Marta27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

04 sty 2008, 13:49

Maddox przewraca sie tylko z brzuszka na plecki i w czasie zabawy z pleckow wywraca sie tylko na boczki na brzuszek jeszcze nie chce .
Kazde dziecko w swoim tepie sie rozwija i jeszcze teraz beda nasze dzieciaczki od siebie odstawaly, ale jak juz roczek skoncza zacznie sie wszystko normowac i mysle ze w tym samym momencie bedziemy sie cieszyc tymi samymi rzeczami.
Puki co widze ze tylko Szymonek i Maddox maja 2 zabki a jaka jest roznica miedzy nimi przeciez Szymonek urodzil sie na samym poczatku sierpnia (o ile sie nie myle) :ico_wstydzioch: A Madoniu jest z 17 (Troche mnie martwi ze tak szybko, ale coz moge poradzic trzeba tylko dbac o higiene w buziuni o co jest bardzo ciezko bo Madoniu budzi sie sie w nocy co 3 godziny na jedzonko, a po mleczku nie bede mu wody dawala bo i tak nie wypije hmmmm :ico_olaboga: tak zle i tak nie dobrze...
A u nas dzisiaj jeszcze zimniej wczoraj sie jeszcze wybralismy na spacerek , ale dzisiaj jest tak potwornie zimno ze odpuscilam sobie. :ico_chory:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

04 sty 2008, 16:27

To ja juz nie wiem czy sie martwic czy nie? Szymek umie tylko sie przekrecac na boczki. Raz chyba mu sie udało przkrecic z plecow na brzuch. :ico_olaboga: W ksiazkach nic o tym nie pisza...

Marta, Szymkowi pierwszy zabek sie pokazał jak miał 4 miesiace 13 dni :-D W 26 rocznice wybuchu stanu wojennego w Polsce. :ico_wstydzioch:

Marta27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

04 sty 2008, 17:22

A madoniowi jak mial 4 miesiace i 6 dni dokladnie w Wigilje cos widac ze ci nasi synkowie maja upodobania do pamietnych dat :ico_haha_01:

marta20
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 17 mar 2007, 10:28

04 sty 2008, 18:16

hej ja sie pochwale ze moja Zuzia ma juz praktycznie 6 ząbkow pierwsze dwa wyszły jej jak miała 3 mc i to oba na raz a teraz w 4 miesciacu ida jej 2 na dole i dwa u gory na szczescie nie jest marudna . Tak samo jak wasze pociechy obraca sie z pleckow na boczki i wkłada sobie nóżki do buzi . Pozdrawiam wszystki male bobosy oraz ich mamy;):

Marta27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

04 sty 2008, 18:19

No to Marta teraz mnie zaskoczylas... :ico_szoking: ja sie martwie ze Maddox tak szybko dostal te zeby ale Twoja pociecha bije wszystkich na glowe.
A nie martwi Cie to ze tak szybko? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

04 sty 2008, 20:14

wisienka z tym przewracaniem to poczekaj cierpliwie pamietaj że Łukaszek jest w tym gronie najstarszy i to moze dlatego z drugiej strony u nas ząbków nie widać a u twojego Kacperka juz są a Zuzia Marty20 to juz wogule poszla do przodku
a z tym gryzieniem nóżek to też śmieszna sprawa bo synek wygląda przeuroczo jak tak robi :ico_oczko:
niestety ja mam dalej problem co juz wprowadzać do jedznia a co nie bo w ksiażce której mam informacje kompletnie wykluczają to co czytam na gotowych słoiczkach a ja chcę sama gotować a nie kupować gotowe

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

04 sty 2008, 21:59

kasia1983 pisze:Łukaszek jest w tym gronie najstarszy i to moze dlatego


Łukaszek jest starszy od mojego Szymona o kilkanascie godzin. :ico_haha_01:

Chyba musze go czesciej kłasc na brzuchu, bo pewnie stad ta roznica. :ico_noniewiem: Ale co ja poradze jak on strasznie nie lubi tej pozycji i zaraz marudzi? :ico_olaboga:

Musimy pocwiczyc, nie ma wymowek

Marta27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

04 sty 2008, 22:38

Kasia ja daje malemu sloiczki i nie czytam nigdzie wkoncu ktos to musial sprawdzic i przebadac od kiedy co mozna dawac i do tego troche zdrowego rozumu i juz wiadomo ze nie dam dzieciakowi kalafiora na pierwszy rzut bo jest od 4 miesiaca :ico_oczko:
A jak bym miala gotowac to pewnie tez podpatrzylabam co jest na sloiczkach i robila podobne dania :-D
Tez sie przymierzam do gotowania , ale narazie nie moge bo jestesmy w czasie przeprowadzki i czesc rzeczy mamy juz w drugim mieszkaniu a ta kuchnia w rozsypce takze jeszcze moj szkrab troche poje jedzonko ze sloiczkow :ico_haha_02:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

05 sty 2008, 15:46

Ja wczoraj miałam dzień... Zabrakło mi paliwa oczywiscie byłam z małym ... szczyt odpowiedzialnosci... byliśmy u ortopedy na kontrolnej wizycie bo podobno mu sie jedna nóżka mniej odchyla nie jest to jakaś specjalna wada ale coś... ( ciężko się dogadać z tymi lekarzami ) kazał podwójnie pieluchować czego ja nie robiłam i dostałam wczoraj za swoje...
lekuśko mnie op... i dał skierowanie na prześwietlenie bo ( znowu) niby nie jest to jakaś tam specjalna wada testy przechodzi dobrze ale w kwestii nóżki nic sie nie zmieniło... kto ma taki sam problem?? ktoś też tu ma mame czy teściową pediatre -niepamietam. nie wiem czy mam sie martwić ... teraz oczywiście podwójnie pieluchuje ... ciągle coś dodam że oczko dla odmiany drugie znowu zaropiałe... ja oszaleje...
mamy drugi ząbek narazie sie jeszcze przebija jeszcze nie wyszedł całkowićie też zastanawiam sie czy to nie za szybko ... pozatym jak sa juz zeby to nalezy jakos o nie zaczac dbac a jak umyc takiemu malenctwu zęby.....
poza tym pogoda mnie dobija totalna deprecha...

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

05 sty 2008, 16:28

wisienka no faktycznie z tym że jest najstarszy to dalam :ico_wstydzioch:

Łukaszek bardzo lubi leżeć na brzuszku od malego czesto go tak kladlam i teraz ciągle lubi tę pozycje

Marta no ja podpatruję ale na sloiczkach swoje a w ksiażkach swoje a pzrecież jedni i drudzy przeprowadzali badania i wiedzą co jest dobre :-D ale faktycznie staram sie kierować instynktem mam nadzieję ze tak będzie najlepiej

79anita ja też nie pieluszkowalam zależy jaki lekarz ja na przykład slyszałam o tym sposobie zle opinie pieluchowalam wiec normalnie a nosząc maluszka na rękach ustawiałam bo tak żeby nożki byly jak najszeżej i teraz juz się sam przyzwyczaił i sie rozkracza (teraz noszę go na biodrze)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości