Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

31 gru 2007, 17:23

mary, ja na początku karmiłam tylko na siedząco bo mały miał problemy z chwytaniem piersi a i mi było tak wygodniej a odkąd łapie swobodnie to nie wyobrażam sobie wstawania co godzinę i karmienia na siedząco, tak gorzej jak się przyśnie to można maluszka zrzucić :ico_oczko: a jak leżę to się bez bicia przyznaję że zdaża mi się spać a mały je ale nic mu nie zrobię, przecież wiem że leży obok :-)

KOCHANE I JA ŻYCZĘ WAM BEZPROBLEMOWEGO ROZWIĄZANIA I WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W NOWYM ROKU :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

31 gru 2007, 17:28

Dziewczyny Szczęśliwego Nowego Roku!!!!

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

31 gru 2007, 18:05

I ja też zyczę Wam a właściwie nam wszystkim króciutkiego i jak najmniej bolesnego porodu. Oby ten Nowy Rok był jeszcze lepszy od mijającego. Życzę Wam dużo miłości, spokoju i pociechy z tych maleńkich i troszkę większych dzieciaczków :-D

Tego Sylwestra pewnie wiekszośc z nas spędzi w domku :ico_haha_01: My też posiedzimy do połnocy a potem do wyrka...

Marcia nie chcą mi sie otwierac Twoje zdjęcia :ico_zly:
A co do twojego tescia to normalnie brak mi słów :ico_puknij: Co za (piiii) ....... Własciwie to dziewczyny juz wszystko co myslałam napisały więc nie będę powtarzac.

Monia rzeczywiście taki gładziutki ten Twój brzusio :ico_brawa_01: Śliczny :ico_brawa_01:

Co do karmienia na leżąco to nie uważam żebyśmy w ten sposób miały zrobic krzywde naszym dzieciaczkom. Zapewne nie jest to wtedy taki mocny sen i przy zmianie pozycji i tak sie przebudzimy :ico_noniewiem:

A ja dzis byłam na ktg. wszystko ok, skórczy nie ma, ale przy drugiej ciąży mogą pojawic sie nagle. Więc nadal czekamy. A w czwartek kolejne ktg.

No dobra, trochę sie rozpisałam jeszcze w tym 2007 r.

Buziole i miłego wieczorku i nocy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

31 gru 2007, 18:18

kaska28 pisze:Marcia nie chcą mi sie otwierac Twoje zdjęcia :ico_zly:


nie wiem dlaczego :ico_olaboga:

Ja tez wszystkim życze milutkiego porodu i Szczesliwego wskoku do nowego Roku 2008

Ja bede siedziec z ężysiem w domku - wypożyczyliśmy kilka filmów i poobijamy sie troszke a potem do łóżeczka!!!

No pa pa

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

31 gru 2007, 18:18

Ja wróciłam z krótkich zakupów, a Kuba śpi jak zabity... musiałam po psie podwórko posprzątać, bo mieliśmy plastiki do wyrzucenia do tych pojemników specjalnych, pochowane w worku to diablica wszystko rozniosła...
...Kuba po powrocie z pracy mi oznajmił, że kilka osób do nas przyjdzie wieczorem-nie powiem, żeby mnie to cieszyło, zwłaszcza, że nie spytał mnie o zdanie, ale cóż teraz poradzę... :ico_noniewiem:

Tak dziewczyny w nowym roku szczęsliwych porodów, wam życzę, żebyście nie rozpieściły swoich bąbli zbytnio... no i zdrówka kochane i dużo miłości-reszta przyjdzie sama
:ico_oczko:

ja na początku się śmiałam, że pewnie urodzę w sylwestra-no to zobaczymy! :ico_haha_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

31 gru 2007, 18:49

Hej dziewczyny.

Ja tez życzę Wam wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku, szybkich i bezbolesnych porodów i oby ten rok był jeszcze lepszy od poprzedniego.

Zdjecia brzuszków przecudne :ico_brawa_01:

My tez siedzimy w domku. Przyjdą do nas rodzice Macka i jego siostra więc siedzimy w kuchni i pichcimy zeby mozna było sobie pojeść dobrych rzeczy :-D

Marta napisze tylko ze strasznie sie wkurzyłam czytając Twojego posta. Co Twój teść sobie wyobraza ze tak sie do Ciebie odnosi :ico_zly: Nie ma prawa tak do Ciebie mówic i tym bardziej układac Ci życie. Ja uwazam ze prawo jazdy to bardzo przydatna sprawa. Sama nie mam ale zastanawoiam sie nad zrobieniem zeby własnie nie byc zaleznym od nikogo i móc sobie samej gdzies pojechac i z dziecmi. Tak wiec nie daj sie kochana i od początku walcz o swoje zdanie.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

31 gru 2007, 19:48

madziarka81 pisze:Sama nie mam ale zastanawoiam sie nad zrobieniem zeby własnie nie byc zaleznym od nikogo
no właśnie, ja teraz żałuję, że nie chciałam jak mi tato proponował jeszcze przed 18-nastką... miałabym już z głowy i nikogo bym się nie musiała prosić...
jeszcze chciałam się odnieść do spania z bobasem i karmienia na leżąco-więc ja uważam, że w takiej sytuacji w psychice się mocno koduje, że obok jest dziecko i nie ma takiej mozliwości, ażeby zrobić mu krzywdę... No chyba że bierzemy pod młotek jakąś patologiczną rodzinę i pijaną matkę :ico_olaboga: wtedy wszystko jest możliwe, bo pijany umysł raczej za wiele nie zakoduje :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-12-31, 18:51 ]
A, jeszcze chciałam powiedzieć, że byłam w biedronce dzisiaj i kupiłam 2-pak body z długim rękawkiem za 9zł-a są na prawdę bardzo ładne i bawełniane, więc polecam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

31 gru 2007, 19:55

Witam Dziewczynki!!

Zycze Wam w Nowym Roku (...chyba zadna nie zamierza sie dzisiaj rozdwoic..? hihihi) szczesliwego rozwiazania i krotkiego, bezproblemowego porodu, a potem to juz tylko zdrowiutkich i dajacych duzo szczescia bobaskow!!!!!!

Gosia, Marcia, Monia - brzuszki macie niczego sobie..... ale to juz blisko!!
Ja nie mam zadnych skurczy, albo ich nie czuje... za to czuje jakie mam wnetrznosci obolale, Maly chyba czuje ze dzisiaj Sylwester i tanczy na calego :ico_oczko:

Klaudia, Norbercik jest cudny i faktycznie podobny do Tatusia... przynajmniej na razie!!

Marcia,
Jestem pewna, ze sobie poradzisz z Tesciem, jestes twarda dziewczyna i nie dasz sobie dmuchac w kasze.... bedzie dobrze!!

My dzisiaj z mezulem wieczor przed TV, nie wiem czy dociagniemy do godziny zero, bo moj Piotrek musi jutro wstac do pracy o 5.30 :ico_placzek:

Ja bede wiozla jednak dzidzie w foteliku, z prostego powodu bo inaczej nie wolno (takie przepisy...) nie chce sie denerwowac niepotrzebnie i w razie czego sie tlumaczyc, jak nas zatrzymaja... :ico_oczko: daleko nie mamy wiec jakos wytrzyma te pare minut...

Dziewuszki zycze WAM szampanskeij zabawy..... nie spijcie sie za bardzo tymi soczkami!!

Buziaczki dla Wszystkich!!!
I do siego roku.......

Buzka!

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

31 gru 2007, 20:22

[shadow=blue]ŻYCZĘ WAM MOJE DROGIE SPOKOJNEGO WEJŚCIA W NOWY ROK..
A W NOWYM ROKU DUŻO SIŁY I WYTRWAŁOŚCI..
ALE PRZEDE WSZYSTKIM SZYBKICH, BEZPROBLEMOWYCH PORODÓW ORAZ ZDROWYCH POCIECH
:!!: :!!: :!!:
[/shadow]

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

31 gru 2007, 20:49

He he wiecie co zrobiłam dzis z mężem!
Śmialismy sie w sklepie jak nie wiem co - bo kupiliśmy sobie na dziś Picolo szmpana!!! :ico_smiechbig:

He he ale sie upijemy!!

Miłego wieczorku wszystkim!!!

I do zobaczenia tzn sklikania za rok!!! :-D

[ Dodano: 2007-12-31, 19:49 ]
aha jestesmy jak słonice - chodzimy w ciąży dwa lata :ico_olaboga: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość