Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

31 gru 2007, 10:51

Witajcie :ico_ciezarowka: , ja dopiero wstałam. Strasznie dziś boli mnie głowa, cos okropnego :ico_olaboga: ( nawet do pracy nie poszłam). M. poszedł po cisnieniomierz do teściowej, sprawdzę sobie ciśnienie, choc watpię, zeby to było to.
Mam nadzieję, że przejdzie szybko, no bo przecież dziś SYLWESTER :-)
A co tam u Was z rana słychac???
Marta witaj :-) współczuję Ci bardzo, strasznie długo masz te dolegliwości :ico_olaboga: Ale głowa do góry, będzie dobrze :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

31 gru 2007, 10:55

NOWA, ból glowy to chyba częsta przypadłość u :ico_ciezarowka: Mnie na szczęscie jak boli to tak lekko, z jednej strony, jedynie w sobotę mi rozwalało czachę ale wtedy to w ogóle czułam się jakbym umierała,serio. poszłam spać o 19-tej i spałam ponad 12 godzin. I wstałam w niedziele juz bez bólu, a normalnie po tylu godzinach snu to dopiero łeb by mnie bolał :ico_noniewiem:
co do mdłosci to od wtorku do piątku miałam luzik, prawie wcale mnie nie mdliło, czuyłam się fajnie, a tu w sobote znów z grubej rury przywaliło :ico_zly:
Ja mierzyłam w Świeta cisnienie u rodziców to było OK, tylko raz tętno miałam prawie 100 :ico_szoking: Ale ponoć u nas :ico_ciezarowka: szybsze jest troszkę bo więcej krwi tłoczyć musi,nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

31 gru 2007, 11:17

Cześć :ico_ciezarowka:
Marta współczuję, ale to że przeszły ci te mdłości już na dość długo, to chyba dobry znak :-)
Nowa mnie też raz na jakiś czas męczą bóle głowy i wtedy pomaga mi najlepiej Amol rozsmarowany po czole, skroniach i karku - przechodzi prawie natychmiast.
Ja dzisiaj w świetnym humorku, bo śniła mi się moja dzidzia - dziewczynka, nosiłam ja na rękach, całowałam i zachwycałam się że jest taka doskonała :-)
I okazało się, że tętno które wyczuwam w brzuchu ( tak to sobie tłumaczyłam) to ruchy, koleżanka mówiła że ona nigdy żadnego tętna nie czuła ( chodzi mi o moje tętno).

Dzisiaj wieczorem może sie okazać, że będę wiozła koleżankę na porodówkę, jeżeli nasz gin będzie miał dyżur, to zapewne jego mina będzie bardzo wymowna :-D Ale mam nadzieję, że obejdzie się bez kursu do szpitala :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

31 gru 2007, 11:22

Ja dzis tez myślałam , że jak dłuzej pośpię, to ból sam przejdzie :ico_zly:
Zmierzyłam ciśnienie mam 110/58 i puls 72. Trochę za niskie, ale w sumie lepsze takie niż wysokie. I dlatego też popijam teraz :ico_kawusia: :ico_haha_01:
Marta puls 100, to faktycznie :ico_szoking: , ale w tym co piszesz to jest prawda :-).

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

31 gru 2007, 11:30

Nowa a z tą zmywarka to chcę zakupić 60, pod zabudowę i nie wiem ale chyba panel zostaje na zewnątrz, więc wtedy kolor satyna.

A Kasiulinka dalej nie daje znaku życia, już tak dawno się nie odzywała :ico_noniewiem: [/b]

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

31 gru 2007, 11:32

Spinka witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , zazdroszczę ja Ci bardzo tak pięknego snu :ico_haha_01:
Z tymi ruchami to ja juz sama nie wiem, coś mi się wydaje, ze mój żołądek płata mi figle :ico_puknij: No ale poczekamy zobaczymy, w końcu sie doczekam :-)
To niezła fucha Ci się dzis trafiła :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-31, 10:36 ]
spinka pisze:Nowa a z tą zmywarka to chcę zakupić 60, pod zabudowę i nie wiem ale chyba panel zostaje na zewnątrz, więc wtedy kolor satyna.



To tak jak ja mam :-) (widac tylko panel w kolorze inox), musisz szukac w tych 3 markach, modele to juz niewiele się między sobą róznią, to juz bardziej kwestia gustu.

[/quote]A Kasiulinka dalej nie daje znaku życia, już tak dawno się nie odzywała :ico_noniewiem: [/b][/quote]

To prawda:(

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

31 gru 2007, 11:39

Ja uwierzyłam bardziej doświadczonej koleżance, w sumie chcę jej wierzyć, ale powiem Ci że raczej wieczorem jak się położę to to odczuwam, bo w dzień jak chodzę to chyba wcale. Ja to tętno odczuwałam już chyba od 4-5 dni tylko rzadko i aż brzuch delikatnie sie podnosił, ale to sobie racjonalnie wytłumaczyłam, z Tobą pewnie też tak jest - TO NIE żOłąDEK TO DZIDZIUś!
A ja mam plan dzisiaj poleniuchować, żeby przyszły rok (przynajmniej do czerwca hi,hi) nie był zbyt pracowity :ico_oczko:

Dziękuję za pomoc przy wyborze zmywarki :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

31 gru 2007, 11:45

No ja bym nie chciała tak do końca leniwie (i tak juz od pracy się wykręciłam :ico_smiechbig: .
Musimy z m. zrobic 2 sałatki na dzisiejszy wieczór. Wybieramy się do znajomych, ma byc w sumie ok. 10 osób, mam nadzieję, że dam radę wytrwac do 12 :-D
A ja Wasze SYLWKOWE plany?

Oj Spinka ja tak po cichu wierzę, że to jednak dzidziuś :-) , tylko na razie to jeszcze takie niepewne, nieśmiałe!
W razie jakichkolwiek pytań, to służe pomocą, na razie poogladaj sobie jak wybierzesz model jaki Ci odpowiada, to juz będzie ok :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

31 gru 2007, 11:49

Widzę że jesteśmy pod tym względem podobne :ico_haha_01: Jak nie namacasz to nie uwierzysz, no chyba że jeszcze gin zapewni, że to to na 100%.

Do nas przyjadą znajomi, my tak kameralnie, 2 pary plus my, sałatki, kanapki, szampan no i niestety mój A. nie pozwala mi ugotować żadnej pysznej zupki ( chyba żebym nie stała przy garach) a mam wspaniały przepis na zupę krem z pieczarek, którą robi sie 20 minut i jest przepyszna. Jeżeli ktoś ma życzenie, to udostępnię przepis.

Nowa jak Twój ból głowy, przeszło Ci troszkę, mnie też boli jak głodna jestem, może śniadanko pomogło?

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

31 gru 2007, 12:10

Spinka po śniadanku i kawce troche lepiej, jak nie wykonuje gwałtownych ruchów to jest ok. Jak nie przejdzie, to spróbuje z amolem :-) .
6 par na Sylwka to dla mnie wystarczająco :ico_haha_01: w końcu nie liczy sie ilośc osób tylko atmosfera :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość