ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

30 gru 2007, 19:38

no ja z tym moim kompem do łepy dostane, na szczescie szwagier dzs przyjdzie mi go sformatowac, a jak to nie pomoze to w nonono go wypierdziele :ico_zly:

kate ja mysle ze koniecznie przyda ci sie odpoczynek a twojemu T troche samotnosci..ale przede wszystkim przydałoby sie wam wyprowadzic..coz raty, kredyt czy cos tam pisałas ze płacicie, ale pisałas tez ty masz dom po rodzicach?!moze przemyslcie przeprowadzke, bo faktycznie moze byc tak ze twoj maz za bardzo mamisynkuje i odbija sie to na tobie :ico_noniewiem: tak mi przykro bo super z ciebie dziewczyna i masz kochanego malucha i podzielam zdanie kulki ze szczesliwa rodzina to nie koniecznie pełna rodzina..
a ta twoja tesciowa to wogole jest do :503: mowiłas jej przeciez ze nie chcesz chodzika, a ta nie dosc ze kupiła go to jeszcze wypomina ze był drogi :ico_puknij: :ico_zly:

zbora no Hanula pierwsza klasa, a jadaczka przebiera tak jak moja Milenka :ico_haha_01:
a co do fotelikow to tez bede po nowym roku kupowac i bede szukac czegos takiego w stylu tego pierwszego..

idziemy sie teraz kapac...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

30 gru 2007, 19:59

hej jestem- przeczytałam wszystko :-D wiecej napisze póznej
tylko o foteliku napisze - ja po wielu poszukiwaniach - kuopiliśmy - taki ( nasz kolor srebny )
kosztował o dziwo - 290 pln!!!!! mało- a testy ma super !! - a tez mielismy kupic maxi cosi ( za 900 :ico_noniewiem: )

http://www.ramatti.com.pl/foteliki/

wpadne pozniej jak młodego połoze

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

30 gru 2007, 20:08

No hej babo!!! podziwiam za przeczytanie :ico_brawa_01:
A ja nadal się motam..i myślę, czy nie kupić takiego do 25kg? wydam kasę raz a pojeździ dłużej. Co myślicie???
idę młodą wybawić do końca...jescze godzina przed nami...a potem może 1nasza wspólna kąpiel???

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 gru 2007, 20:30

Gosia...siodlo fajne :ico_brawa_01:

Zborra...masz racje...raz drozej i masz na dluzej...tez tak myslelismy ale w koncu powinno nam wystarczyc do 4 r.z. wiec dlugo...to do 18 kg......a potem jakies inne sie pomysli...balismy sie ze bubel kupimy przez neta....fajne sie okazlo....a za 4 lata moze jakies inne bedzie lepsze...a to pojdzie dla drugiego dziecka :ico_noniewiem: ...nic sie nie zmarnuje :ico_oczko:

Lady....no walcz z tym kompem walcz....choc to tylko martwa rzecz-oby nie padl Ci calkiem :ico_sorki:

Maya jakas marudna dzis znow...zeby wyszly no ale co teraz jej dolega?jak jest sama ze mna to nawetr spoko sie bawi...a jak jestesmy oboje to tylko na rekach albo z kablem w buzi bo inaczej jest ryk :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

30 gru 2007, 20:48

hmm.my tez mysleismy zeby do 25 czy 36 .ale one sie do lezenia tak dobrze nie rozkłądaja - zreszta mój olbrzym wazy juz 12 .... wiec - stwierdzilismy ze niema co szalec - i tak zaraz wyrosnie z tego do 18 ... i kupimy jakies wyczesane pózniej :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

30 gru 2007, 21:24

gosia juz 12 kg :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: zapodaj jakies nowe foty!!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 gru 2007, 21:36

12 kg :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Mój ciut ponad 8 kg :ico_szoking:

A kupiłam małemu jednak takie pajace :ico_oczko:

http://www.allegro.pl/item290157644_jab ... owosc.html

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

30 gru 2007, 22:08

Fajne pajace!
Gosia to ta...............ale moja okruszka...7kg...więc jednak przemyślę ten do 25kg. Poza tym...ten co mieliśmy od urodzenia niby jest do 13kg, ale jak widzę w nim Hanię, to jakoś nie wyobrażam sobie jej w nim jak będzie 2razy większa...więc te oznaczenia to jakaś pomyłka...No więc skoro w taki do 13kg wejdzie max jak będzie miała z 10kg...to w taki do 25 będzie akurat do 4lat :ico_haha_01:

Dobra, ja po kolacji, młoda śpi...sączę drinka z bacardi...a potem...się zobaczy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

30 gru 2007, 22:16

no...ej...ja dlatego szukam fotelika ..a wy to czemu jak maluchy waza ok?? przeciez bezpieczniej jak fotelik jest tyłem do kierunku jazdy ??? ja dlatego młodego woziłam jak długo sie dało w tamtym do 13 kilo ..bo dokpóki głowa nie wystaje z fotelika-to dobry .. ja tam wam proponuje , zeby jeszcze maluchy powozic w starych - po co sie spieszyc ??

a tu Wielki Hubertus :-) ..nie mówiłam ze on tyle ???
to z wigili
Obrazek
a to pare dni pózniej - moje pierwsze auto
Obrazek
podnosze sie na rekach i czasmi juz klecze :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 gru 2007, 22:19

Ależ ten dżentelmen ma cudne ciemne oczęta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości