Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

28 gru 2007, 21:40

czesc baboski pamietacie nas jeszcze?
wszystkiego dobre po swietach a jeszcze lepszego na nowy rok by byl szczesliwy i radosny
sliczne fotki .....a dzieciaczki cudne dopiero na zdjeciach widac jak sie zmieniaja i jak rosna ........ale by bylo fajnie sie spotkac wszystkie razem gdzies.........tego wam wszystkim i spbie zyczen na nowy rok a moze sie uda cos wykombinowac ......:)
u nas swieta ok ...w pwigielei u szwagierki a pierwsze swieto robilismy obiad ....dla 10 osob:) ale ja lubie pichcic i takie przyjecia wuiec nie narzekalam ...bylo ok wszystklim smakowalo :))))
aha musze sie pochwalic ze ......doczekalam sie . i moj marcin mi sie oswiadczyl:) .....lepeij pozno niz wcale .....
baboski kochane wszystkiego co dobre na nowy rok milosci zdrowia i radosci z dzieci buzaiki dla wszystkich:))))))

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

28 gru 2007, 22:03

iwonap pisze:aha musze sie pochwalic ze ......doczekalam sie . i moj marcin mi sie oswiadczyl:)


No co za piękna wiadomośc .... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja to się nawet nie zbliżam do was żeby nie zarazić ... mamy w domu rota wirusa - czyli sranie i żyganie na całego ... Malwinka juz jest taka bidulka .... i powiem szczerze ze przywiozłam go od teściowej z wigilii .... :ico_zly: :ico_zly: jestem na nią taka zła ze koszmar :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: jak można nie powiedzieć że jest się chorym i to niebyle jak bo jeżdziła do szpitala na kroplówki w pierwszy i drugi dzień świąt ..... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
No nic uciekam aby nie zarażać ....

Acha - śliczne foteczki - brzuszków też ..... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

28 gru 2007, 22:22

iwonap, moje gratulacja, cudowna wiadomosc! :ico_brawa_01:

Aginka, biedactwa! Zdrowiejcie szybciutko! Buziaczki dla as wszystkich. Ale sie tesciowa naprawde bardzo nieladnie zachowala :ico_nienie: :ico_zly:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

28 gru 2007, 23:14

sliczna fotka Maggie.. dzieki za słowa otuchy, dzieki justynka
Ani.zapomnialam ci napisac ..słuchaj. z ta praca moze uda ci sie zmobilizowac...ozniej bedzie ci trudniej z dwoma dzieciaczkami.....zrob kla poprawek daj promotorowi jeszcze raz do sprawdzenia, moze sie uda
moj prmtor zawsze mi prace oddawal do poprawek., a ja zmienialam doslownie szczegol i juz bylo ok..bo tak naprawde oni tych prac nie czytają i mają je gdzies..p prostu chcą zebys nad tym dłuzej posiedziala i tyle..a wiec głowa do góry i spróbuj...trzymam kciuki

iwonka..jak ja se bardzo ciesze....kiedy slub??super nowina

aginka..wspolczuje bardzo...ach ta tesciowa.specjalnie to zrobila? ale przeciez mieliscie do niej nie jechac?

\basiu...super fotka Asi..y tez juz po kolędzie

[ Dodano: 2007-12-28, 22:18 ]
przepraszam was za te pozjadane literki.cos nie tak z klawiaturą

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 gru 2007, 00:22

iza pisze:aginka..wspolczuje bardzo...ach ta tesciowa.specjalnie to zrobila? ale przeciez mieliscie do niej nie jechac?


Oj Iza ... zostawiliśmy Kapika w domu ... (miał kuzyna i zostali z moja mamą - no i nawet nie mógłby jechać bo kot ...) a my pojechaliśmy ... na chwilkę ... bo Tomek mówił ... "mama bardzo prosiła" ... a ja dobra synowa .... eh .... :ico_zly: no to teraz mamy ... Malwinka dziś wykorzystała pół paczki pampków (jumbo pack) :ico_szoking: okropnie boje się żeby się nie odwodniła .... bo inaczej szpital ... aa ja żeby było śmieszniej cały czas pracuję ... jutro tez ide do pracy .... :ico_zly:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 gru 2007, 00:46

iwonap pisze:aha musze sie pochwalic ze ......doczekalam sie . i moj marcin mi sie oswiadczyl:) .....lepeij pozno niz wcale .....

Cudowna wiadomość, gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Miło Cię "czytać" Iwonka, zagladaj cześciej, ucałowania dl a PIOTRUSIA>

Aginka zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka :!!:

Anusia, dasz radę z pracą, trzymam kciuki

[ Dodano: 2007-12-29, 11:11 ]
Dzieńdoberek dziewczynki

My już na nózkach od 8 , nocka słodka, Antoś spał i się nie budził, i dobrze, bo wczoraj troche zabalowaliśmyu, bo męzu miał urodzinki :-D
Zmykamy na spacerek.
Pa. :ico_papa:
Do póżniej.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 gru 2007, 16:23

Dzien dobry
Nareszcie jestem :ico_oczko:
U mnie ok,wczoraj mialam jakis pechowy dzien bo tak upadlam jakos na reke i mi spuchnela i niemialam jak napisac :ico_noniewiem: ale dzisiaj juz mi opuchlizna schodzi ale reka boli mnie nadal.. Pozatym to ok czuje sie ok,moja Nicole ladnie spi w ciagu dnia nawet po dwa razy :ico_oczko: i tak okolo 2 godzin a w nocy tez spi ladnie i juz robi nam pobudke o 8 00 :ico_oczko:
Bylismy dzisiaj na zakupach troche na sylwestra rzeczy kupilismy bo sylwestra spedzamy z tesciami.. :ico_noniewiem: mam nadzieje ze bedzie wzglednie.. ja i tak nie bede pila bo niemoge ale szampana (orginalnego :-D :ico_oczko: ) napije sie :ico_brawa_01:
Pozatym to Nicolinka jest lobuzem,zaczyna coraz bardziej pokazywac ze chce rzadzic.. i jak sie mama jej sprzeciwi to jest placz.. oh wy tez to przerabiacie?? Bo ja mam mala terorystke w domku :ico_oczko: ale poradzimy sobie mala musi zrozumiec pewne rzeczy :ico_haha_02:

Mama_Kingi piekna rodzinna foteczka :ico_oczko:

Iza oj tak duzy mam juz brzuszek,a jak sobie wygodnie zrobie czy poloze sie to wydaje sie jeszcze wiekszy niz jest :ico_oczko: ale dzidzia rosnie i jest ok,a ty nie mysl tak o drugiej dzidzi.. jak wyluzujesz sie i pomyslisz o czyms innym to mowie ci ze raz dwa bedziesz chodzic z druga dzidzia w ciazy Powodzenia :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Maggie sliczna foteczka w podpisie :ico_brawa_01:

Basia ladniutka Asienka w podpisie super zdjecie i przypomina ze za niedlugo bedziemy sie bawic :ico_brawa_01: :-D

Dziekuje wam za milutkie slowa i ciesze sie ze podoba sie wam to zdjecie slodziutkie jak mi Nicole na brzuchu spi,mi tez podoba sie ta fotka bardzio :ico_oczko:
A moja Nicolinka sobie zasnela jak wracalismy z zakupow i spi do tej pory :ico_oczko:
Milego dnia wam jeszcze zycze paptki paa

[ Dodano: 2007-12-29, 15:31 ]
Chce jeszcze sie szybko wam pokazac zabawki mojej Nicolinki swiateczne :ico_oczko:

To dostala mala od nas :
Obrazek

To mala dostala od swoich dziadkow(moich tesciow :ico_oczko: ) :
Obrazek

A to mala dostala od swojego wujka(chrzestnego) z rodzinka :ico_oczko: :
ObrazekObrazek

A tutaj Nicolcia ma zajecie :ico_oczko: :ico_brawa_01: :
Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 gru 2007, 23:44

Kristi, kochana to TY uważaj, ale co posliznęłaś się...?
Kristi pisze:Pozatym to Nicolinka jest lobuzem,zaczyna coraz bardziej pokazywac ze chce rzadzic.. i jak sie mama jej sprzeciwi to jest placz.. oh wy tez to przerabiacie??

skąd ja to znam, mój tez to mały terrorysta, ale widze że chyba zaczyna sie słuchać...może nie zawsze mu to wychodzi, ale nie jest juz tak najgorzej...jak było...

Kristi sliczne zabqaweczki dostała Nicolka, naprawdę...
fajowe są klocuszki, mojemu Antosiowi napewno bardzo by sie podobały i jeszcze ta ksiązeczka do karaoke :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-29, 22:45 ]
ale coś nie ogę otworzyć tego linka co masz w podpisie... :/

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

30 gru 2007, 10:25

Dzien dobry dzieczynki!
Asia od jakiegos czasu spi bardzo niespokojnie mi w nocy... Co jakis czas nagle zaczyna bardzo plakac i zazwyczaj zaraz sie uspakaja, jak jej nie wyjda te 3ki to za zwariuje :ico_zly: , a jak wyjda a Asia nadal (odpukac!) bedzie tak spala, to na co ja bede zwalac? :ico_puknij:

Kristii, Ty uwazaj na siebie kochana! A co to sie stalo? podknelas sie?

Aginka, jak sie czujecie?? Sliczne sylwestrone fotki Malwinki i Kacperka :ico_brawa_01:

U nas strasznie zimno dzisiaj, bo jest tylko -15stop.! :ico_olaboga: , i pewnie jak sie nic nie zmieni to nie wyjdziemy dzisiaj na spoacerek :ico_noniewiem:

Milego dnia dziewczynki!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 gru 2007, 11:37

cześć dziewczynki.
Brrrrrr Basia to strasznie zimno u Was :ico_noniewiem:
Co do niespokojnego snu... to już sama nie wiem ...może coś się Asi śni ???

u nas noc spokojna Antoś sie nie budzi , wstaje ok 8.30 wiec nie moge narzekac.

Pozdrawiam i śle Wam buziaczki :-) :-) :-)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość