Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

05 sty 2008, 20:30

Tutaj Bartuś na początku uczył się siedzieć na nocniczku!!
Obrazek

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

05 sty 2008, 22:47

olala chyba zabki wyrastaja z przodu bo Tymek tez tak ma. no i wlasnie ja tez zastanawialam sie czy tak ma byc. nie chce Cie straszyc i w waszym przypadku pewnie tak nie bedzie, ale ostatnio tesciowa opowiadala ze jej kolezanki corka kiedys walnela wlasnie gornym dziaslem o porecz (ale ona miala juz zabki) i zeby cofnely jej sie w dziasla. nie cale ale troche. i musieli je jej usuna, bo przeszkodzilyby w prawidlowym rosnieciu zebow stalych. chociaz mleczakow tez nie powinno sie za wczesnie usuwac bo wtedy prawidlowo sie szczeka nie rozwija. teraz to nawet dentysci preferuja zostawienie zeba z ubytkiem (jesli jest duzy, nie da sie zablombowac i nie boli) zeby sie szczeka rozwijala jak trzeba. mam nadzieje ze Cie nie nastraszylam, bo nie chodzilo mi o to. zreszta jak piszesz Asi widac zabki:)


katelajdka Tymek jak sie urodzil wazyl 3400 ale bardzo slabo przybieral bo mial refluks. teraz juz nadrobil i jest okraglutki

anilewe Tymek podobnie jak Evy Dominik na razie raczkuje czasami sie pusci na 2-3 sekundy, ale sie boi i siada na pupe. nawet za jedna raczke boi sie chodzic, ale jak napisala katelajdka raczkowanie jest bardzo zdrowe i wcale sie nam nie spieszy. jeszcze sie nachodzi

Hekkate jednak kino nie wyszlo ale bylismy na pysznym obiadku. przynajmniej nie musialam dzis gotowac:)

[ Dodano: 2008-01-05, 21:49 ]
wiecie co, wymyslilam ze naszym dzieciaczkom zbliza sie roczek i moze kazda powklejalaby jedno z pierwszych zdjec dziecka i aktualne. zobaczymy jak sie zmienily. powinnam zaczac wiec zaraz biore sie za wklejanie. i mam nadzieje ze sie pomysl przyjmie.

[ Dodano: 2008-01-05, 22:01 ]
5-cio dniowy Tymek
Obrazek
prawie 10-cio miesieczny Tymek
Obrazek

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

05 sty 2008, 23:22

tak wyglądał Kacpruszek, gdy miał 4 dni
Obrazek

a tak jak miał 10,5 miesiaca
Obrazek

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

06 sty 2008, 12:29

cześć dziewczyny!
Zacznę od tego że strasznie za Wami tęsknie!!!!
Mąż wyjechał...zostałyśmy same, staram się nie myśleć o nim za dużo, bo naprawdę strasznie przeżywam jego wyjazd, jest mi sttrasznie cieżko, nie mam na nic praktycznie czasu, a gdzie tutaj mowa o nauce mam w przyszłym weekend sesje... och... Moja kochana Agatka zrobiła się taką prawdziwą "dziewczynką" to znaczy duzo urosła, naprawde wystrzeliła bo ubranka o rozm.86 są bym powiedziała na styk, body nosimy 92... no i waga naprawdę dumna z niej jestem 11,200 :-)
No ale myśle ze to przez to że teraz wprowadziłam duzo nowości i to ją tak podtuczyło, bo je i szyneczke i ziemniaki z mięskiem i rosołek...
No właśnie czy ona może już jeść rosołek, taki delikatny tylko na amrchewce...bo jak ona widzi rosół że nie wspomne o makaronie to od razu woła MNAIM MNIAM :-)
Dużo naprawdę dużo mówi, a chodzenie narazie bez zmian trzyma sie jeździka i zasuwa :-)
Tak za wami laski tęsknie, ale uwierzcie czasu nie mam...mała śpi w dzień tylko 1 godzinkę, a tak to nie mogę być na kompie bo ona mi tak trzaska po klawiaturze że szok :-)
Mam nadzieję, że o mnie nie zapomnicie, a ja zaraz sobie poczytam (tyle ile zdąrze nim się Agatka nie obudzi) co u was słychać.
I wsio co najlepsze dla solenizantów.
Wkleję kilka fotek, buziaki

tutaj jesteśmy razem przed choinką
Obrazek

tutaj mój tatuś z Agatką
Obrazek

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

06 sty 2008, 12:40

kelly, wczoraj właśnie o tym czytałam w necie ze dośc często się zdarza, że ząbki się cofają w dziąsła.
Wiecie co? Zanim Asia będzie miała 18 lat to ja chyba będę siwa albo łysa i po kilku zawałach. Ja sie tak wszystkim przejmuje a im dzieci starsze tym problemy poważniejsze.


piersi po odstawieniu Moje cycuchy są coraz mniejsze odkąd przestałam karmić. Jak tak dalej pójdzie to wogóle znikną. Miałam miseczke C a teraz mam wrażenie, że są mniejsze niż B. Używacie jakiś skuteczny krem na jędrne piersi bo mi takie małe flaczki się zrobiły. :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

06 sty 2008, 12:42

Agatka w wannie
Obrazek

Agatka z kuzynkami Weroniką (2 lata) i Marianną (9 miesięcy)
Obrazek

Agatka mój mały śmieszek
Obrazek

Agatka jeszcze w szpitalu - dzień po urodzeniu :-)
Obrazek

Zapraszam na www.Agatka2007.bobasy.pl
siostra moja bacznie prowadzi Agatki strone, jest dużo fotek i nowinek

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

06 sty 2008, 13:50

No to ja też wkleje zdjęcia: Bartuś jeszcze w szpitalu
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-06, 13:43 ]
Hekkate, no mówię Ci warto teraz sadzać dziecko na nocnik póki jeszcze nie bedzie zbiegać z niego jak mu się znudzi. Potem to juz cieżko dziecko nauczyć. Ja od pierwszego razu jak tylko posadzilam to kupka była!!
kelly, niech te nasze Skrabiki sobie spokojnie raczkują a z chodzeniem to i tak nie przyspieszymy ich. Mnie sie bardzo podoba Bartuś jak z raczkowania siada sam!! :ico_brawa_01: Długo siadał tylko jak go sama usadziłam a teraz sam taki jest sprytny!! Fajny pomysl z tymi zdjęciami dodam jeszcze kilka na pierwszym to nie patrzcie na mnie bo wyglądam okropnie, to było 2 dni po powroci do domu czyli 6 dni po porodzie, ale chodzi mi żebyscie zobaczyły jaki był Bartek duży jak leżał na moich kolanach:
Obrazek
Tutaj Bartek miał chyba 2 tygodnie:
Obrazek

Dorota, super zdjecia!!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

06 sty 2008, 16:39

Hej !
A u mnie kiepsko... :ico_placzek:
Komputer mi siadł i nie da się go włączyć
z mężem się pokłuciała - tu akurat mam nadzieję że juz będzie tylko lepiej
no i Ninusia ma anginę - wczoraj byłam u pediatry prywatnie bo w sobotę sobie umyslała chorować :ico_placzek:
Ach i Was nie poczytam...
A Nina prawie chodzi narazie za jedną raczkę - puszcza się rzadko bo asekurantka jest, ale woli chodzić za rączkę niz sama raczkować choć idzie jej to świetnie!
No to spadam i nie wiem kiedy będę...

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

06 sty 2008, 18:58

witajcie

Qunick mam nadzieje, ze z mezem szybciutko sie dogadacie i bedzie OK
dla Ninusi kochaniutkiej duzo zdrowka
no i zeby kompik sie naprawil ;))

Hekkate Tobie tez zycze szybkiej zgody z mezusiem
precz wszystkie wasnie
niech jest wszystko ok :))

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

06 sty 2008, 19:42

Hekkate bardzo sie z tego ciesze :))
buziaczki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość