Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

06 sty 2008, 18:01

Oj biedne te dzieciaczki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Życze zdrówka naprawde ,niech Ania i Kacperek szybko wyzdrowieją.U mnie tez Kasia ,ja i Andrzej podziębieni,tylko Bartosz sie trzyma i niech sie trzyma ,bo musze już mu zrobić badanie ogólne i posiew moczu,a ja tak tego nie lubie ,tak się denerwuję :ico_placzek: :ico_placzek: I jeszcze USG nerki pod koniec stycznia ,a ja juz mam stresa ogromniastego,ale wiem ,że musze .... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Kasiekk piekne to zdjęcie w podpisie -Twoje i Kacperka -śliczni jestescie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Margot ja miałam to samo z Bartoszem w lipcu-zapalenie jamy ustnej,więc wiem co przezywasz ,koszmar ,a najgorsza ta goraczka ,u niego sie utrzymywała przez 3 dni.Ja oprócz nystatyny smarowałam mu jeszcze dziąsełka Dentosptem A ,mozna kupic bez recepty.Jest to rewelacyjne ,bo ładnie odkaża ,oczysza buzie ,a le strasznie piecze i mały bardzo płakał,ale najwazniejsze ,że pomagało :-) :-)
Natashka ,i jak spotkanie Oscarka z śniegiem :-) :-) Mój Bartosz jak zobaczył pierwszy raz snieg,to tak sobie stał w nim jak zamurowany i patrzył w niego,a jak bał się go dotknąć :-D :-D Śmieszny był :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

06 sty 2008, 18:14

U nas też dziś zima.Mati z zaciekawieniem patrzył przez okno:) jutro pójdziemy pospacerować:)

kasiek trzymam kciuki by babcia wydobrzała!!!!!

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

06 sty 2008, 19:05

matikasia pisze:U nas też dziś zima.Mati z zaciekawieniem patrzył przez okno:) jutro pójdziemy pospacerować:)

kasiek trzymam kciuki by babcia wydobrzała!!!!!
Ja też ,piekny wiek :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Matikasiu lub Kasiu ,gdzies wole Kasiu ,bo bardzo mi to imie do Ciebie pasuję :-D :-D Zreszta jedno z moich ukochanych imion :-D jakbys miała jeszcze cos fajnego ,jakies programy ,zabawy dla dzieci ,to jak możesz to podsyłaj w miare moznosci na mój e-mail-dziekuje z góry :ico_sorki: :ico_sorki:

Pochwale się Wam moimi dziećmi :-D :-D
rod nie zaginie :-D :-D
Obrazek
Bartosz wyjada ciastka z choinki
Obrazek

Kasia
Obrazek
spioszki
Obrazek
Bartosz
Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

06 sty 2008, 19:09

cześć dziewczynki
:ico_brawa_01: za wszystkie postępy dzieciaczków i a kysz chorobom :ico_nienie:
Dorcia śliczne fotki dzieciaczków.
PS moi rodzice maja taka samą kanapę jak na jednym z Twoich fotek, :ico_oczko:

Antoś jeszcze nie nocnikuje... :/ teraz jestesmy na etapie nauki samodzielnego usypiania, bo męczy mnie już to noszenie zarówno psychicznie jak i fizycznie... :ico_noniewiem:
A wolę uczyć wszystkiego pojedyńczo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

06 sty 2008, 19:41

Dorotko super fotki i te Twoje slodkie spiochy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas spotkanie ze sniegiem super, Oskarek oczywiscie musial od razu sprobowac bo jakzeby inaczej :ico_haha_01: ... troche siebal na poczatku po nim chodzic i tak stapal niepewnie :ico_haha_01: jakby dopiero co sie uczyl chodzic
ale potem juz bylo fajnie :-D

Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

06 sty 2008, 21:55

magie zycze powodzenia, pewnie nie bedzie latwo.
U mnie mala jakis czas temu przyzwyczaila sie do zasypiania przy shreku (bajce) a potem spania z nami. Powoli ja odzwyczajam no i jest tragedia

[ Dodano: 2008-01-06, 20:56 ]
dora dzieciaczki super, widze ze nie tylko moja choinka pustoszeje :)

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

06 sty 2008, 22:19

Ałć :ico_wstydzioch:
Tylko nie linczujcie.... :ico_wstydzioch:
Dora1, juz mnie do pionu postawiła :ico_oczko: Obiecuje juz na tak długo Was nie zostawiac :ico_oczko:
U nas zmiana za zmiana,jedna lepsza druga gorsza....
Gabi urosła jak diabli :ico_oczko:
Pannica sie z niej zrobila,ze hoho,a jak za facetami sie odwraca :ico_puknij: :-D
No i te diabelne parapety,kazdy musi zaliczyc :ico_puknij: Dla swojej spokojnosci zalozylismy blokady na klamki....
Co tam jeszcze...,a mamy Krolika,a wlasciwie"Kłójika"(w wolnym tlumaczeniu Gabuli;->)
Ja sie troche pochorowalam,ale licze na poprawe,jakies nerwowe sprawy mnie zlapaly,buuuu.To tak w skrocie telegraficznym,zaraz polece Was podczytac:)
Dora1, Ty Wiesz,ze Cie uwielbiam,a dziecieczki....cuda normalnie :ico_oczko:
Acha,witam nowe kolezanki bo widze,ze takowe sie u nas pojawily :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

06 sty 2008, 22:45

Dorcia super fotki:) a pomoce będę miała na uwadze. Niedługo dostanę od kumpeli pomoc montesorri (motyle). trzeba wydrukowac i zalaminować tylko.

Moi chłopcy wczoraj zabłysnęli:) mamusia poszła do lidla, a tatuś ucieszony że synek zajał sie chwilę sam sobą (rozkręcaniem starego magnetofonu) usiadł do kompa z piwkiem. niestety synek podleciał, piwko szturchnął i laptopik zalany. myślałam, że udusze oboje. głównie męża w sumie bo nie upilnował małego. gdyby nie to, ze jest drugi zostałabym bez kompa... i bez was;)

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

07 sty 2008, 09:29

Witam z raneczka :-D
matikasia, ladne jaja,hihi
A ja mam dzisiaj delegacje na chatce,moja rodzinka do nas przyjezdza :-D

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

07 sty 2008, 09:30

Maggie pisze:PS moi rodzice maja taka samą kanapę jak na jednym z Twoich fotek, :ico_oczko:
A jak Madziu juz rozwalona ,aż wstyd :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :-D :-D

Maggie pisze:Antoś jeszcze nie nocnikuje... :/ teraz jestesmy na etapie nauki samodzielnego usypiania, bo męczy mnie już to noszenie zarówno psychicznie jak i fizycznie... :ico_noniewiem:
A wolę uczyć wszystkiego pojedyńczo :ico_olaboga:
Zyczę Kochana powodzenia ,bo ciężko oduczyc .Ja miałam to samo z Kasią ,ale tez sie zaparłam i nauczyłam samą spac w łóżku.Z Bartoszem nie mam problemu-ufff-on śpi sam z Kasią co widać :-) :-)

[ Dodano: 2008-01-07, 08:38 ]
Alka mamaGabi:) pisze:Ałć :ico_wstydzioch:
Tylko nie linczujcie.... :ico_wstydzioch:
Dora1, juz mnie do pionu postawiła :ico_oczko: Obiecuje juz na tak długo Was nie zostawiac :ico_oczko:

Gabi urosła jak diabli :ico_oczko:
Pannica sie z niej zrobila,ze hoho,a jak za facetami sie odwraca :ico_puknij: :-D

Dora1, Ty Wiesz,ze Cie uwielbiam,a dziecieczki....cuda normalnie :ico_oczko:
Nie zlinczujemy Alu ,tylko nas już nie opuszczaj ,bo bardzo smutno tu było bez Ciebie :-) :-) :509: :588: :588: :588: :588: Ja Cie tez uwielbiam -hihihihihihihi
Natashka -fotka Oscarka super ,widac ,że mu się snieg podobał,a jakie ma superasne rumieńce .Mój Bartosz tez na poczatku sie bał ,a teraz musze co chwile mu wyjmować śnieg z buzi :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Marzenko u mnie juz nie ma ani cukierka ,ani ciasteczka na choince ,bo wszystko zjedli w ciągu 3 dni.A te ciastka wyjada mpjej mamie :-D :-D
Kasiu ,dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: To ja poczekam i naprawde polecam tutaj wszystkim te programy ,zabawy od Kasi ,bo to super sprawa :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Ala ,kawy się napije z rozkoszą :588: :588: :588: A Gabi jest przepiękna :-) :-) :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość