Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 sty 2008, 15:06

Zborra...dzieki za info od lekarza..chyba sie wstrzymam z tym bialkiem.... a dzemik mozna swoj..chmmm czyli bedziemy kiedys pichcic :ico_noniewiem: :ico_oczko:
a za wage Hani sie :ico_brawa_01: naleza!!!moja juz chyba ponad 8kg...a Hanka to trzyma linie...szczuplutka po mamusi i tatusiu bedzie :ico_haha_02:

my dalej sie bawimy...padam ale bawic sie musze!

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

03 sty 2008, 16:15

Hello :ico_oczko:

No trzymam sie :ico_oczko: jestem po śnidaniu i obiedzie... :ico_noniewiem: jem podwieczorkowego banana bo już mnie nosi... /bo nie podjadam/ :ico_haha_02: no...

Lady, Glizdunia - nie martwcie się wiem co robię... jak zejdzie mi opuchlizna z papy i inne "naddatki" to powiem stop - obiecuję :-D

Kate - ucałuj Mata !!!!! Pewnie Ci narobił strachu :ico_noniewiem:

Ewcik trzymam kciuki za "strzał w 10"... :-) sama też marzę o ciasnym ale własnym doku pod Zielonką :ico_sorki:

No Zbora uważaj :-D MisiUla waży 7000kg :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: czyli przez równe 6 tygodni przytyła 70 dekokalorii :-D Strasznie się cieszę, że nasze mimozy idą powoli do przodu !!!!! :ico_brawa_01:

A i chyba zapomniałam się pochwalić za Ulę, ze w przerwie międzyświątecznej wyjrzały na światło dzienne 2 piękne górne jedynki :ico_haha_01: o które teraz będę musiała się troszczyć... :ico_oczko: bo mam bzika na punkcie zębów... :ico_puknij:

No a i Sikorka ja na wątróbkę zawsze... a i poprasować dam się namówić :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

03 sty 2008, 16:47

raczej ze skazą to z jakjiem tez trzeba sie wstrzymac przynajmniej tak radzila mi lerkarka
ja nawet myslełam zeby cos jej podac z mlekiem ale poki pediatra moze mi zapisywac nutramigen bez problemu to narazie bedzie na tym mleczku
a przed skonczeniem roku wprowadzimy cosik mlecznego i bedziemy obserwowac
narazie podajemy gluten i juz niedlugo bedą 2 mies i zaczniemy zwiększac dawke

ale dzisiaj mielismy inauguracje w rybka :ico_brawa_01:
pyszny ten sloiczek z rybka naprawde
polecam menu smakosza z gerbera

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

03 sty 2008, 17:00

Witajcie-oczy mi się cieszą, bo widzę, że forum powraca do zycia - nawet jakieś nocne harce urzadzacie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja wróciłam właśnie z odwiedzin u koleżanki - jej córcia kończy jutro roczek więc zanieśliśmy jej z Wiktorkiem drobny upomnek :-D Ale się ubawiłam - Emilka jest taka pocieszna i ...mniejsza od Wiktorka :-) No ale urodziła się kruszynka bo 2450 g.

A jutro na 11 wybieram się do fryzjera :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

03 sty 2008, 17:02

massumi, to wpadnij, wątróbeczka palce lizać, bo mnie jakoś tak się nudzi, dawno żadna koleżanka do mnie nie wpadła i cierpię na braki towarzystwa, tak oko w oko, nie w komputerze :-D

Karolek też dostał wątróbkę tylko jemu ugotowałam, a ziemniaczki oczywiście najlepsze były z mojego talerza, mimo że on miał na swoim talerzyku takie same :-D

jagodka24, ja też narazie z jajkiem się wstrzymuję, na wszystko jest czas, Kacprowi mimo że nie miał skazy też późno dałam jajko i zupek mu żółtkiem wcale nie zaciągałam, potem już mu lane kluseczki odrazu gotowałam.

[ Dodano: 2008-01-03, 16:05 ]
kamizela, mówisz 2450 to kruszynka, ja mam koleżankę co jej niunia urodziła się 800 g w szóstym miesiącu, teraz ma ponad rok, jest mniejsza od Karolka, dopiero ząbki jej wychodzą, ale już świetnie chodzi (w październiku rok skończyła) cud że jest z nią wszystko dobrze i dobrze się rozwija.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 sty 2008, 17:19

ach dziewczyny...nie uwierzycie ale Maya spi juz godzine :ico_szoking: :ico_brawa_01: ...pozmywalam ,sprzatnelam,gary na piecu juz gotowe i robia sie zupki dla Mayci.....gtuje tego jak dla wojska a pojemniczkow brak,zamroze w takie plastikowe pudelka na zywnosc....

u nas jeszcze sie nie przejasnilo z rana a juz szaro spowrotem...do pupy z taka pogodą!!!

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

03 sty 2008, 17:20

moja jeszcze jajka tez nie smakowała, jakos tak nie umie sie zebrac zeby je na parze robic..a co jak dostanie tak normalnie gotowane??
dzis zjadła moje danie, ale było doprawione wegeta i wszamała cała miske - marchew, ziemniak i indyk..i ja juz nie miksuje tylko widelcem rozdrabniam i je bez problemu i fajnie mieli w bużce :ico_haha_01:

ewcik u nas spokojnie domek znalazłby sie za 250000zł..moze przeprowadzicie sie na Slask??ale wiadomo jaki standard taka cena......

kulka :ico_sorki: podziwiam za spłate 160 000 zł :ico_olaboga: dla mnie to kasa niewyobrazalna :ico_olaboga:

A. dzis pojechał na przegląd naszego wozu i :ico_olaboga: znow czeka nas mechanik, kuzwa z poczatkiem roku zas same koszty :ico_olaboga: no ale sprawny musi byc, bo potrzebny...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

03 sty 2008, 17:25

O...Massumi...nie pomyliłaś się???70 czy 700??? w każdym razie rośnie i brawo...chwała jej za to!!! i za zęby...no ja czekam i czekam...doczekam się w tym życiu???

Sikorko...wątroba mówisz? o, może mojej też bym ugotowała???
Jagódka mówisz że rybny słoiczek smaczny? muszę kupić, może jej podejdzie.
Kamizela to powodzenia u fryzjera, obyś zadowolona wróciła do nas
Kate teściową olej dokumentnie...a Mata uściskaj...biedactwo...no ciężkie czasy, ciężkie...
Ewcik, kredyt nie brzmi przyjemnie, ale ważne, że chociaż tak chcą pomóc...wszyscy teraz tak żyją, więc dacie radę, na pewno!

Właśnie mieliśmy kolędę...ja w kibelku, poleciałam zrobić siku, a mama woła, że oni już w drzwiach!!! :ico_szoking: no i musiałam się wstrzymać :ico_haha_01: Hania cały czas narabiała i gadała...ale ksiądz moment i poszedł, na szczęście...Młoda znów ma spać, ale póki co grandzi i gada i jak ją znam, to właśnie się czołga po łóżeczku!!!
dobra, zmykam

[ Dodano: 2008-01-03, 16:32 ]
Glizdunia, no właśnie...pojemniki też są spoko!
Lady...wydati, na samą myśl ciarki przechodzą...A jajko możesz dać gotowane, ale samo żółtko. Ja na początku też dawałam gotowane, ale teraz chciałam tak na parze, żeby było śniadanko...

A.....chcicałam napisać jeszcze o mojej szwagierce...malutką urodziła ze 2tygodnie temu,, już w szpitalu ją dokarmiali, bo niby nie miała pokarmu. Potem położna i ona wymyśliły, że skoro nie ma, to poda butle...Niby małą przystawiała...po kilku dniach dostała pokarm, a potem jej pogryzła brodawki więc znów nie karmiła... :ico_zly: a potem stwierdziła, że ma za mało pokarmu, więc daje sztuczne, bo nie będzie małej męczyć!!! :ico_puknij: i jeszcze twierdzi, że położna sama mówi, że jak ma co 20minut karmić, to lepiej dać butlę...nonono, jak mnie to wkur...Nie...żal dziecka tylko, toż chociaż z 2miesiące mogła pokarmić, albo chociaż spróbować, a nie się poddawać na początku...W ogóle oni są dziwni...Zuzka miała chyba tydzień, a teściowa już do nas dzwoni jak podawać lek na kolki!!! :ico_puknij: bo mała 1dzień płakała!!! ciul, że ponoć kupę robi bez problemu...No kuźwa co oni myśleli, że dziecko będzie spało 24na dobę??? na milcząco/?? debile...I takiemu maleństwu już lekarstwa............bo raz płakała...Ja nie mówię, bo sama Hance po 3tygodniach chciałam podawać infacol...i jakoś zaraz jak miała 4tygodnie, too dostała, ale to były kolki...a nie płakanie....ratunku!!! bo nie wytrzymam z nimi...dobrze, że są daleko i tego nie widzę...bo bym chyba zabiła!!! dobra...wykrzyczałam się... :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-01-03, 16:42 ]
A>....KUlka...dżemik...dawaj :ico_haha_01:

ogladam zdjęcia mojego ze spotkania klasowego...obejmuje jakąś kumpelę... :ico_placzek: oj, to mnie zabolało... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 sty 2008, 17:50

hmmm...Zborra....a sam Ci zdjecia pokazywal?

i juz nie wiem co mialam napisac....ide go garow bo tam sie chyba najlepiej dzis sprawuje....spac mi sie chce strasznie ale nie moge sie klasc bo zaraz Maya wstanie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

03 sty 2008, 18:19

Sama obejrzałam...a potem udawałam, że nie i on mi je pokazywał. I oczywiście...ta którą przytulał to laska, w której się kochał wtedy...i jeszcze twierdzi, że przecież to tylko koleżanka. No dobra, widzę, wiem że się nie obmacywali itp...ale boli mnie to........ciekawe jakby on mnie w ramionach mojego byłego zobaczył...też by twierdził, że jest ok??? smutno mi.......aż mi się :ico_placzek: chce...nie sądziłam, że głupie zdjęcie mnie tak rozwali...

Czytałam o szczepieniu na rotawirusy...niestety już za późno...szkoda....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości