Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 sty 2008, 23:26

a zajrzałam sobie jeszcze do was, ale wszystkie pewnie już śpicie :-)
caro a to dieta odchudzająca?czy jakaś inna???
kolka zajrzyj na wątek diety fitnes i odchudzanie tam są szczegóły tej diety kopenhadzkiej. matko dla mnie to można kopyta wyciągnąć po takiej diecie
kari super zdjęcia, Krystianek wygląda uroczo. A sylwester ???tak tak :-D ciekawy :-D może cały rok taki aktywny będzie :-D
Mordeczko Ty to masz zdolności :ico_brawa_01:

a mnie też coś ostatnio nabrało się ciałka na brzuszku :ico_placzek:
hektorka bardzo łądnie wyglądałaś i widzę, że sylwester bardzo podobał się kamilkowi :-)

no dobra zmykam i ja bo mężuś się pluska zaraz idę i ja. kupiła sobie balsam ujędrniający, chyba z połowę wklepię od razu :-D dobranoc

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

04 sty 2008, 00:08

Jestem z wieczora . więc po wizycie u lekarza Pani doktor stwierdziła ze to nie jest skaza białkowa tylko cos moje dziecko uczuliło i tak moze to te truskawki danonku , albo mleko , albo psia siersc no ale to tez wydaje mi sie najmniej prawdopodobne bo ma z nim kontakt od urodzenia , wiec poki co ja obstawiam truskawki . Zaleciła obserwowanie i kazała podawac wapno , dała jakis krem natłuszczajacy Emolium Krem specjalny tak sie zowie i dawał mi jakąś masc ze sterydami ale odmowiłam jej niewiem czy dobrze ale sie naczytałam ze moga te masci wywołac odwrotne efkty i chyba Delicja cos wczesniej pisała ze jej Olenka miaął tak z tymi masciami albo kasik juz nie pamietam dawno przeciez było .
aha no i mam kupic mleko z HA np Nan niewiem czemu tak poleca no ale ....i wiecie co bardzo sie zdziwiła ze sama gotuje małej obiadki :ico_olaboga: no tak pewnie sobie pomyslała ze jak warszawa to sram kasa i siedze z rekami pod nonono i nieche mi sie ugotowac dziecku jesc :ico_puknij:
no to chyba tyle hmmm
a lenia to ja mam takiego ze nic juz nie powiem wiecej na ten temat

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

04 sty 2008, 00:55

A ja jeszcze jestem, buszowałam po portalu nasza klasa :-D , ale teraz to już spadam śpiać. Dzięki dziewczyny za wszystkie komplementy :ico_sorki: już więcej nie klikam bo was obudzę, ciiii ... słodkich snów ... do jutra papa

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

04 sty 2008, 01:32

kari24 pisze:już więcej nie klikam bo was obudzę, ciiii
to ja tak ciiiiiiiicho jeszcze doklikam :-D
Kari Krystian wyglada na duzego faceta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hektorka, Kamilek w czapce sylwestowej boski :-D :ico_brawa_01: Kolka, znasz przyslowie''umiesz liczyc licz na siebie''?....ja juz nie raz przekonalam sie ze jest prawdziwe :ico_puknij: caro ja tez postanowilam przejsc na ostra diete :ico_olaboga: wygladam jak w 5 miesiacu ciazy :ico_wstydzioch:
Kolka pisze:ja się nie przemęczam... mi to nawet przyjemność sprawia!!
przyjemnosc :ico_szoking: Kobito Ty usiadz i grzecznie zaczekaj az Ci przejdzie :ico_puknij: :-D :-D :-D :-D
hektorka pisze:Ja również postanowiłam się odchudzic, bo wyglądam jak krowa, a ta oponka miała zniknąc już dawno i jakoś ciągle jest.
ze tak zapytam..gdzie ta oponka?? :ico_szoking: delicja, balsam mąż niech wklepuje :ico_oczko: :-D kamelek1, ja mysle ze na 100% to truskawki :ico_noniewiem:
No i jeszcze pochwale sie przerobkami :ico_wstydzioch: znow mnie wzielo na ''corelowanie'' :-D

[ Dodano: 2008-01-04, 00:36 ]
caroto ubranko sliczne i bardzo tanie...sama az zaluje ze wczesniej nie widzialam bo bym kupila a tak ...wydalam na garniaka Kacpra 130 zl :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-01-04, 00:49 ]
no takmialam sie pochwalic a fotosik nie chce wgrac mi zdjec :ico_zly: moze jutro
teraz grzecznie mowie dobranoc...grzesznych snow :-D

[ Dodano: 2008-01-04, 00:54 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek
a jednak udalo sie wgrac 3 foty :-D
teraz juz naprawde DOBRANOC :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

04 sty 2008, 10:30

Cześć!

Ale sobie pospałam... Rafał z Julka urzędowali a ja udawałam, że mnie nie ma.
Mordko powiedzenie znam, ale nie sądziłam, że dotyczy to również własnej matki :ico_olaboga: :ico_zly: Z robotą już mi przeszło... głowa od rana boli. Może po kawie przejdzie :ico_noniewiem: Czekam na R pojechał coś pysznego na śniadanko kupić. Ciekawe co wyduma :ico_noniewiem:

O moje bejbi płacze. Potem odpiszę :ico_sorki:
Papa

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 sty 2008, 14:10

hej, a ja dziś bedę się nudzić, bo Olą nie ruszamy się nigdzie na krok. wieje, że malo głowy nie urwie. Ola znów dziś zareagowała płaczem na widok teściowej :-D
a dziś do mnie przyleciała tesciowa i gada, że ją ręka boli od noszenia Oli, a wczoraj dałam jej troszkę ponosić, to po cholerę bierzesz dziecko i narzekasz?? To ile ma ważyć takie niemowlę 2 kg???
kamelek znam ten krem, też go stosowałam u Oli, mam nadzieję, że Lence pomoże, bo na Olcię nie działał. natomiast ze sterydami masz całkowitą rację. mogą wywołać skutki uboczne, jeśli nie ma konieczności stosowania, to nie stosować. Natomiast mam pytanie. Po co mleko hypoalergiczne?????No i czemu masz sama nie gotować????

a dziewczyny teraz do was pytanie: ile razy dziennie wasze maluchy piją mleko????Bo ja Oli podaję 2 razy dziennie reszta to kaszki bezmleczne i boję się , że za mało :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-04, 13:11 ]
Marzenko pisałam wcześniej i teraz napiszę: jesteś genialna!!!!!!!!!!! Cudne obrazki czarujesz.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

04 sty 2008, 14:45

I ja teraz się nudzę. Julka śpi, Rafał właśnie do roboty pojechał a ja nie mam co robić. Zatoki mnie bolą dziś jak cholera.
Moja mała zaczęła dziś wstawać przy różnych rzeczach :ico_brawa_01: Ale chwilkę postoi i zaraz leci na dupcię. Ambicje ma spore, ale niestety 4 litery za ciężkie :-D

Ta dieta kopenhadzka to jakiś terror! Ja na śniadanie więcej zjadam, jak oni każą przez cały dzień :ico_szoking: Musiałabym być w desperacji, żeby tego się chwycić. A Kari nie ma potrzeby- taka laska i jeszcze chce chudnąć! :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_nienie:
Kamelek te mleko to może na wszelki wypadek... może ta Wasza doktor wcale nie jest pewna, czy to truskawki? :ico_noniewiem: Ale ja tez podejrzewam jak większość dziewczyn tu truskawki :-)

delicja, to po co bierze? Dla Twojej świadomości?? Mnie też takie coś wkurza- teście też Julkę biorą, za chwilę sapią i przerzucają sobie z rąk do rąk. Ale jak ja chcę ją wziąc to :ico_nienie: :ico_nienie: oni dadzą radę... i za chwilę potem się oblewają. Zresztą moi rodzice tak samo postępują z tym, że od razu mi małą oddają :ico_zly: Dobrze, że chociaż my mamy siłę, bo nie wiem co z tymi dziećmi by było... A ja mam do pracy iść!! Ciekawe jak? :ico_puknij: Chyba posiedzę na tym bezrobociu, bo nie wiem co to będzie... A tamtym nie oddam!! :ico_nienie:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

04 sty 2008, 14:49

Delicja nie wiem kochan aczemu mam sama nie gotowac mysle ze to jakas fanaberia lekarki to juz po raz kolejny słyszałam taka opinie ze lepsze sloiki co lekarz to opinia ich sprawa ja gotuje Lence i juz .
A mleko ?? hmm chyba zeby wykluczyc podejrzenia ze to bebilon ja uczulił no niewiem sama .

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

04 sty 2008, 14:56

Kamelek mnie coś się wydaje, że ta wasza doktor to działa po omacku- za zasadzie: uda się, albo się nie uda :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 sty 2008, 14:57

a ja zaraz muszę zaraz obrać ziemniaki ale mi sie nie chce.
Kolka pisze:eście też Julkę biorą, za chwilę sapią i przerzucają sobie z rąk do rąk. Ale jak ja chcę ją wziąc to :ico_nienie: :ico_nienie: oni dadzą radę... i za chwilę potem się oblewają.


no nie wkurza takie coś?????
mnie jeszcze denerwuje jak gangrena stawia ole i na siłę ją uczy chodzić. I mieli ozorem: no chódź wreszcie, :ico_puknij: nienormalne

kamelek, jeśli to wina mleka, to przy dalszym podawaniu, zmiana nie zniknie, bo nadal alergen będzie podawany. ale ja tez uważam, że to truskawki.

idę do tych ziemniaków

[ Dodano: 2008-01-04, 13:58 ]
:ico_brawa_01: dla Julci

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość