Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 gru 2007, 23:16

Glizdunia jak Ty dbasz o nasze dzieci :ico_haha_01: no dobra, to koniec paniki...
Hania już umiała dawać cześć, ale zapomniała...a teraz znów kuma i nie dam jej zapomnieć! :ico_nienie:

Pati nie martw się...nie tylko u Ciebie takie skecze...większość z nas widzę ma to samo...tak...a miało być pięknie...

patrzcie...a co myślicie o takim foteliku???
http://www.allegro.pl/item290009227_fot ... _stan.html

Hania dostała 500zł od dziadków i chcemy je dobrze wydać, a że wszystko inne ma to chcieliśmy zainwestować w coś na dłużej

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

30 gru 2007, 00:40

Zborra nie che nic mowic .. ale ja bym uzywanego fotelika nie kupiła .. ze wzgledu na to ze moze byc powypadkowy .. a takie to sie nadaja juz tylko na szrot .. a to wazna sprawa .. szczegolnie ze taki fotelik długo słuzy ....
jakos mam obsesje od wypadku na punkcie bezpieczenstwa w aucie ...

no i ja majac juz 2 dzieci nie kupie nigdy nic jasnego .. szczegolnie tak gdzie są buty hehe


Moj Filip ciagle goraczkuje ... meczy sie i nie moze spac .... niby nic tylko kaszel ... ale sama juz nie wiem .. lekarz go osłuchał ale kurcze chyba pujde raz jeszcze ... moja p doktor na wakacjach .......

hmmmm

Oby Jakub sie nie zaraził.....

No i dobranoc

[ Dodano: 2007-12-29, 23:47 ]
zapomniałam ........ moj Jakubek czołga sie juz do przodu ale dupki nie podnosi .. a ja go ani nie zadzałam ani nic ... poprostu jeszcze nie czas na siadanie ....... i wstawanie hihihii ... fioła dostaje jak widzi pilota i az sie rzuca zeby tylko go dopasc ...

juz spadam spac ....... :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 gru 2007, 09:46

Witam się serdecznie.

Miałam super nockę jeśli chodzi o spanie małego - usnął o 21 i obudził się na cyca dopiero o 3 :ico_szoking: Później mężulek go obudził jak szykował się na giełdę o 6 ale dałam cyca i spaliśmy do 8.15 :ico_haha_01: :ico_haha_01:

A propo cyca to boli mnie lewa pierś - nie jest to od nawału pokarmu bo mały opróżnił mi ją w nocy :ico_noniewiem:

zborra ja popieram KUikE - też bym nie kupiła używanego fotelika :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

30 gru 2007, 09:47

A ja zasmarkana witam się w niedzielny poranek :-D Kuruję się, kuruję zobaczymy co z tego będzie, bo narazie efektów nie ma. Boję się bardzo o Karolka, ale narazie nic mu nie jest.

zborra, jeżeli chodzi o fotelik to bardzo fajny, ale na allegro to też bym się używanego takiego sprzętu bała kupić, mimo że wiesz iż ja do użwywanych rzeczy nie mam uprzedzenia. Pewnie jakbym wcześniej zobaczyła, to może.

KUlka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kubusia, a Filipkowi dużo zdrówka.

A więcej nie czytałam, przepraszam. Lecę, łóżka trzeba pościelić śniadanko zjeść, a na więcej nie mam siły, nie wiem jak to będzie dziś z obiadem :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-12-30, 08:48 ]
kamizela, może przygniotłaś sobie tak jak ja ostatnio???

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 gru 2007, 10:11

hmmmm...witam pieknie w ten poranek...noc fajna bo przespana cala...mala spala od 19.30 do 7.00.....bez cyca :ico_brawa_01: ....no spoko...

Zborra...fotelik ma wszystkie przydatne funkcje....ja tez jednak mysle ze uzywany :ico_nienie: ......ale my juz jakis czas temu kupilismy nowy i baaardzo podobny....i niesamowicie sie sprawdza.....aha i jeszcze tani :ico_haha_01: bo dalismy z przesylka 28f...sprowadzany z austri...w pl chyba tez jest bo bambino na nim pisze i nstrukcja byla tez po polsku :ico_oczko:

ide na sniadanko....pozniej kukne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 gru 2007, 10:22

Aha zapomniałam napisać, że na fotkach widać, ze glizdunia lubi paseczki :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

30 gru 2007, 11:23

hejka
Zbora popieram dziewczyny, uzywany fotelik to jednak trochę ryzykowne, lepiej wydać trochę więcej i kupić nowy
Patrycja wiem jak się czujesz, ja też zupełnie inaczej wyobrażałam sobie moje małżeństwo, teraz coraz częściej myślę ze to był błąd, załuję że dałam się tak wkopać ale z drugiej strony nie miałabym Mateuszka, przyżekłam sobie kiedyś ze mój syn będzie miał normalne dzieciństwo i szczęśliwą rodzinę ale niestety nie udaje mi się to postanowienie wypełniać, poczekam jeszcze jak Mat będzie duży i wtedy chyba odejdę, bo ciężko mi teraz, nie mam z kim porozmawiać oprócz Was oczywiście, jestem zdana tylko na siebie, T już od dawna mówi że jestem nienormalna, że ciężko ze mną zyć, więc skrócę mu te cierpienia spakuję siebie i Mata i po prostu wyjdę... już niedługo sam się przekona jak to jest być beze mnie i beż Mata, siostra zaprosiła mnie do siebie do Zakopanego na kilka dni, mam przyjechać w marcu, T myślał ze pjedziemy razem ale mu wybiłam to z głowy, powiedziałam mu że siostra zaprosiła tylko mnie z dzieckiem... więc czekam na nadejście marca, może wreszcie zrozumie ze to że jestem jego żoną nie oznacza że jestem jego niewolnicą... a dziś przenoszę się spać do pokoju Mateuszka, tak będzie najlepiej, po co mam dzielić łózko z kimś kto mnie nie cierpi...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 gru 2007, 11:52

Kate,Patrycja :ico_pocieszyciel: ..,bardzo mi przykro ze tak sie sprawy mają....trudno cos doradzac jak sie nie widzi tej sytuacji...nie straszcie tylko ze po slubie tak zle :ico_olaboga: ....wszystko jeszcze przede mna i choc teraz jest dobrze mam nadzieje ze tak pozostanie.....a moja mama rozwodka zawsze mi mowila zeby sie zle nie wpakowac....i tak mysle moze sie nie pobierac? :ico_noniewiem:

Kate....z wyjazdem to poprostu swietny pomysl....chyba najlepsze wyjscie na otrzasniecie dla Was obojga...tylko oby potem gorzej nie bylo :ico_sorki: ....choc z drugiej strony szanse na lepsze stosunki na takim wyjezdzie by byly....zawsze to jakby wspolne wakacje...sama juz nie wiem....

Kamizela...lubie paseczki i to baaaardzo :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 gru 2007, 12:07

kate_k82 bardzo mi przykro :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 gru 2007, 12:53

Kamizela...Twoj obrazek w podpisie mnie rozwala...hihihi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości