Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

02 sty 2008, 20:21

w nowym roku serdeczne życzenia dla Amelki i Julci!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

02 sty 2008, 22:10

Wszystkiego najlepszego dla Amelki i Julenki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

02 sty 2008, 22:14

Hej gdzie się podziewacie????

[ Dodano: 2008-01-02, 22:18 ]
Dobranoc!

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

03 sty 2008, 00:11

DziewczynyNie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie bo cale wieki do was nie zaglądałam a dziś otworzyłam tt i popłakałam się normalnie jak maluchy wasze zobaczyłam, poczułam się tak jakby odnalazła coś cennego co gdzieś zgubiłam.
:ico_brawa_01: W Nowym Roku pragnę Wam życzyć spełnienia marzeń i szczęścia tak dużo jak wielki jest świat, żeby każdy dzień był piękniejszy od poprzedniego. :ico_brawa_01:
Małgosiabrzuszek cudowny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I dla Wojtusia za samodzielne spanie :ico_brawa_01: Podoba mi się imię dla ewentualnej dziewczynki :-D ( trzymam kciuki i obstawiam kobitkę :ico_haha_02: )
MagdzinkaZdjęcia Asi cudne zresztą jak zawsze :ico_haha_01:
Izawiesz lukasz też mi się drez spać nie chce za nic zawsze wojna i histeria na całego ja też na noc zakładam viburkol bo inaczej nici ze spania spróbuj może i Mirelce pomoże
Myszka_fWidzę, na zdjęciu,że Dominika ma fontanne piłeczek i jak na nią reaguje. łukasz dostał też taką ale bardzo boi się tej muzyki więc tylko "na sucho " się nią bawi.
NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA JULI I AMELKI :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

03 sty 2008, 00:18

Hej!
to znów ja:)
wiecie co mąż namawia mnie na kolejnego dzidziusia...a ja mam wątpliwosci...tzn nie wiem czy jestem gotowa na drugiegi MAluszka...

[ Dodano: 2008-01-02, 23:21 ]
asiam_26, świetne to zdjęcia Łukaszka:)

ps:jest któraś z Was na naszej-klasie??

ps2: zna któras z Was dobrze niemiecki??

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

03 sty 2008, 00:28

AnileweZ niemieckim uderzaj do Doroty ona germanistykę studiuje albo do mamyJuli ( jej mąż podobna zna genialnie i o ile pamiętam w Wiedniu mieszkali albo dalej mieszkają - dawno nnie nie bylo więc do końca nie wiem). Ja niestety noga jestem. Mój mąż ostatnio też cały czas coś przebąkuje o 2 dzieciaczku ale ja nie jestem gotowa poczekam jak Łukasz skończy dwa latka to zaczniemy rozmawiać :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

03 sty 2008, 00:30

hejka Lutowki, sorry ze nie odpisuje ale niemam sily :ico_sorki:

dowiedzialam sie ze moja mama jest ciezko chora, :ico_placzek: juz dawno, ale nic mi nie mowila, jest mi przykro ze mi, najblizszej jej osobie nie powiedziala.
musze jechac na ukr. ale trzeba papiery wyrobic, a to dlugo trwa :ico_placzek:
nie wiem czy jeszcze wroce do polski, moze kiedys . postaram sie tam zalozyc internet, to sie odezwe moze
jak znikne, to oznacza ze wyjechalam, ale postaram sie wpasc sie pozegnac. ale nie wiem sama jeszce kiedy pojade, staram sie jak najszybciej. chociaz i mama nie chce zebym ja jechalam ale i tak pojade

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

03 sty 2008, 08:46

lulu81, oj lulu, ale przykra wiadomość. Trzymaj sie. Będzie troche smutno tu bez was, ale moze jak będziesz miala internet to nadal będziesz z nami i nie będziesz musiała się z nami żegnać. W końcu Ukraina to nie koniec świata.

magdzinka zrezygnowałam z piersi bo wydało mi się, że Asia jest juz za dorosła i za mądra na to. Potrafiła sama zajrzeć mi w dekolt i sięgać do cycusia. Poza tym, takie akrobacje przy tym wyprawiała, że aż trudno to sobie wyobrazić, np. stawała z cycem z buzi i robiła różne obroty i wygibasy, nie mówiąc o skubaniu. No i jestem już zmęczona nocnymi pobudkami. Odkąd Asia się urodziła ani razu nie spałam dłużej niż 4 godziny jednym ciągiem, na ogół to są drzemki po godzinie lub dwie. A i w ciąży miałam też problemy ze spaniem. Niestety, pobudki są jeszcze nadal choć dzisiejsza noc była już cudowna. Asia zasnęła o 20, podubka na butle o 23, o 24 pociągnęła trzy łyki herbatki i kolejne karmienie o 4.40. Podubki były w między czasie ale wystarczyło czułe słówko i spała dalej. Więc jestem pełna nadziei, że wreszcie będzie spała dalej.

A dopiero co odstawiłam od piersi a juz w niedziele dostałam okres. Oj skończył się dobre czasy.

Ale dzisiaj lodowato na dworze. Na termometrze mam minus 6 stopni od strony zacisznej czyli jest około -8, brrrrr

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

03 sty 2008, 09:57

Małgorzatka, widzę że imiona wybrałaś! Już tak niedługo - w tym roku będzie dzidzius z Wami!
anilewe77, ja jestem w naszej-klasie a niemieckiego nie znam - tylko nomenklaturę jeździecka ale nie o to Ci chyba chodzi :ico_oczko:
lulu81, biedna....Aż nie wiem co Ci napisać - oby wszystko potoczyło sie najlepiej jak to możliwe....Jesteśmy z Tobą!

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

03 sty 2008, 11:06

lulu to strasznie smutne co napisałaś, ale pamiętaj, że zawsze po ciężkich chwilach nadchodzą te dobre chwile. Może się to wszystko dobrze zakończy i takiej musisz być myśli. My tu zawsze będziemy czekać na ciebie :588:

Sto lat dla Dominisia i Kubusia HaRe :ico_tort:

Wojtuś coś mi podupada na zdrowiu, ma katarek wczoraj jakiś kaszelek sie przyplątał. Na razie myślę, ze to ząbki zobaczymy co dzisiaj będzie się działo.
Poza tym oszust z niego się robi że ho ho, jak tylko czegoś nie dostanie albo usłyszy "nie wolno" to zaraz zasłania buźkę rączkami i udaje, że płacze i trzepie tak śmiesznie dupką :ico_haha_01: komicznie to wygląda, ale jak już teraz zaczyna wymuszanie stosować to co będzie potem???!!

anilewe ja mam dwójkę dzieciaczków w odstępie 6 lat i nie zamieniła bym tego odstępu czasu na mniejszy, choć inni twierdzą, ze dzieci z mniejszą różnicą wieku lepiej się chowają. U mnie póki co wojen nie ma i kwitnie braterska miłość.
Myślimy o 3 dzieciaczku ale dla mnie już teraz byłoby zdecydowanie zawcześnie, chyba ze by się przydarzyło :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość