Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 gru 2007, 19:53

ANIU przesliczne foteczki Helenka z Leosiem zakochani na maksa hihi :-D Helenka sliczna klusia taj jak Wiki :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-28, 19:15 ]
KUZYNOSTWO JEST SUPER Obrazek Obrazek BABKOWA WIKI Obrazek TAK SIE BAWIE Obrazek NOWA POSCIEL Obrazek NA ZAKUPKACH Obrazek

[ Dodano: 2007-12-28, 21:58 ]
GDZIE jest ASIULKA???? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 gru 2007, 23:33

Aniu super foteczki
fajnie ze juz jestes
podaj mi adres waszegp fotosika to sobie pozgrywam fotki hihi
cycuszki widze ze rosna jak u wiki.. super!!!

frydza wiki swietna.. hihi

ja tylko na moment
bo wgrywam fotki na fotosik.. i zagladnelam na sekundke do was hihi
u nas trwa wieczor panienski kumpeli mojej siostry hihi brzuchatka.. hihi
ja karmiaca hihi wiec zbytnio nie popijemy hehe
ale ja duze piwko wciagam hihi

leos dzis zaliczyl turniej pilki noznej. tatus uchachany bo przyjechaly gwiazdy pilki hihi
wszyscy lacznie z ochrona zachwycali sie leonkiem hihi

potem tatus przyniosl leonka na basen i wrocil na dalsze emocje
a my (ja i moja siiostra) plywalysmy z leosiem
on zachwycony, smial sie na maxa.. mimo ze woda byla chlodna.. ale jemu to nie przeszkadzalo
na koniec posiedzial w ciepelku w jacuzzi hihi

i tak nam na szybko mija dzionek
bylismy jeszcze u tesciow. leos cieszyl sie do kuzynek i byl spokojny na maxa hihi
ale wrocilismy przed 20 bo ostatnio wprowadzamy regularnosc leosiiowi hihi

dobra uciekam do dziewczyn hihi
buziole

aha za nieldugo maja byc jaja
jagoda przebiera adasia w szlafrok. kokarda na szyji i ma byc wejscie wielkie i smiechawa hehe niespodzianka dla ciezarowki hihi

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 gru 2007, 10:29

madziorka hihi pisze:agoda przebiera adasia w szlafrok. kokarda na szyji i ma byc wejscie wielkie

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Leos sprawdziła sie jako striptizer?? :-D :-D

ja tylko na chwilke, bo Luska wola, tylko sie pochwalic, ze noc przespana!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: druga noc spala ze mna w lozku i spokoj jak za dawnych czasow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D hmmmm.... wiec to moze nie zeby? czy to mozliwe ze 6 miesieczny smyk sie boi sam spac??? :ico_szoking: :ico_szoking: wogole to sie takie nocki zaczely jak jej lozeczko obnizylismy... hmmm

wpadne potem, bo lece na zakupki, jednak musze cos przed wyjazdem na siebie wydac, bo na sylwka mielismy nigdzie nie isc, a jednak wykroila nam sie imprezka w sympatycznym gronie (bedzie jeden brzuszek tez) i trzeba sie jakos odziac, a w szafie same worki i szmaty :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Ach!! Jeszcze Leos i Helusia!!! :ico_oczko: hehe Alinka ty sie czsciej tu pojawiaj i bron swoich interesow, bo ci ziecia podkaradja podstepnie :ico_oczko: :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

29 gru 2007, 11:41

grypa zoladkowa trwa.
Duzy zdrowy
Misio sra
A ja zaczynam wymiotowac od rana.

MASAKRAAA

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

29 gru 2007, 11:42

Witam z rana kochane moje :ico_oczko:
Za oknem słoneczko świeci, maly drzemke sobie ucina mamusia pije kawke :) :ico_oczko:
Zdjecia super powaliło mnie jedno Wiki w wozku na zakupach :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-12-29, 10:43 ]
Juli wspolczucia i zycze szybkiego powrotu do zdrowia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 gru 2007, 13:57

CZesc Kochane :-D Wiki ma troche katarek ale jej juz p[rzechodzi :ico_oczko: MADZIU Wiki w tym wozku byla okolo 5 minut ale miala radoche nie chciala wysiadac,ten pojemnik gdzie sie pieniazek wklada strasznie ja zaciekawil :-D MADZIORKA jak tam striptiz??JULI wspolczuje chorobska mnie tez kiedys to meczylo :ico_olaboga: kuruj sie kochana :ico_oczko: .MY po poludniu jedziemy do brata zaprosili nas :-D Atu Niesopodzianka http://www.elfyourself.com/?id=1856123649

[ Dodano: 2007-12-29, 13:42 ]
http://www.elfyourself.com/?id=1856529142 :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 gru 2007, 17:44

Hello laski, bylam na zakupkach i chociaz mialam juz ubran w PL nie kupowac to wrocilam bogadsza o sweter, bluzke, golfik i spodnie :ico_oczko:
Justys kurujcie sie :588: :ico_pocieszyciel:
Frydza kilka stron wczesniej wklejalam to samo z zyczeniami bozonarodzonymi, ale wszyscy przegapili :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

29 gru 2007, 19:07

A my wrocilismy od znajomych chlopacy wypili flaszeczke a my po 2 drinki super dobre :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 gru 2007, 22:09

jasnie pani ciesze sie ze luska spi juz spokojnie..

nasz leos wlasnie w pelni humoru hehe pospal dzis prawie 4 godziny hihi wstal przed 16 i jak na razie zywy hihi choc juz wydoil 180 ml kaszki i dwa cycki hihi

adas poszedl dzis z nim na drugi koniec miastaa.. po drodze spotykajac kolegow hiih wiec trase na 30-40 min pokonal w 1,5 godziny hiih
ja mialam dojechac busem bo wstalam za pozno hehe
okazalo sie ze adasia rodzinki do ktorej sie tam wybralismy nie bylo w domu hiih
wiec zaplanowalusmy ze autobusem stamtad pojedziemy do adama rodzicow hehe zeby nie wracac do domu po auto..
tymaczasem po 30min oczekiwaniu na przystanku oswiecilo nas ze dzis sobota.. a w naszym miescie wtedy takie autobusy na wioske nie jada hehe wiec wsiedlismy w inny (pierwszy raz z wozkiem) i wrocilismy do domu po auto
leos w miedzy czasie sie przebudzil i darl i musialam cyca na przystanku dyskretnie zapodac
ale tylko pociagnal dwa razy i w kimono hehe
wariat jeden hihi
u tesciow szczerzyl dziaselka hihi
ufff

dzis jakis zmulony wieczor
mielismy isc do pubu ale nikt nie ma weny
wczoraj dali czadu hihi
imprezka trwala do pozna.
leos sie przebudzal kilkakrotnie hihi
adas mial mega wesjcie
hihi z wielka kokarda na hmm przyrodzeniu hihi wparowal w szlafroku w rytm utworu Village people YMCI hihi zatanczyl i wybiegl.. a potem zostal na imprezce panienskiej hihi doszlo jeszcze kilku kolesi hihi
byla sesja z ciezarowka (obecna panna mloda HIHI)
nie wiem czy zalacze fotki adasia na fotosik hihi troche sie burzy hehe


a jednak wychodzimy do pubu
wiec uciekam hehe
fotki z chrzcin beda lada dzien
wczoraj dopiero skonczylam je wgrywac na fotosik -sztuk 105 hehe

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 gru 2007, 22:15

Witam :-D bylismy u brata hihi jak zwykle bylo fajowo Wiki zafascynowana kuzynem :-D jezdzila na wszystkich autkach Arusia :ico_oczko: JASNIE PANI to przegapilam tego linka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bewnie przez wir przedswiateczny :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość