fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

05 sty 2008, 12:31

ilonka no witaj kobieto,co tak rzadko zagladasz do nas??????Vinee sliczna jak zawsze :ico_brawa_01: i jaka on juz duza :ico_szoking:

madziorkabawcie sie dobrze.a zt przeprowadzka to dopiero taka mysl nam naszla i pawel zobaczyl ze w luton sa strasznie tanie chatki,w tym roku juz bysmy chcieli isc na swoje bo konrad potrzebuje swego pokoju.a w londynie to masakra ceny,sama wiesz.
a co do birmingham to bylo by super tylko ze pawel tutaj ma pracke i duzo znajomosci co w jego pracy jest wazne.

jasnie pani :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za dobry chumorek.

gosia ja sama jezdze po zakupki z konradem .juz nie czekam na pawla az wroci z pracy,bo konrad bardzo sie zmienil.nie ucieka juz w sklepie ,nie sciaga z polek.tylko ladnie idzie i pcha wozek ze mna,albo siedzi i zajazada cos,albo idzie obok i sam sie mnie pilnuje.

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

05 sty 2008, 16:25

Witam kochane :ico_haha_01:
fela, twoj Kondzio to super chlopak :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_brawa_01: moja ALa ciagle idzie w swoja strone na zakupach :ico_zly:
Jasnie Pani :), no to :ico_brawa_01: za dobrze zaczety dzien bo u mnie to tak se (czyt. blogie lenistwo i balagan :ico_wstydzioch: )
martuchafrost, Franio faktycznie sie zmienil :ico_oczko: taki okraglejszy na buzce i taki "starszy" sie wydaje :ico_haha_01:
ilonka Vine wyglada przeslicznie i superowy ma ten wozeczek drewniany :ico_brawa_01:

Dziewczyny a teraz pytanie za 100 punktow :ico_oczko:
Kiedy robicie dzieciom selekcje zabawek?? bo ja juz nie mam sie gdzie ruszyc a tu jeszcze teraz roczek :ico_olaboga:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

05 sty 2008, 19:50

emilka ja powiedzialam ze juz konradowi nic nie kupuje z zabawek,co dostanie to bedzie mial.a tak zero kupowania bo te zabawki to tylko na 5 minut a potem leza i miejsce zawalaja.ja oddalam ostatnio ciuszki konrada do sklepu charytatywnego i kilka jego zabawek jak byl malutki,grzechotki itp te co pozostalay to raczej do jego wieku przystosowane,choc niektore stoja i sie nimi nie bawi i czasami mysle zeby je na ebay wystawic :ico_oczko:
ale alusia to chyba juz nie ma tyle zabawek bo ona juz duza,co? :ico_noniewiem:
duza imprezke na roczek szykujesz???

ja tez jestem zdziwiona ze konrad nie ucieka mi na zakupach bo wczesniej to nie bylo mowy zeby z nim jechac.pawel ganial za nim i ja ladowalam do wozka :ico_oczko: :ico_haha_01: taki byl rozrabiaka i mam nadzieje ze mu sie nie odmieni jak podrosnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 sty 2008, 20:24

Jak sie fajnie zaczol dzionek, to juz niefajnie sie konczy.... troche sie z moim posprzeczalam - Marta, szkoda, ze se na skype nie mozemy pogadac :( Swoja droga to gdzie ta obzydliwa fryzura??? Polska ci sluzy, bo cos wyladnialas na zdjeciach :ico_oczko:
a potem zadzwonila psiapsióła, co Wam pisalam, ze zaciazyla i niestety :ico_placzek: :ico_placzek: poronila....
Emilka ja jescze nie wiem, co to selekcja zabawek, pewnie sie naturalna wywiaze jak bedziemy wyjezdzac :ico_oczko:
Fela moze Kondziowi juz minoł bunt dwulatka :ico_oczko:
jule sie pokazala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

05 sty 2008, 20:56

witam witam
jasnie pani :ico_brawa_01: moze sie luska tez jak konrado odmienila na lepsze :ico_oczko:
moj za to w sklepie to masakra wlasnie chyba jest na etapie uciekania kiedy sie da i jak wiec tylko we dwojke z nim mozemy zakupy robic
ale tez mu sie ze spaniem odmienilo wstaje kolo 9 a dzis pobil rekord wstal o 11 :ico_szoking: co p[rawda to wersja mojego s. bo ja od dawna bylam wtedy w pracy hihihihihihi
ilonka vinee coraz ladniejsza sie robi i tak szybko rosnie :ico_olaboga: to samo franio leos i oli.... matko juz niedlugo bedziemy musialy znowu powtorzyc kolejke zeby jakies malenstwa miec na watku :ico_oczko:

a co do zabawek to siostra s. ma polroczna coreczke tak wiec wszytsko co u nas leci w kat i nie pasuje do wieku natusia oddajemy im :ico_oczko: a ubranka gromadze a co


dobranocka kochane

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 sty 2008, 21:13

julie_377 pisze: moze sie luska tez jak konrado odmienila na lepsze

julie ona juz lepsze miala :-D teraz juz tylk gorsze, a do tej pory dzis spala, bo wczoraj do 22 imprezke se z Miskiem-Mikolajkiem robili :-D

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

05 sty 2008, 21:15

fela, Ala niestety tez ma duzo zabawek :ico_olaboga: tybu seria Braz BaRBIE PONY i inne komputerki, maskotki itd ogolnie bardzo duzo to samo Nati tez juz za duzo :ico_wstydzioch: i teraz nie wiem co zrobic :ico_olaboga: czy grzechotki juz poodkladac? (czasem sie jeszcze nimi bawi juz sama nie wiem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 sty 2008, 21:35

Emilka_M, i dobrze! niech maja ! po ta sa dziecmi, zeby sie bawic, a jak sie nie miescicie to wiekszy dom wynajmijcie :ico_oczko: :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

05 sty 2008, 22:15

emilka ja mam pudla od turka na zabawki juz stoja pietrowo :ico_haha_01: ale przynajmniej sie pod nogami nie walaja wieczorem jak juz mamy czas dla siebie bo w ciagu dnia to wszedzie sa :ico_olaboga:


jasnie pani to co wieczor lusce imprezke wypraw to bedziesz mogla pospac hej!!!!! :ico_haha_01: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

06 sty 2008, 10:49

no i nonono!!!! jestem chora- zapalenie płuc :ico_olaboga: pięknie :ico_olaboga: ciekawe dlaczego????? od wrzesnia do marca chodze ubrana jak bałwan - rajstopy , podkoszulki itp no i tak mnie dopadło :ico_olaboga: leciec do domu chyba nie polece, ale jestem wkurwiona, bo chce juz do swojego domu :ico_placzek:
aha: mały też źle, pewnie bez antybiotyku sie nie obędzie :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość