Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

01 sty 2008, 20:59

mz74, Ja tez w czwartek do gina jak sie wczesniej nie rozdwoje he he.
Zapytasz doktorka kiedy sie masz zgłosić!!!

od tamtej akcji z teściem ciągle mam nerwy i chęć wyrażania swojego zdania i ciągle sie z nimi wadzę!!!
Przed chwilką nawet sie pokłóciłam z szwagierka. Ale powiem Wam o co, bo nie wiem czy ja jestem nienormalna czy ona! otóż ona uważa ze całowanie (dosłownie całowanie) psa to normalna rzecz i mówi ze traktuje swoja Sonie (ja niecierpie tego psa) jak osobe jak człowieka! :ico_puknij: . pies jest juz stary nie ma zebów smierdzi jej z pyska ze mnie az na :587: bierze i powiedziałam jej ze dla mnie to jest chore i nienormalne bo to tylko pies,który chodzi po podwórku, liże sobie d... , a potem ona go całuje. a fuuuuuuuj!
i powiedziałam im (bo tesciowa i druga szwagierka robia tak samo) że jak sie urodzi dzidzius to przed wejściem do pokoju bedzie mycie raczek i buzi, a jak nie to nie pozwole dotykać dziecka.
Może jestem przewrażliwiona ale dla mnie to jest ochydne i koniec. Pies to pies.
Jak Wy uwazacie? Ja jestem nie za bardzo czy one?

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

01 sty 2008, 22:23

marcia_pod pisze:Jak Wy uwazacie? Ja jestem nie za bardzo czy one?
heheheh...Marcia wyluzuj :-D ja też bym tak powiedziała, jesteś w pełni sił umysłowych ..... hehehehe ....to one :-D

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

01 sty 2008, 22:34

marcia_pod pisze:Jak Wy uwazacie? Ja jestem nie za bardzo czy one?

zgadzam się z Gosią, z Tobą jest wszystko w porządku :-D

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 sty 2008, 23:52

Ja swojego Majora też czasami całowałam, ale raczej w czółko... czy też między oczka... bo w praktyce mam jedną przyjaciółkę, a od reszty świata się odgrodziłam przez i dla kuby i mój pies był moim towarzyszem, gadałam z nim jak jakaś nienormalna :ico_noniewiem: no i całowałam jego włochate czółko

A propos moja przyjaciółka właśnie wyszła... obejrzałyśmy jakiś film... był sobie chłopiec czy coś takiego... całkiem fajny i zabawny, więc na chwilę zapomniałam o troskach ostatnich 26-ciu godzin... zawsze sie po prostu kłóciliśmy o cośtam... jakiś bałagan, wyłączony telefon podczas nocnej nieobecności, o inne takie tam... a teraz to co innego, mam cały czas taki wewnętrzny niepokój i strach... ciekawe u kogo spędzi dzisiejszą noc? i co w ogóle jest grane, bo czuje się totalnie ogłupiała... :625: mała ma czkawkę akurat... idziemy pod prysznic się troszkę odstresować... no i do spania... choć wątpię że usnę, choć spałam tylko 2.5h

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 sty 2008, 00:18

A ja mam straszną zgagę juz od paru dni. Zupełnie nie wiem jak jej sie pozbyc skutecznie. :ico_noniewiem:

Fintifluszka pisze:choć wątpię że usnę, choć spałam tylko 2.5h

sen dobrze Ci zrobi, musisz odpocząć. Tylko nie denerwuj się bo Ty stresu i tak masz ostatnio w nadmiarze :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

02 sty 2008, 09:29

Dzień dobry słoneczka :ico_haha_01:
JA juz na nogach,nie mogłam całą noc spać i tak jakoś wyszło :-)
U mnie piękna pogoda,wszedzie biało :ico_brawa_01:

Wczoraj wieczorem było ze mną krucho,myślałam,ze się zaczyna,ale jakoś sie wyciszyło i nadal czekam,mam nadzieję,ze sie dzosiaj rozkreci :ico_sorki:

Mary bidulko Ty już widzę jesteś przeterminowana :ico_szoking:

Lecę zjeść śniadanko,mam ochotę na bułeczke i świerzy twarożek ze szczypiorkiem :-D

Miłego dzionka śpiochy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

02 sty 2008, 11:11

Hej!
Melduję się jeszcze w dwupaku, choć czuję sie coraz gorzej. Brzuszek już wyraźnie mi się obniżył.
monia26 pisze:Wczoraj wieczorem było ze mną krucho,myślałam,ze się zaczyna,ale jakoś sie wyciszyło i nadal czekam,mam nadzieję,ze sie dzosiaj rozkreci
Ciekawe, która bedzię pierwsza :ico_oczko: A jaki miałaś termin z usg? U mnie się pokrywa, bo wychodzi 5 stycznia.
Fintifluszka pisze:bo czuje się totalnie ogłupiała...
Justyna trzymaj się!!! Wiem, że Ci ciężko, ale jeśli chcesz Kubę to musisz go przetrzymać....on musi przyjść do Ciebie i nie możesz mu odpuścić....jeszcze nie....Trzymam kciuki! Bądź dzielna!!!!
W ogóle to Wy jesteście z kimś cały czas teraz, czy same? Mój Marcin chodzi do pracy i trochę pękam jak to będzie, bo ja siedzę sama. Mam nadzieję, że złapie mnie w nocy....
Buziaki! pa!

[ Dodano: 2008-01-02, 10:15 ]
mary pisze:Szczerze mówiąc to Sylwester był dla mnie dość męczący,
no ja odpuściłam imprezę i słusznie, bo pisałam Wam wcześniej co Mały wyrabiał...
mary pisze:Madziu mnie też zcasem straszna zgaga chwyta, ostatnio dość często, w sytuacjach beżnadziejnych brałam Ranigast.
a ja zawsze parzę cały dzbanek mięty i popijam powolutku i też mi pomaga. Wolę tak, bo tabletek nie lubię :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

02 sty 2008, 11:34

Witam i czekamy na jakieś nowe dzieciaczki, już styczniowe, tak długo zresztą wyczekiwane. :ico_haha_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

02 sty 2008, 12:16

Czesc wam madziarka81, ja tez od paru dni mam straszna zgage kiedys nie wiedzialam nawet co to jest ale teraz to koszmar. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

02 sty 2008, 16:23

Hej kochane :-)
Właśnie dostałam sms-a od naszj Kasi28

DZIŚ RANO URODZIŁA SIĘ NASZA NADUSIA,WAZY 3820g I MA 66cm :ico_brawa_01: Jak tylko wrócą do domku to dadza znac co i jak :ico_brawa_01:

KASIU OGROMNE GRATULACJE :ico_prezent:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość