Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

03 sty 2008, 01:07

Dzieki Madziorka. Wiesz można sie bawic bez alkoholu tak jak mówisz to zależy od humoru. Ale mój Jarek był w pracy wiec ogólnie nie było tak jak byc powinno. Ale odbijemy sobie za rok :ico_oczko: .

Nie wiem co u Lucy, ale w piątek sie dowiem. pozdrowie ja od was na pewno.

Aaa!! nonono getry!!!! Ja, sroka to mówie hehe :-D :-D .

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

03 sty 2008, 12:40

Hej, jestem, ledwo zipię, mam antybiotyki (lekarz powiedział, że niestety Helence też się niewielka dawka dostanie :ico_placzek: ) Ale może to i dobrze, bo coś dziś zaczęła pokasływać...
Madziorka, foteczki świetne, jak zwykle :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kamilko, pozdrów od nas Lucy!
Zmykam, nie dam rady siedzieć na tt :ico_chory:
Ach, Asiula, gratuluję ząbków i oczywiście pracy!
Aga, Wiki prze smieszna na zdjęciach w misce!!!!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 sty 2008, 14:09

WITAM :-D ja juz po zakupkach :ico_oczko: kupilam Wiki kurtke z polaru rozowiutka czadowa za 8 zl w ciucholandzie jupi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i swieczki na kolede itd :ico_oczko: MADZIORKA fotki rewelka widac ze impreza w deche i supcio wygladalas :ico_brawa_01: lasencja ze hoho :-D KAMILKO super ze sie spotkasz z Lucy wytarmos ja od nas :-D ANIU bidulko kuruj sie kochana :ico_noniewiem: ,a i dziekujemy za kaplementy :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

03 sty 2008, 17:08

hej
tak na szybciutko bo pisze z pracy
jak na pierwszy dzień jest ok.
jak nie bede zbyt padnięta jak wróce do domu to napisze więcej, bo ja już dziś od 6 na nogach, a w pracy jestem do 18ej, a przecież jak wrócę to muszę się nacieszyć moją Emilusią.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

03 sty 2008, 20:00

Dzien dobry :):
Zbiera lam sie,z bieralam.. I dopiero dzis w koncu zmobi;lizowalam sie do klikania :-D
U nas sylwek super - ale szybko sie skonczyl, bo towarzystwo sie spilona maksa i co niektorzy polegli.. Wiec wzielismy z Duzym klucze od sasiedniego mieszkanka znajomych i poszlismy sobie chrapac. Elegancko do 12 siedzielismyw lozku, sniadankokrolewskie i hektolitry dobrej herbaty. Potem wpadło skacowane towarzystwo i rozjechalismy sie do domow. Ale imprezka ok.

Duzy caly tydzien na zwolnieniu - dopiero jutro idzie do roboty - wiec byczylismy sie razem i korzystalismy ze wspolnego czasu.
Wyszlismyjuz caloz grypkijelitowej,ale oczywiscie nie obylosie bez ofiar -moi rodzice przechorowali sylwestra, a cala sylwestrowa ekipa wlasnie zaczyna miec pierwsze oznaki. No niestety... :ico_wstydzioch: :):

Ja malo pisze i sie udzielam, bo zaczyna sie sesja i w weekend mam 2 kolosalne egzaminy- a do tej pory jakos nie zmobilizowalam swoich szarych komorek dodzialania..
Dzis juz musze koniecznie. Takze po kapieli Misia... wielka kawa, zakreslacze i notatki..

Jutro caly dzien nauki, a wieczorem wychodzimy do knajpki - po odbior oscypkow- znajomi wrocili z wypadu do Zakopca i przywiezli nam pysznosci :):

Dziewuszki - czytalam was codziennie.. ale niezbyt wiele teraz pamietam iciezko mi to ogarnac.
Wiem ze Madziorka szalala na maksa i miala zajefajna kiecke!
Ale KOBIETO! Jak wrzucasz fotki na forum to mi sie komp wiesza! I musze restartowac. Ale wtedy czaje sie na fotosiku i Cie ogladam :): hyhy. Bo inaczej- nie da rady!Moj czolg niestety sie poddaje. hihi :): Ale sylwek - piekny:-D Tylko pozazdroscic!

Frydza- super ze bylas u fryca - dla kobiety to zawsze lekarstwo na wszystko :): Zmianysa faaaajne :):

Avisku - mam takie belki w pokoju - konstrukcja mojego taty. Ale mieszkanko na parterze. To takie zamilowanie do Zakopanegoi takich drewnianych wnetrz... :):

Aniu -kuruj sie!!!Ja tez cholera, zem cos podlapala :/

Jasnie Pani- ubostwiam Cie kobieto za te przepisy! Bo ja to leniwa nonono.. I nie mialam weny do wymyslania loiczkow wlasnej roboty.. No a teraz.. hmm.. Chyba czas sie wziasc za siebie :):

Astrid- No to pieknie, ze remont idzie pelna para i ze Arek zaakceptowal nowe mieszkanko- to dobry znak! :):

No i juz pustka..
Wiec uciekam..
Buzka!

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

03 sty 2008, 21:48

witam wieczorową porą, Arek spi wiec mam chwile jakos ostanio strasznie mało spi w dzien razem moze jakies 40 minut. Jutro chyba znowu jade do leszna- jak nie jutro to w sobote na bank. Zapowiada sie kucie scian i wymiana rur to niezbyt przyejmne momenty remontu :ico_oczko: ale trzeba mama moja miala juz strasznie stare to wszystko i dla bezpieczenstwa lepiej zainwaestowac w nowe.

Musze wkoncu zaniesc wniosek o wychowawczy, ale to jak bede w lesznie.

Acha zapomnialam sie pochwalic ze dnia 28.12 bylam zlozyc dopiero wniosek o dowód nastałam sie za wszystkie czasy wyszlam z domu ok 7 wrocilam ok 11, ale spoko mąż nadal dowodu brak :ico_noniewiem:

Madziorka pewnie ze mozesz dawac wiecej kaszki. wg schematu zywienia dziecko w tym okresie powinno zjadac 4 posilki mleczne po 180ml mleka ale jak wiadomo dzieci są rozne, wiec jak Leos ma apetyt to ja bym nie zalowala, pamietam, ze i tak przy raczkowaniu moze stracic na wadze wiec tym bardziej mozesz dac.

A moj maz wzial juz z pracy wypowiedzenie i teraz traktuja go jak gorszego ehh ta Polska jest na najgorszym stanowisku -nigdy nie wiadomo o ktorej skonczy prace wrrr.

Acha bylam dzsiaiaj u lekarza a że nie bylo mojej to poszlam do innej Arek ma cały czas katar alergiczny i teraz nie wiem znowu od czego z nowych rzeczy jadl zółtko ale wczesniej juz go mial -lekarka nic nie stwerdzila bo nie wie :ico_szoking: moze wcale to nie alergia a zęby dalala nam skierowanie do laryngologa.
Mam jeszcze do alergologa i endogastrologa fajnie co?
Dobra nie nudze
Zmykam

[ Dodano: 2008-01-03, 20:49 ]
aaaa no wlasnie Kamilka usciskaj Lucy niech sie trzyma

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

04 sty 2008, 09:16

Witam!
dziewczyny mam problem związany z braniem tabletek anykoncepcyjnych.... trochę skomplikowany, ale postaram się go jakoś w miarę jasno wyłożyć, otóż:
od czterec h dni biorę tabletki, ale trochę się martwię bo na tą @ czekałam długo - 12 dni się spóźniła, ale tłumaczę to sobie tym że to dop trzecia @ po porodzie więc mogły zaistnieć takie rozbierzności czasowe, tylko że nie wiem czy nie wzięłam tab za wcześnie, bo wygląda na to że @ się tak jaby cofnęła, praktycznie jej nie ma, tyklo takie minimalne plamienie.... i teraz mam dylemat czy za wcześnie wzięłam tabletkę? czy aby napewno nie jestem w ciąży? bo podobno bywają takie przypadki w których na początku ciąży występuje plamienie.... przed @ robiłam test i wyszedł negatywny ale może zrobiłam go za wczas? kurcze same wątpliwości....
BŁAGAM POMÓRZCIE!!!!
może któraś z was miała podobny problem?

[ Dodano: 2008-01-04, 08:18 ]
LUcy wiem co przeżywasz... miałam to samo 2 lata temu, mój tata ledwo wyszedł z życiem, ale się udało:) będę trzymać kciuki żeby i Twój tatuś wrócił do zdrowia :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2008-01-04, 08:25 ]
madziorka grtuluję udanego sylwestra! foteczki naprawdę przednie :ico_brawa_01: :-D

frydza bardzo ładne pasemka :ico_brawa_01:

juli trzymam kciuki za sesję, ja już na szczęście zakończyłam edukację, tyeraz tylko obrona.,..; ale mieliście jazdę z tą grypą... :ico_olaboga:

asiu gratuluję nowej pracy

aniu życzę powrotu do zdrowia!

kamilko mi też ciężko się wyluzować bez procencików :ico_oczko: hehehe - polska mentalność :ico_zdrowko:

[ Dodano: 2008-01-04, 08:27 ]
alinki tu dawno nie było.......

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 sty 2008, 09:40

BeWu, jesli @ spoznila sie 12 dni, a ty przed nia zrobilas test i negatywny wyszedl, to nie ma sie co martwic, widocznie tabsy ci tak "wyskąpiły" @ :ico_oczko:

Sorki, dziewczyny, ale nie mam czasu poodpisywac, bo Luchon wzywa, w sumie weszlam tak tylko, zeby pocztac, ale BeWu chcialam odpisac.

Acha!!!! Madziorka ty chyba wklejasz zdjecia w zlym formacie, bo ja tez mam klopoty z kompem jak wrzucasz zdjecia

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

04 sty 2008, 09:59

Hej, ja tylko na chwilkę, żeby postawić Obrazek z okazji ukończeniu przez Helenkę pół roczku !!!!!!!!!!!!!!!!!!
BeWu, współczuję, ale skoro test wyszedł negatywny, to może ok??Jeśli się martwisz, to zrób jeszcze jeden albo po prostu idź do ginka...
zmykam leżeć, bo nadal :ico_chory: . Najgorsze jest to, że Helenka też pokasłuje....
za to mój Krzyś wziął wolne w pracy i dzielnie się nami opiekuje :ico_haha_02:
Ostatnio zmieniony 04 sty 2008, 11:30 przez ania1980, łącznie zmieniany 1 raz.

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

04 sty 2008, 10:14

DLA HELENKI!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_urodzinki:


chyba kupię sobie jeszcze jeden test.... ale myślę że to jednak te tabsy, bo przy Kalince nie miałam żadnych plamień

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość