Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

02 sty 2008, 11:09

dzień dobry
moniw, piękne zdjęcia Grzesia!!!! I nie przejmuj się Natala też nie siedzi sama i też składa się w scyzoryk :-D za to pełza już szybko i lepiej ją pilnować bo już kilka razy zaryła nosem w wersalkę :ico_olaboga: i było :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-01-02, 10:12 ]
nie ma strony naszej klasy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: zamknęli?????szkoda.............

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

02 sty 2008, 11:46

abegano pisze:nie ma strony naszej klasy zamknęli?????szkoda.............
_________________


Abegano ja tez nie mogę wejść na naszą klasę.... chyba to błąd w sieci.... nie sądzę, żeby zamknęli...

Basiu Tadzio bardzo ładnie siedzi...śliczne zdjęcie rodzeństwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
[ Dodano: 2008-01-02, 10:48 ]
a u nas nocka ok.... no i dzis za oknem biało :ico_brawa_01: , ale nie sądzę, zeby długo utrzymał się ten śniezek... przyświeca słoneczko...i jest miło
Ostatnio zmieniony 02 sty 2008, 12:23 przez Viola, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

02 sty 2008, 12:03

Hej dziewczyny :ico_brawa_01:

U nas sylwestrowa noc przebiegła super za to dzisiejsza ehh... szkoda gadać. Oczywiście Eliza teraz odsypia co swoje, a mi szkoda czasu na spanie. ahh takie życie matki :ico_oczko:

Ula fajne zdjęcie porównawcze :ico_brawa_01: teraz będziecie porównywać z tym słonikiem :ico_oczko: hihi No i widać zabawa się udała a Ty wyglądałaś prześlicznie :ico_brawa_01:

Abegano śliczny avatarek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Eliza też jeszcze sama dobrze nie siedzi :-D Tylko się kiwa ale chwile utrzyma równowagę i wtedy tak się rozgląda czy aby napewno wszyscy patrzą :ico_oczko: Tak samo jak stoi :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-02, 11:11 ]
Aaa Basiu Tadzik ślicznie siedzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Co do tych szorstkich plam to mi się wydaje że to może być taka skaza. jak byłam mała to właśnie coś takiego miałam na zgięciach nóżek i rączek. Wtedy pediatra powiedziała mamie żeby nie dawała żadnych czekolad, owoców cytrusowych i czegoś jeszcze ale nie kojarze czego. Ale wsumie takie dzieciątko to jeszcze nie je takich rzeczy. Nawilżaj te miejsca. Ja u Eliza na suche miejsca używałam Emoilium krem i zniknęły dość szybko. A teraz smaruję tylko buźkę tym bo przy AZS to jednak ma takie suche te polisie :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 02 sty 2008, 12:12 przez Kinga_łódź, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

02 sty 2008, 12:11

Dzien dobry wszystkim . Jest szaro zimno i ponuro Grzes ma nadal katar wiec tym optymistycznym akcentem rozpoczynam drugi dzien 2008roku. Czyli zosyalo nam jeszcze363 pieknych dni . :-D
Viola pisze: przyświeca słoneczko...i jest miło
Zazdroszcze .
dzis troszke poleniuchuje :ico_brawa_01: do pracy dopiero na 15 ale nie trzeba gotowac obiadu bo lodowka od swiat pelna :ico_haha_01: maly spi wiec odkurzanie tez mi sie upiecze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Viola pisze:Abegano ja tez nie mogę wejść na naszą klasę.... chyba to błąd w sieci.... nie sądzę, żeby zamknęli...
u mnie bez problemu

[ Dodano: 2008-01-02, 11:25 ]
Kinga_łódź pisze:Co do tych szorstkich plam to mi się wydaje że to może być taka skaza. jak byłam mała to właśnie coś takiego miałam na zgięciach nóżek i rączek
moj maly po urodzeniu mial czerwoną pręgę na nadgarstku ktora nie schodzila bardzo dlugo (myślalam ze to siniak)a ze dostawal wita K to wykalkulowałam ze ma jakies problemy z krwią moze skazę krwotoczną :ico_szoking: i choć po miesiacu wydawalo mi sie ze tobyla druga reka to zaniepokojona postanowilam jechac do lekarza.Poniewaz przy ubieraniu Grzes sie strasznie zloscil zobaczylismy ze on zamiast plakac SSAL SOBIE NADGARSTKI! :ico_smiechbig: Stad to byla raz jedna raz druga reka do tej pory w nocy budzi mnie cmokanie :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

02 sty 2008, 12:25

moniw pisze:dzis troszke poleniuchuje do pracy dopiero na 15 ale nie trzeba gotowac obiadu bo lodowka od swiat pelna maly spi wiec odkurzanie tez mi sie upiecze


no ja tez nie zamierzam dziś stać w kuchni...

moniw a gdzie ty pracujesz?, że dopiero na 15 idziesz?

[ Dodano: 2008-01-02, 11:26 ]
pochwaliłam się słoneczkiem...i juz zaszło... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

02 sty 2008, 12:26

hejka z rana, maluch na drzemce wiec ja wpadłam na chwilke bo dzis góra prasowanka mnie czeka :ico_olaboga: bo temu mojemu maluszkowi to chyba frajde sprawia plucie na nowe ciuszki :-D

Abegano no właśnie dla mnie to też było nowe doświadczenie, bo zawsze to ostatnia z parkietu schodziłam a tu teraz jak najszybciej bym do domku wróciła, no coż miłość do dzieciaczka jest strasznie silna.
A co się stało z nasza-klasą, czemu zamknęli????????????????????

Monik tak to już jest z tymi postami ze czasami znikają, wiec ja najcześciej na wszelki wypadek sobie kopiuje zamiast wyśle, tylko wiadomo ze jak się zapomni skopiować to wtedy zrzera
A ja tez maluszkowi odbijałam stópki i rączki ale kupiłam specjalną farbe do malowania ciała i odbijałam mu jak spał, naszczepcie dobry sen miał i farba się szybciutko zmywała
Ale lekarz to musiała się fajnie patrzec na te fioletowe paluszki Grzesia
Dobre Monika - „Bo albo chwieje sie jak żul pod monopolowym albo sklada sie jak scyzoryk ” ale nie martw się bo mój ma tak samo :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

02 sty 2008, 12:30

jak wchodze na naszą klase to mi wyskakuje The requested URL could not be retrieved
Ula jak możesz to sprawdz czy ty mozesz wejsc...

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

02 sty 2008, 12:31

no coż miłość do dzieciaczka jest strasznie silna.


Święta prawda :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


A ja chciałam kupić taką ramke na zdjęcie i dodatkowo były dwie ramki na odbicie stópki i rączki (w glinie) Ale coś na myśleniu zostało i nie było czasu. Ale chyba muszę w końcu kupić bo później to już w ramce się raczka i nóżka nie zmieszczą tak te nasze maluchy rosną :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-02, 11:31 ]
Violu chyba im serwerek wysiadł po świętach tyle ludzi wchodziło na naszą klase.

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

02 sty 2008, 12:32

A jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju zaczerwienienia na skórze to ja moze sie bede powtarzac ale polecam Olilatum :-D bo mój maluszek ma po nim skóre jak mówia, jak pupcia niemowlaczka :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

02 sty 2008, 12:33

KINGA o tym mówisz... http://www.allegro.pl/item287094993_ram ... atis_.html bo ja to oglądałm...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość