Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

04 sty 2008, 10:37

ja mam to samo co juli - jesli wklejacie na strone za duzo zdjec - przy zdjeciach madziorki mam to nagminnie, strona sie wiesza, ja sie wkurzam, nic nie jestem w stanie przeczytac i musze restartowac komp i zniechecona nie wchodze juz na strone, by znow nie stracic cennych minut dnia

ostatnio przy zdjeciach jasnie pani mi sie tez tak stalo i nic nie obejrzalam

proponuje zeby jednak wklejac linki do zdjec a nie pelne zdjecia - jesli oczywiscie wklejacie np wiecej niz 3 szt

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 sty 2008, 10:40

Witam!
Misiek sie rozregulowal - isteka w nocy, poplakuje co godzine. Tzy razy go karmilam. Nie wiem czy to znow jakis etap szybkiego wzrostu, czy co? No ale masakra! O 5 poryczalam sie pod lodowka.
Poza tym z usypianiem tez cyrk. Albo 100 razy sie przekreca na brzuszek.. A na brzuchu glowa w gorze i dup[a z usypianiem. Albo trzeba dac jesc -albo pic - i dopiero jak oczyska zamknie i pielucha sie nakryje, to zmiana butli na smoka i spi. MASKARA JAKAS!

Ja kaszlaca, smarkajaca.. Z pusta glowa nadal - wczoraj poczytalam troche i padlam o23. Wiec dzis duzo nauki przede mna.. :/

BeWu - watpie ze to ciaza- poprotu rozregulowalas sie.. Ja tez jakis czas tak mialam. Ale teraz ok, wiec sie nie denerwuje. Spokooojnie!

Aniu- Najlepsze zyczenia dla Helenki-w koncu polroczku to juz cos!!!:): :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Misiek wgryza sie namietnie w moj telefonu :-D Lece z nim zrobic porzadek.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 sty 2008, 10:56

witam z rana
klikam z pracy
jest ok.
BeWu mi też się wszystko pokiełbasiło przez tabletki, ostatnio krwawiłam w trakcie brania tabletek 3 dni, myslałam że to okres ale jak skończyłam opakowanie znów krwawiłam , więc to chyba tak czasami bywa, nie matrw sie jak test jest negatywny, ale jak masz watpliwości to go powtórz.
co do zjęc, mi komp zwalnia tylko na zdjęciach Madziorki,
Juli współczuję ciężkiej nocki. Ja to byłam dziś w szoku bo Emi obódziła sie dopiero o 7.15, zjadła i poszła spać dalej. Ale ona chodzi spać ok 23ej :-)

[ Dodano: 2008-01-04, 09:57 ]
Aniu 100 latek dla Helenki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

04 sty 2008, 11:29

[size=200]Dla Helenki 100 lat!!!![/size]

witam.
Jade do leszna na wekend, nie, zebym ubolewała nad tym faktem :-D
Powinnam wrócić w poniedzialek. Czekam na męża jak od tescia pozyczy autko i spadamy. Ja co prawda w pizamie ale co tam.

BeWu ja mysle to samo co dziewczyny tabletki mogą powodowac ze @ masz mniej obfitą przeciez tak naprawde to nie jest prawdziwa @ tylko szcztucznie wywyłana wiec nią nie masz sie co martwic. Co do dlugosci - no dlugo ale rzeczywiscie cyrki mogą byc po porodzie. Ja bym tez zwróciła uwage na talbetki, moze masz zle dobrane i to one powoduja zaniechanie @.

Madziorka ja mam to samo na Twoich zdieciach :-D z mojego lapka ich nie ogladne wiec zawsze tu wchodze z innego kompa na ktorym mogę spokojnie je ogladnac. Zdażyło mi sie chyba tez na zdieciu Kamili cos takiego.

Juli współczuje. ja mam to samo. Kilkanaście razy w nocy ryk, ja przyznam sie ze On spi z nami bo bym chyba zwariowała jakbym musiala stac na nim. Jesc nie daje dlatego, ze nasze maluszki juz nie powinny jesc w nocy, daje wodę a napewno smaruje dziąsla to troche i czasem pomaga. Podobno do 2 lat jest tak nie ciekawie wiec zyjmy tą nadzieją :ico_oczko:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

04 sty 2008, 11:36

zyczenia dla helenki

juli u nas tez to samo - pobudki z 6 razy w nocy, a bywaly i co godzine

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

04 sty 2008, 11:44

Dziękujemy za życzenia!!!!!

Juli, u nas jest dokładnie to samo z zasypianiem jazdy, pomaga kołysanie na naszym łóżku, ale później jak Helenka głębiej zaśnie to przenosimy ją do łóżeczka. Ale najgorsze jest właśnie to przekręcanie się na brzuszek, Helenka robi to we snie po czym jak jest już na brzuchu to od razu głowa do góry i ryk, bo mała się wybudza :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Trwa to już kilka nocy, ale wczoraj była najogrsza, bo wcześniej Helenka w końcu na dobre usypiała ok. 24, najdalej 1, a wczoraj Krzyś dyżurował przy Niej nawet przed 6 rano. Ja spałam w salonie żeby nie pozarażać tych moich Skarbów i trochę wypocząć, ale i tak wstawałam kilka razy, bo mi szkoda było Krzysia; dziś biedny chodzi ledwo przytomny z niewyspania .... kurczę, kiedy to nasze dzidzi zacznie normalnie/względnie prawie normalnie sypiać? W dzień nie ma problemów z przekręcaniem się przez sen na brzuszek... hmmm.... Juli, Ty mam nadzieję, że lepiej się już czujesz??

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

04 sty 2008, 11:55

astrid ale to jest pierwsze opakowanie tabletek, tak że @ przyszła zanim zaczełam je w ogóle barć, tylko że jakaś taka marna, a teraz po 4 dniach już jej praktycznie nie ma :ico_noniewiem: w każdym bądź razie napewno nie wyszło ze mnie to co powinno podczas @ echhhhhh
podejżewam że ta marna @ to były poprostu zwiastuny @ a nie sama @ i chyba się pośpieszyłam z wzięciem pierwszej tab i mi się zahamowało... mam nadzieję...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 sty 2008, 12:28

ObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

[ Dodano: 2008-01-04, 11:32 ]
BEWU ja mialam podobnie z @ tez tyle spoznienia wszystko mam na maksa rozregulowane :ico_olaboga: teraz tez pare dni plamilam i wkoncu przyszla obfita @,mysle ze nie masz sie czym martwic no chyba ze szaleliscie i jestes :ico_ciezarowka: hihi,JULI wspolczuje przebojow z Misiem ,no te nocki sa najgorsze i jak tu sie wyspac!!u nas sie wszystko unormowalo Wiki przesypia cale noce choc czasem sa jazdy :ico_noniewiem:ASIULKA dobrze ze w pracy ok oby tak dalej

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 sty 2008, 12:33

dziewczyny prosicie sie o fotki a teraz czytam same narzekania... polska mentalnosc...
jesli ktoras ciekawa leosia to na samym dole jest skrot do naszej stronki
od dzis tam mozna ogladac nasze fotki

ja w polsce tutaj tez mam problem z ogladaniem WSZYSTKICH fotek... net muli na maxa , dlugo sie laduje i tez sie wkurzam. ale nie na was.. tylko na ten net, bo to jego sprawka
w uk nie bylo zadnych problemow

bewu ja zazywam tabsy ale te dla matek karmiacych wiec tam nie ma zandych przerw na krwawienia... ja tez mam @ rozregulowany. miALAM dopiero 2@ i to w szalonych odstepach czasowych hihi

aniu i juli te wstretne chorobska.. niech szybko przechodza... brrrrr
i te marudzace , niespiace maluchy.... masakra!!!!
leon niby ostatnio spi lepiej. ale ciezko wyczuc.. tez ma dziwne pobudki.. wrrrr


dla helenki z okazji polroczku :ico_tort:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

ktoras z was pytala o Alinke. kamila przekazywala ze ona jest na Litwie

spadam pod prysznic i do kosmetyczki sie upiekszac hehe
milego dzionka papa

aha wlasnie uslyszalam w mamo to ja, ze jesli jest mroz ponizej 10st to nie mozna pozwolic spac maluchowi w wozku... swietnie.. to musze teraz w domu z leonkiem siedziec? bo on od razu zasypia... ponoc moze wtedy czesciej chorowac. czy jakos tak. adam mi to przekazywal a on tak powierzchownie wszystkiego slucha.. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 sty 2008, 12:57

Madziorka ja jak mi muli na zdjęciach tez sie wkurzam na neta a nie na ciebie, tym bardziej że zwiększyli mi prędkość i wszystko powinno teraz byc ok a nie jest. Może poprostu twoje zdjęcia mają za dużą rozdzielczość, nie wiem, dlaczego tak się dzieje. :ico_noniewiem: Ale wklejaj zdjęcia, może po 2 3 naraz ale jednak wklejaj i pokazuj tego swojego synka, bo ja uwielbiam wasze zdjęcia

[ Dodano: 2008-01-04, 11:57 ]
aha w pracy mi nic nie muli i mogę bez problemu wszystkie zdjęcia oglądać :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość