Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 gru 2007, 20:14

Siemanko :-D i po odwiedzinkach bylismy u malego KUBUSIA ale on kochaniutki i malusi taki cukiereczek,WIKI strasznie sie rwala do niego chciala go tulic i calowac normalnie szal byl :ico_oczko: ,fotki pozrzucam to wkleje :-D Niunia dostala fajowa bluze :ico_brawa_01: Madziorka sliczny chrzest tak kameralnie superowo ,Leos przystojniacha och i ach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: JULI dobrze ze juz chorobsko przechodzi teraz szykuj sie na bal :-D .My siedzimy w domku :ico_oczko:[size=150] KOCHANE MOJE Szczescia, co radosc daje, milosc, co niesie pokój, zdrowia, co rodzi wytrwalosc, wiary, co nadzieje prowadzi, dni wypelnionych do konca, nowych wschodów slonca i niech wiecej takich rzeczy Nowy Rok Ci uzyczy[/size]. Obrazek

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

30 gru 2007, 20:14

Zdjęcia się wgrywaja pomalutku więc skrobnę najpierw słówko..
U nas niestety w nocy nie obejdzie sie bez cycka w nocy i będę musiała przyjeżdżać kilka razy. Tomek nie potrafi pić z butelki i jak jest głodny a daję mu flachę to od razu krzyk wielki. Cycek i koniec. Także nie będziepicia. Może małe piwko sobie będę sączyć. Nie zaszkodzi.

O zdjęcia gotowe to oglądam.
Madziorka super zdjecia. cieszę się, że imprezka sie udała.

Avisku dobrze, że wpadłaś.
Juli fajnie, że już u was lepiej.

Ja tez dzis składam wam życzenia wszystkiego dobrego w Nowym Roku, bo nie wiem czy jutro zajrzę.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 gru 2007, 21:42

hej

dzieki kochane

leos wlasnie odlecial.. hihi wydoil najpierw cycka potem jeszcze 180ml kaszki z mlekiem hihi
zarloczek maly hihi

frydza super zyczonka , dziekujemy.. hihi i dawaj foty wiki z kubusiem hihi ale musialo byz zabawnie hihi

kamila male piwko nie zaszkodzi. ja bym nawet pokusila sie na duze hehe
no szkoda ze tomus butli nie akceptuje hehe leos je co mu wsune do buzki hihi wiec luz
aha i czekamy na fotki

juz sie nie szczypie z jego dieta i daje mu rozne nowosci hihi i niekoniecznie ze sloiczkow hihi
dzis zjadl ziemniaczka z maselkiem pierwszy raz hihi
poa tym pije tez rosolek i barszczyk czerwony..
moja mama mu gotuje hihi

jagniecinke z warzywkami tez wsuwal hihi
krolik czeka w kolejce

super sa te urozmaicone posilki hiih
cycka mniej sie podaje i nie jest on taki konieczny
na luzie wychodze kiedy chce i wiem ze leos glodny nie bedzie hihi

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 gru 2007, 22:39

Frydza, ty to chyba nic dal Niuni nie kupujesz, bo wszystko dostajesz :ico_brawa_01: taki jest plus duzej rodzinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
-indigo- pisze: będę musiała przyjeżdżać kilka razy.

wspolczuje szczerze i podziwiam, bo jakbym ja taka opcje miala, to bym chyba tylka z domu nie rudzyla, bo ja z tych leniwszych :ico_oczko:
madziorka hihi pisze:i niekoniecznie ze sloiczkow

ja to juz o sloiczkachpowoli zapominam, bo Luski one nie rajcuja w przeciwienstwie do naszych talerzy :ico_oczko: tak, ze dziecko zaczyna nam sie zywic "przy okazji" :-D :-D
Avisek ja pamietam i tesknie :-D :-D

mam troche swierzych fociasow, to was zasypie :ico_oczko:

[center][size=150]dwa słonie :ico_oczko: [/size]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[size=150]chrzestna matka zachustowana [/size]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[size=150]Najwygodniejsze ubranie :ico_oczko: [/size]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[size=150]Szuflandia[/size]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[size=150]Maska Zorro[/size]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[size=150]Dla Gosi :ico_oczko: - naprawde umiem spać w tej pozycji :-D [/size]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[size=200]I tak na koniec, gdybym jutro nie miala czasu wejsc na TT [/size]
(ale pewnie bede miala, ale na wszelki wypadek)
[size=150]Luśka chciałaby sie z Wami napić szampana i zyczyc [/size]
[size=200]Szcześliwego Nowego 2008 :ico_oczko: [/size]

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/[/center]

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

30 gru 2007, 22:47

Hejka!
Aga, ja też czekam na fotki Wikusi z Kubusiem!

Madziorka, chrzest superaśny, taki kamerlany. Mi też się taki marzył, ale niestety nie udało się. Niemniej jednak było ok. Leoś przystojniaczek hihi, pewnie dlatego wpadł Helence w oko :-D
Co do piwkowania to teraz też czasem się skuszę na jedno małe albo na lampkę winka, ale potem przez parę godzin nie karmię cycem. Jednak jutro też zamierzam zaszaleć i będę drinkować hihi, a Helenka całą noc na butli. Jej to w zasadzie bez różnicy czy cyc czy butla oby w butli była kaszka a nie samo mleko modyfikowane hehe. No i też je już dużo innych rzeczy - wczoraj Krzyś nawet dał jej grzybowej spróbować :ico_szoking: , ale wsuwała!!Tylko 2 łyżeczki bo się baliśmy więcej, ale było ok. A w ogóle to z deserków hitem są śliwki - moja mama zadzwoniła akurat jak ją Krzyś karmił i słyszała przez tel jak Helenka robi "mmmm" po każej łyzeczce :-D

Ach, Jaśnie Pani, dziś analizowaliśmy z Krzysiem dlaczego Helenka u teściów spała super (tylko 2 pobudki na cyca), a w domu znów są jazdy. No i w stwierdziliśmy, że mały Szpak nie lubi spać w duzym łóżeczku. Tzn u teściów nie ma łóżeczka więc Helenka spała w gondoli, która jest dość mała (czytaj wąska). No więc dziś Krzyś położył w Jej łóżeczku pozwijane w ruron prześcieradła flanelowe i maskotki żeby Szpak miał wrażenie, że śpi w czymś mniejszym. Zobaczymy czy się sprawdzi, jak na razie (odpukać) śpi od 1,5h i jeszcze zero pobudek (wczoraj po takim czasie były ze 2 lub 3). Trzymajcie kciuki bo jutro imprezka więc nie chcielibyśmy do Niej biegać co pół godz...I ogólnie miło by było pospać w nocy...
Oj, zmykam bo mi galareta do schabu zastygnie!!!!

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

30 gru 2007, 22:48

Jasnie Pani :) pisze:Luśka chciałaby sie z Wami napić szampana i zyczyc
Szcześliwego Nowego 2008
i to zdjecie mnie powaliło wielkie brawa dla niej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja życze wam dziewczyny duzo miłosci i duzo wiary w lepsze jutro :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 gru 2007, 22:51

ania1980, daj znac, czy o to chodzi, bo jesli tak, to u nas moze byc zupelnie odwrotna sytuacja, bo Luska spi rozwalona jak ukrzyzowana, zajmuje mi na lozku wiecej miejsca niz moj maz :ico_oczko: i moze ja lozeczko ogranicza, bo czesto wali lapskami, albo nogami o szczebelki. hehe trzeba jej bedzie wtedy łoze małżenskie na wyłacznosc zafundowac, zeby spac normalnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

30 gru 2007, 22:52

Jaśnie Pani, zdjęcia świetne!! Luska czadowa!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 gru 2007, 22:53

magda26, hehe, dowalila sie do tej flachy jak glupia :ico_puknij: :-D :-D ona pusta byla, ale po piwie i walilo browcem z niej, a jak jej zabralam to takiego nerwa dostala, ze chciala mnie w ramie użrec - i tu plus, ze zebów jeszcze nie ma :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 gru 2007, 23:02

Jestem :-D JASNIE PANI LUSKA czadowa ale sie usmialam hihi :ico_oczko: ,ogolnie masz racje malo jej ciuszkow kupuje bo duzo dostaje,dresow ma juz 8 :ico_szoking: hehe,ANIU no faktycznie to moze powod trzymam kciuki aby juz byly nocki przespane :-D ,zrzucam foty zaraz beda :-D

[ Dodano: 2007-12-30, 22:16 ]
KUBUS Obrazek WIKI KOMBINUJE JAK SIE DO NIEGO DOBRAC Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2007-12-30, 22:21 ]
FOTKI ZE WCZORAJ NA 2 FURACH ARUSIA Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2007-12-30, 22:41 ]
A TO DLA KAZDEJ Z WAS :-D Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość