Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

04 sty 2008, 15:13

Safaryn, trzymaj się, kochana, na pewno wszystko będzie dobrze :588:


Mam takie pytanko. Jakie kupujecie łózeczka? Te mniejsze czy większe (szersze)?

Sylwia.O., te komplety są cudne! I jak tu wybrac jeden czy dwa?
Ostatnio zmieniony 04 sty 2008, 15:23 przez Dona, łącznie zmieniany 1 raz.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 sty 2008, 15:14

Safaryn trzymaj się, wracaj szybciutko do nas. :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

04 sty 2008, 15:31

Safaryn, kochana wszystko bedzie dobrze bedziesz pod dobra opieka trzymamy kciuki i wracaj do nas szybciutko :588: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Madi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 193
Rejestracja: 17 wrz 2007, 10:49

04 sty 2008, 16:08

Safaryn, trzymamy kciuki :-) Wszystko będzie dobrze, będziemy o Was myślały :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

04 sty 2008, 16:30

Safaryn. Wracaj do nas szybko :ico_buziaczki_big:
Dona pisze:Sylwia.O., te komplety są cudne! I jak tu wybrac jeden czy dwa?
no mi się udało wybrać. Podoba mi się zółta z bocianami i dziećmi i żółto-różowa w misie i żyrafki. Tylko, ze to raczej dla dziewczynki. Czekam z niecierpliwością jak jeszcze raz będzie ta aukcja i od razu kupuje :ico_brawa_01:

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

04 sty 2008, 16:56

asiab, ciagniecie brzucha to naturalna rzecz, macica sie rozciaga i dlatego taki bol, bo malenstwo przeciez rosnie. na takie ciagniecie w dole brzusia pomaga no spa i nie szkodzi jednoczesnie. takimi bolami tez sie nie ma czym przejmowac.

Safaryn, trzymam kciuki za pobyt w szpitalu oby minal ci tam czas szybko, ja swojego pobytu na patologii nie wspominam milo a bylam tam zaledwie pare dni. zero prywatnosci, personel mojego "SPA" :-D niezbyt mily.. i powiedzialam sobie ze nie pojde do szpitala predzej niz dostane skurczy. wykluczone. chyba ze nasza patologia w toruniu sie zmieni. oddzial polozniczy ponoc rewelka ale patologia to dno.

juz sobie zapowiedzialam ze jak lekarz bedzie mnie chcial do szpitala wziasc to mu powiem ze wszystko zrobie by byc tylko w domu, bede sie stosowac do wszystkiego byle na patologie nie trafic, zreszta moj gin tez mowil ze ta nasza torunska patologia to pozal sie boze..a personel to lipa i kupa :ico_noniewiem:

ale glowa do gory bedzie dobrze, wszystko dla naszych fasolek, teraz juz olbrzymow :-D

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

04 sty 2008, 16:58

kamila_torun pisze:Safaryn, trzymam kciuki za pobyt w szpitalu oby minal ci tam czas szybko, ja swojego pobytu na patologii nie wspominam milo a bylam tam zaledwie pare dni. zero prywatnosci, personel mojego "SPA" niezbyt mily.. i powiedzialam sobie ze nie pojde do szpitala predzej niz dostane skurczy. wykluczone. chyba ze nasza patologia w toruniu sie zmieni. oddzial polozniczy ponoc rewelka ale patologia to dno.
Safaryn oby u Ciebie było lepeiej. Trzymam kciuki

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

04 sty 2008, 17:35

kamila_torun, bardzo ci dziekuje za odpowiedz
kamila_torun pisze:patologia to dno.
ale uwierz mi ze patologia ciąży napewno jest lepsza od oddziału ginekologi na którym ja lezałam 3 razy oraz odziału septycznego(normalnie wiezienie) :ico_olaboga:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

04 sty 2008, 20:29

witam was kochane ale duzo napisalyscie,ja wrocilam wlasnie od lekarza dzidzius moj zdrowy i kochany,waży 1650 i ma podobno dlugie nogi hahah ,głowka,serduszko i reszta wszystko super,plynu owodniowego tez jest ok,bardzo sie ciesze, u mnie tez wszystko ok badania na przeciwciala wyszly dobrze, przytyłam znow 4 kg i juz mam 18 kilo duzoooooo hhahha,pytalam ja o te bolace biodra ale niestety nic sie nie da na to zrobic tak juz bedzie i tyle,mowilam jej tez ze puchna mi rece i nogi jak duzo pochode,powiedziala ze najlepiej po obiedzie odpoczac 2 godzinki i wtedy nie bedzie sie tak robilo :-)
emilka mam dla ciebie wiadomosc, bo pisalas ze chcesz rodzic na polnej,dzis mnie lekarka uswiadomila i powiedziala ze to nie za dobry pomysl jesli ciaza przebiega prawidlowo,bo to typowy szpital do patologicznych porodow wtedy jest super personel lekarz,a jesli zwykly porod to lekarz pojawi sie na samym koncu,a zeszyje nas jakis studend,i powiedziala jeszcze ze moga nas odeslac do innych szpitali w moim przypadku na lutycka bo to moj szpital,sama nie wiem co mam robic! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

04 sty 2008, 20:36

basia24, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla dzidzi i mamusi

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość