hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

05 sty 2008, 21:13

Hej
DLA ANTOSIA DUZO RADOŚCI I SŁONECZKA I UŚMIECHU I ZRÓWKA.

caro, Mordeczko nie jestescie same, ja również już się przyzwyczaiłam do nocnych pobudek małego, ale dla spokoju daje mu butle z mlekiem i zasypia, a takich pobudek mam 1 - 2 w nocy, ciekawie kiedy to się skończy??!
A z tą dietą to jesteś wytrzymała, ja ciągle powtażam sobie "jutro napewno juz zaczne".

delicja, bidulka ta twoja Olcia nawet ją ziemniak uczula, to co ty dajesz jej jeść, bo ja chyba bym zgupiała od tych uczuleń.

Kolka, fryteczki to ja miłam dziś na obiad więc apetytu mi nie zrobisz.

A co do Dagles to jestem zła, ja napewno nie odejde

[ Dodano: 2008-01-05, 20:14 ]
agi, Dla May dużo zdrówka

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

05 sty 2008, 22:14

Jejku jest mi :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Antonio wybacz głupiej starej ciotce :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

WIELKIE

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: DLA CIEBIE MAŁY KAWALERZE, DUŻO ZDRÓWKA, MIŁOŚCI, SZCZĘŚCIA, SŁONECZKA I UŚMIECHÓW


:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-01-05, 21:22 ]
agi pisze:Maya jet nadal chora. Wszystko "zeszlo" na oskrzela i nie obylo sie bez antybiotyku.


ojojoj to niedobrze, życzymy dużo dużo zdrówka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

delicja pisze:Ola dostała wielkie zero od dziadków pod choinkę


no to się popisali.......................bez komentarza........................... :ico_zly: nic tylko ich :505: albo :612:

Ale ładnie razem wyglądacie :-) :-) :-)

Kolka ja naprawdę Cię kobieto podziwiam :ico_sorki: :ico_sorki: , nie wiem jak by moje nerwy wytrzymały ciągłe najazdy szarańczy :ico_olaboga:

hektorka pisze:takich pobudek mam 1 - 2 w nocy, ciekawie kiedy to się skończy??!


też bym chciała znać odpowiedż, ale chyba jeszcze nieprędko :ico_noniewiem: :-D

[ Dodano: 2008-01-05, 21:25 ]
I proszę nie mówić tu publicznie ojedzeniu wieczornym :ico_nienie: , bo już śliną zafajdałam całą klawiaturę :-D

[ Dodano: 2008-01-05, 21:28 ]
A zamówiłam dla mojej mamy, teściów i pradziadków takie cóś

http://www.allegro.pl/item291183297_zyc ... iadka.html

[ Dodano: 2008-01-05, 21:29 ]
i takie zaproszenia na chrzest

http://www.allegro.pl/item292580809_zap ... od_ss.html

[ Dodano: 2008-01-05, 21:31 ]
no tak jak chcę se pogadać, to nikogo nie ma :ico_placzek: , pewnie wszyscy jedzą :ico_oczko: , mój mnie teraz nonono, bo narobił mi zapachów od kolacji specjalnie... :ico_zly:
Ostatnio zmieniony 05 sty 2008, 22:32 przez caro, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

05 sty 2008, 22:31

Dla Antosia ile tylko się da szczescia zyczy Ciocia Kasia i kumpel Eryczek
buziaczki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Ostatnio zmieniony 05 sty 2008, 22:33 przez Mróweczka, łącznie zmieniany 1 raz.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

05 sty 2008, 22:33

Kolka pisze:Tak te mordy drą, że szok!


teraz dopiero doczytałam

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2008-01-05, 21:58 ]
Mróweczka była i się zmyła... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

06 sty 2008, 01:02

No tak,wyrodna tesciowa jako ostatnia z życzeniami :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[size=150][center]Kochany Antosiu
wraz z Vikulką
życzymy ci co najlepsze, najpiekniejsze i najcudowniejsze
rosnij zdrowo na pociechę rodzicom (i Vikulce :ico_oczko: )

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: [/center]
[/size]

[ Dodano: 2008-01-06, 00:06 ]
Jejusku, ale bym sobie z wami poplotkowała, ale ostatnio mojej Vikuli cos się poprzestawiało i znowu jest non stop "mama" i "mama" :ico_olaboga: pobawi się sama maks :ico_olaboga: mum 15 min :ico_olaboga: ,a tak to łazi w chodziku za mną krok w krok lub ćwiczy na mnie swoje wygibasy, wstawanie, gryzienie mnie w nos, przytulanki itp. :ico_olaboga: :-D więc czasu dla siebie mam praktycznie zero a pod koniec dnia padam na twarz...

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

06 sty 2008, 01:15

Hey! Jestem i ja, ale znów tylko na chwilę, ale ponieważ nikogo nie ma to nikomu nie przeszkadza :ico_oczko:

Ja też życzę Antosiowi wszystkiego naj naj lepszego! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Agi teraz i ja wysyłam pozytywne fluidki dla Was >>>>>>>>>>>>><<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> :-) Życzę zdrówka Mayi!

Hektorka ja również wstaję ze 2 razy, powodem jest głód mego dziecka. Kiedyś na pewno to minie :ico_oczko:

Caro życzenia dla dziadków są fajne i ja może skorzystam, bo pomysłów mi brak :ico_noniewiem: Zaproszenie też super- i wyjątkowe. Z tymi mordami to jest śmieszne jak się o tym czyta lub pisze, ale siedzieć z nimi.... :ico_olaboga: :ico_olaboga: Na przerwie w podstawówce jest tak samo. Oni nie umieją po ludzku gadać, myślą, że każdy jest głuchy a mają zwyczaj gadania wszyscy na raz i do jednej osoby. Np do mnie- a ja siedzę przytępiona i wybałuszam gały bo takiego języka polskiego to ja nie rozumiem i tylko wzruszam ramionami niezależnie od tego o czym mowa. kiedyś tak się popisali przy moim tacie a to było przy :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: A że mój tato też niezwyczajny do takiego hałasu i jeszcze sobie chlupnął to krzyknął w pewnym momencie: nonono, cicho bo własnych myśli nie słyszę! Podnosić ręce jak gadacie bo policję ludzie mi tu wezwą :-)

Delicja Twoi teście nie mają prawa do nazywania się dziadkami... Mam nadzieję, ze na dzień Babci i dziadka nic nie dostaną od Oli, bo "przecież ona nic nie rozumie" Albo daj im pudełko po butach. Ale nie bądź bezczelna- nie oddawaj tego samego- daj inne :-D

Julka płacze. Ide sobie, bo mam jeszcze głowę spuchniętą- nie wytrzymam już najmniejszego hałasu.

Dobranoc :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

06 sty 2008, 01:47

Dziewczyny bardzo dziekujemy za zyczonka.jestescie kochane jak zawsze :ico_sorki: :ico_sorki:
Nie chcialam zrobic zamieszania z Dagles,chyba zle sie wyrazilam,Dagles obrazila sie na TT a nie na nas-tak wyszlo brzydko,moze jednak kiedys wroci do nas.
Caro-gratuluje wytrwania w diecie
Hektorka -ja mam tak jak Ty ciagle od jutra :ico_wstydzioch: -tylko,ze Tobie naprawde niepotrzeba
Kolka-Ty mi zawsze robisz smaka na frytki,jak tylko czytam,ze Twoj R robi to mam juz slinotok :ico_wstydzioch: A jak chcesz to przysle Ci rewelacyjne stopery do uszu-bedziesz zdrowsza
Agi-strasznie mi przykro,ze przeziebienie Mayeczki rozpetalo sie do zapalenia oskrzeli,ale po antybiotyku na pewno szybciutko wyzdrowieje.Zima to paskudny czas na takie chorobska.Caluski i zyczenia szybkiego powrotu do zdrowia.
Iwrybka-swietny sposob na odchudzanie-pisanie postow-popieram dwoma recami :ico_oczko:
Delicja-trafili sie Olce jakies mega skapasy na dziadkow :ico_szoking: Wigilja z pierwsza i jedyna wnuczka i NIC pod choinka dla niej ????Az trudno uwierzyc,ale przynajmniej Olka nie musi nic kupowac na dzien babci i dziadka a to juz przeciez niebawem

[ Dodano: 2008-01-06, 00:50 ]
Kasik-u mnie to samo,tylko mama,mama i max 15 minut samotnej zabawy-chyba musimy im czesciej randki robic to moze zajma sie soba i dadza nam poklikac na TT :ico_haha_02:
Mroweczko-jak tam Erys juz calkiem zdrowiutki?
Dziewczyny a nasza Gabrysia ti juz wieki nie pisala :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 sty 2008, 03:05

katrin, dla Antonia :ico_tort:

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

06 sty 2008, 12:24

witajcie kochane wszystkiego dobrego w nowym roku dla Was i waszych pociech, bardzo dawno mnie tu nie bylo ale niesety PRACA a jak juz mam wolne to w całosci oddaje je Laurze...ale w moim regionie zaczynaja się juz 11 stycznia ferie wiec będe miec wiecej luzu i kawa bedzie rozkosza dla moich ust przy Waszych postach , poza tym Lala mi sie tak rozkrecila ze lekkie kliknięcie ją budzi wiec jak spi a spi w dzien bardzo malo max do 2 godzin to nie ma szans na wejscie na neta ...z niecierpliwoscia bede czytac wasze posty i nadrabiac lekture:)

[ Dodano: 2008-01-06, 11:24 ]
i yzczenia dla solenizantow!!!!!!!!!!!!!! :ico_tort:

[ Dodano: 2008-01-06, 11:25 ]
RYBKA a le ziec ma uzebienie a moja Laura nadal ani jednego ząbka...chyba sie juz ostatnia została bez ząbków

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

06 sty 2008, 17:17

Joguś witaj kochana, daawno Cię nie było, no to wpadaj jak ferie się zaczną, czekamy!

A co dziś taka mała frekwencja :ico_nienie: !

No może Kolka jest usprawiedliwiona, bo pewnie ma znowu najazd szarańczy :-D

[ Dodano: 2008-01-06, 19:40 ]
Ej no gdzie jesteście...............................????????????????????????.................. :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość