ico_olaboga:

co do Sylwka to nie mamy planow jak narazie i zapewne kolejny spedzimy w domku,coz kiedys sobie to odbije-jak bede stara i moze odrobine jeszcze z tapeta na twarzy piekna :-D hehe

No ciekawe co tam slychac u Frania i Marty hm...
mam nadzieje,ze syn jej ma sie juz lepiej a ona sama szczesliwa wroci niebawem do nas na wyspe :ico_oczko:

Na 19 jedziemy na urodziny do kolezanki,wiec troche odreaguje zmiana otoczenia i milego towarzystwa,bo ogolnie pogoda jest tutaj tak kiepska,ze nawet wytknac mi sie nosa nie chce zza drzwi.

Milego wieczorka jak i weekendu zycze wam Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

29 gru 2007, 19:39

mikusia1 pisze:a unas na odwrot hihi dla Wiki nic niedostalam wszystko poprzebierane a dal chlopcow tyle ciuchow ze hej


oooo no widzisz jak na zlosc :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

emalia30 pisze:,coz kiedys sobie to odbije-jak bede stara i moze odrobine jeszcze z tapeta na twarzy piekna hehe


oj mysle ze az tak dlugo nie bedziesz musiala czekac :-D
a swoja droga niesamowita szczesciara z ciebie takie przeceny :ico_szoking: sama bym chetnie pobuszowala w tych kosmetykach a nawet nie wiem gdzie u nas w miescie sa kosmetyki tych firm :ico_noniewiem: polaze poszukam moze jeszcze cos dla mnie zostalo
:ico_placzek:

[ Dodano: 2007-12-29, 18:41 ]
emalia30, kiedy masz usg?strasznie jestem ciekawa co tam w brzuszku chowasz :-D

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

31 gru 2007, 17:58

hej hej
Witam was cieplo w popoludnie sylwestrowe

Madziu USG kolejne mam dopiero na 13 lutego,ale wczesniej bede w Polsce bo lecimy na tydzien-troszke zaleglosci sie nazbieralo a i bilety tansze,wiec skoro na swieta nie dane nam bylo to teraz odbijemy sobie choc przez tydzien-bede tam od 22 stycznia do 29,wiec mam nadzieje juz sie dowiedziec i zdradze wam ta wiadomosc-modlic sie zostalo ,oby dzidzia byla na tyle zyczliwa i pokazala sie w swojej okazalosci :-D

Pragnę juz teraz wam wszystkim jeszcze raz,odliczajac czas pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia aby nadchodzący Nowy 2008 Rok nie był okresem tylko radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro


Obrazek

do Nowego Roku ,buziaki kochane

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

31 gru 2007, 21:12

emalia30 pisze:wiec mam nadzieje juz sie dowiedziec i zdradze wam ta wiadomosc-modlic sie zostalo ,oby dzidzia byla na tyle zyczliwa i pokazala sie w swojej okazalosci

wszystko bedzie dobrze zobaczysz trzymam mocno kciukasy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emalia30 pisze:jak bede stara i moze odrobine jeszcze z tapeta na twarzy piekna hehe
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
dobre hihi ja tak samo mowie mojemu,bo tez niegdzei nie idziemy :-D co nieznaczy ze bedzie zle :ico_nienie:
nawet we dwoje mozna sobie poszalec :ico_oczko: a niekoniecznie sie upic :ico_brawa_01:

no to ja tez chce wam zlozyc zyczonka jeszcze w starym roku :-D :-D
"Niech Nowy Rok przyniesie Ci radość,
miłość, pomyślność i spełnienie
wszystkich marzeń a gdy się one już
spełnia nich dorzuci garść nowych
marzeń, bo tylko one nadają życiu sens!
W Nowym Roku wielu szczęśliwych tylko chwil...
Szczęścia w domu i wszędzie, gdzie będziesz..."

Szczęśliwego Nowego Roku,
Powodzenia w życiu osobistym i zawodowym.
Samych sukcesów !!! życzy Monika,Bartek i Wiktoria :-D :-D :-D .
*

*

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

01 sty 2008, 23:18

No to juz mamy 2008 Rok :-D
Jestemy starsze o roczek :P

a tutaj prosze wrzucam pare foteczek z wczoraj :)a wy jak po Sylwku sie macie??


z mężusiem:
Obrazek

z moją siostrą :
Obrazek

no i sama(no może nie tak do końca sama hihi ) :-D
Obrazek

pozdrawiam ciepło każdą i uciekam,bo chłopaki limit mi dali na komputerek dzisiaj hehe

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

03 sty 2008, 12:43

Kochane witajcie w Nowym Roku!
Chcialam Wam zyczyc duuuzooo milosci,radosci,usmiechu i po prostu spokojnego udanego rok 2008!

emalia30, wygladasz po prostu kwitnaco dobrze dziala na ciebie ciaza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tobie dodatkowo zycze szczesliwego rozwiazania i zdrowgo malenstwa :-)
Bardzo dobrze ze lecicie do Pl tam sie zbadaj dokladnie zawsze to uspokaja daje jakies takie wieksze poczucie bezpieczenstwa.
My bylismy na Sylwku u znajomych dzieci zostaly z babcia i dziadkiem byla tam tez dziewczyna twoja imienniczka zreszta ktora ma termin na 16 kwietnia i ma ogromny brzuch :ico_szoking: bedzie miala synka-Frania.Jezdzi do Dublina do polskiej ginekolag i jest zadowolona.
Pozdrawiam papa lece sprzatac!

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

03 sty 2008, 12:54

hej hej
to widzę Madziu,ze sie wybawiliscie-to dobrze.Takie odbcie od szarej codziennosci jest wrecz wskazane,zwlaszcza w Sylwka :)
Mowisz,ze moja imienniczka-widzisz moze i ja bede taka duza :ico_ciezarowka: ,w koncu to miesiac roznicy hihi
dziekuje za zyczenia - oby sie sprawdzily
Tez sie ciesze,ze do Polski lecimy-fakt uspokoji mnie troche swiadomosc tego,ze moglam wykonac wszelkie badania i zostac fachowo doinformowana - to wazne.

ciekawe co reszta porabia hm..??

Milego dnia dziewczynkiObrazek

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

04 sty 2008, 17:27

Magda Sz. pisze:emalia30, wygladasz po prostu kwitnaco dobrze dziala na ciebie ciaza

no naprawde ciaza ci sluzy ,pieknie wygladasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emalia30zycze ci udanego pobyty w Pl,zebys sie przepadala i dobrze poinformowala,napewno wszystko bedzie dobrze:))

a unas wichura taka ze glowy uruwa i jeszcze deszcz leje :ico_zly: :ico_zly:
a ja chce snieg no i Wiki tez pyta kiedy ona snieg zobaczy bo u dziadkow jest a tutaj niema :ico_olaboga:
pozdrawiama- serdecznie

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

05 sty 2008, 12:13

Witam w sobotni poranek!
mnie troche glowa boli to pewnie z niewyspania bo ostatnio strasznie mnie nasza-klasa wciagnela a w nocy najlepiej chodzi wiec siedzialam 3 nocke z rzedu do pozna i meza w to wciagnelam teraz narzeka ale w sumie mu sie podoba bo kolegow odnalazl :-D
mikusia1 pisze:Wiki tez pyta kiedy ona snieg zobaczy bo u dziadkow jest a tutaj niema

no wlasnie biedne te nasze dzieciaczki przeciez to sama radosc pobawic sie w sniegu szkoda ich :ico_placzek:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość