Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 sty 2008, 21:20

Kristi pisze:i lekarz mnie pochwalil ze ladnie trzymam wage i byl wyjatkowo mily..

Kristi a co z tym lekarzem, nie miły jest?
całe szczęście że z małuszkiem wszystko OK, na kiedy masz termin? Chyba jakoś w lutym co?

[ Dodano: 2008-01-04, 21:42 ]
Iwonka my nie mamy do ciebie żalu, pisz kiedy tylko masz czas i chęć.
Ja nie wiem co mam Ci doradzić no ja też czasem juz nie radzę sobie z moim Antosiem.
dzisiaj wieczorem stwierdziłam ze naprwdę nie jestem dobrą matką...naprawdę, Antoś ostatnio wieczorami nie umie zasnąć...a ja się denerwuje bo wieczór to jedyny czas kiedy mogę odreagować...odpocząć pobyć sam na sam z mężem. Dlatego tak zależy mi zeby szybko Antos zasnął...dzisiaj mąż chciał mnie wyręczyć, ale Antoś nie chciał, więc b zqaczął mu czytać bajki, ale to nic nie dało, bo Antoś bajkę kopjarzy z zabawą... śmiechem....więc jeszcze bardzioej się rozbudził...w końcu czytaliśmy mu na zmianę...ale wcale nie zasnął, zaczął się rzucać jak ja odłozyłam ksiązkę, w końcu powiedziałam ze to koniec czytania ze trzeba iść spać...no to mnie podrapał, a ja juz nie mogłam potrząsłam nim :ico_puknij:
:ico_wstydzioch: :ico_puknij: :ico_wstydzioch: :ico_placzek: jak ta idiotka, teraz siedzę i ryczę, kretynka ze mnie totalna.
W końcu wyszłam z domu na chwilę bo chciałam odreagować, jak wróciłam Antoś był bardzo spłakany , jak go wzięłam na raczki to momentalnie mi usnął .

[ Dodano: 2008-01-04, 21:46 ]
A co z Aginką???
Coś sie ostatnio nie odzywa?
Ciekawe czy była u lekarza z tymi bólami głowy???

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

04 sty 2008, 23:09

Maggie, to nie prawda ze jestes zla mama! Jestesmy tylko ludzmi i czasami nie dajemy rady, za wiele tego... Mnie dzisiaj tez Asia wyprowadzila z rownowafi, bo za nic nie chciala zasnac, i w nerwach ze zloscia przewroocilam ja na drugi bok, a raczej mozna powiedziec ze prawie rzucilam, Asia zaczela plakac a ja razem z nia... :ico_placzek: . A teraz zasnala i mam nadzieje ze bedzie dzisiaj spokojnie spala, bo nie wiem co sie ze mna dzieje ostatnio, ale zauwarzylam, ze mam coraz mniej nerwow do Asi, a jeszcze doszlo mi to ze Asia krzyczy, placze i rzuca sie bez powodu na ziemie... :ico_puknij:

iza, moze rzeczywicie to zachowanie Matiego to wina zmiany otoczenia....

iwonap, jesli Cie to pocieszy, to Ci powiem ze ja tez mam dosc i coraz czecsiej zaszyna brakowac ni nerwow....

Paulinko, moja Asia najbardziej lubi ta ramuwka ktora lezi tuz przed wieczorynka, tego kotka; stoi przed tv i pokazujac palcem mowi: "kotu!" czyli: kotek :-)


No wlasnie co sie dzieje z Aginka ?

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 sty 2008, 00:52

Basia zarówno ty jak i Asia miałyście ostatnio dużo przezyć stąd te nerwy.

Dziewczyny musimy się jakoś trzymać...przecież kochamy te nasz skarby tylko czasem już tracimy nerwy...oby było lepiej.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

05 sty 2008, 01:05

Dobry wieczor Baboski
To ja na chwilke wpadlam,moja Nicolinka sobie juz zasnela,a ja pogadalam jeszcze z moja kumpelka na Skype,i ogulnie dzionek minal szybko i ok.

Maggie jesli chodzi o mojego lekarza ginekologa to on na poczatku jak bylam z Nicole w ciazy byl bardzo mily i taki zapobiegliwy i troskliwy.. a teraz jestem w ciazy z Marcuskiem to on mam takie wrazenie jakby mnie olewal.. czasami potrafi byc tez nawet bezczelny.. a czasami taki jaki byl na poczatku czyli mily.. no i dzisiaj byl mily.. niewiem sama czemu taki jest :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Basia ja tez czasami niemam cierpliwosci do mojej Nicolci.. bo mi chce pokazac na kazdym kroku ze ona moze to zrobic .. a jak jej sie sprzeciwie to tez placze i tak mnie bierze na listosc.. ale nie daje sie i to sie malej nie podoba i czasami dostanie klapsa w pampersa no ale ten wiek minie tym naszym brzdaca :ico_oczko:

Ide spac bo juz na oczy nie widze :-D :ico_spanko: Milej nocki napisze wiecej jutro papa dobranoc baboski :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 sty 2008, 01:14

a ja nie mogę spać... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-05, 09:50 ]
Dzieńdoberek weekendowo Baboski
U nas nocka dobra, Antoś spał, nad ranem się tylko wiercił i popłakiwał przez sen troszkę.

Buziaczki dla wszystkich.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

05 sty 2008, 13:38

Dziewczyny, ja czasem też nie wytrzymuję psychicznie z Kingą. Zrobiła się taka nieznośna...
I ma problemy z zaśnięciem wieczorem. Ostatnio grasuje po mieszkaniu do godziny 22 z minutami. Wczesniej zasypiała przed 21. Już nie mam na nią siły czasem...
Dla poprawy humoru wkleję Wam dzisiejszą fotkę brzuszka...

Obrazek

I jeszcze jedna :ico_haha_01:

Obrazek

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

05 sty 2008, 14:22

Dzien dobry :-D
U nas nocka super przespana,moja Nicolinka zasnela pozno bo okolo 23 00 i spala az do 9 00 :ico_brawa_01: Takze sie wszyscy wyspalismy a teraz malutka sobie spi dalej od 30 minut juz chciala isc spac wiec ja uspalam :ico_oczko:
U nas dzisiaj leniwy dzien.. jakos tak sie nic niechce.. no i pogoda tez lepsza jest bo niema mrozu wiec moze jak Nicolinka wstanie to pojdziemy na spacer :ico_oczko: I ja juz pomalu mysle o tym zeby spakowac torbe do szpitala bo mam termin porodu na 21 luty ale torba moze byc spakowana wczesniej i moze sobie stac jak to mowila moja babcia tak samo zrobilam jak bylam z Nicolcia w ciazy i pozniej mi wody odeszly wzielam torbe i bylo ok,moj maz pozniej mi tylko dowiiozl brakujace rzeczy jak :ico_oczko:
A jak sie chwalic to sie chwalic :ico_oczko: Poprawimy sobie humor wszystkie :ico_brawa_01:
To moj brzuszek a w nim Marcusek :ico_brawa_01: :ico_oczko: :
Obrazek
I jeszcze raz moj Brzusio :ico_oczko: :
Obrazek

Mama_Kingi moja Nicole tez jest czasami nieznosna..ale ostatnio zauwazylam ze nawet z nudow potrafi byc takim lobuzem ze niewiem.. jak juz niewie co ma robic i do tego jest zmeczona.. to wtedy jest nie do wytrzymania :ico_noniewiem: Ale wtedy szybko ide ja usypiac bo mala takim zachowaniem pokazuje ze jej sie chce juz spac :ico_oczko: Sliczny masz brzuszek :ico_brawa_01:

Milego dnia wam zycze I do pozniej papa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

05 sty 2008, 14:24

Witajcie dziwczynki, u nas nocka zrowu nie ciekawa, co prawda Asia spala ale tak od 00:30 prawie do 6:00 co jakis czas zaczynala bardzo plakac, i czasami ciezko mi bylo ja uspokoic... :ico_noniewiem:

Maggie, masz racje, ostatnio duzo sie dzialo i Asia to odreagowuje, a i ja do dzisiaj czasami jestem bardzo przybita i zmartwiona, wiec Asi sie to napewno udziela....

Aniu, jaki piekny brzuszek :ico_brawa_01: , z tego co pamietam jak ja bylam z Asia w ciazy w 21 tygodniu to wydaje mi sie, ze mialam o wiele wiekszy

Milego popoludnia dziewczynki

[ Dodano: 2008-01-05, 15:36 ]
Kristi/b]. piekny okraglutki brzuszek, widac ze juz nieglugo Nicola bedzie miala braciszka :-) :ico_brawa_01:

[ [b]Dodano
: 2008-01-05, 15:38 ]
Kristi, sliczny aviatorek, bardzo ladnie wygladacie :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 sty 2008, 17:04

cześć dziweczynki kochane
My juz po zakupach, i padamy ze zmęczenia od tego tłoku tescowego
:ico_oczko: ale zaraz obiadek i sobie odpoczniemy troszkę.

Anusia, Kristi sliczne brzuszki , tęskno mi za tym ciążowym brzuszkiem.
Basiula kochaniutka sliczny avatarek, wszystko się ułoży , zobaczysz, dobrze że rodzice Ci pomagają, naprawdę masz wspaniałych rodziców :one:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

05 sty 2008, 19:11

Maggie, wiem, sa kochani i nie wiem co ja bym bez nich zrobila... nawet nie chce myslec.... Staram sie myslec, ze wszystko sie ulozy, ze bedzie ok, ale to czasami nie jest takie latwe... :ico_noniewiem:
Dziekuje, ze jestescie dziewczynki!

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości