joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

06 sty 2008, 17:14

Violu dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Taego mi trzeba

[ Dodano: 2008-01-06, 16:32 ]
Uwielbiam proste przepisy ktore zawsze wychodza dziekuje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

06 sty 2008, 19:09

Kinguś wygladalas zjawiskowo.
Wielkie :ico_brawa_01: za :-D (ząbki)
Oraz :588: dla 5 miesięcznego Kuby

Basiu a ty z ktorej czesci Krakowa?

Byly pochwaly i gratulacje to teraz troszke prywaty.Zawsze zachwycam sie rzeczami ktore kupujecie na allegro ja teraz buszuje po sklepach bo zaczynaja sie przeceny.
I dzis kupiliśmy Grzesiowi super kurteczke z czapeczka w 5.10.15 bo z kombinezoniku wyrusl do tego skusilam sie na czapeczke bawelniana body pizamke itp.
chetnie bym sie pochwalila ale aparat pozyczylam a w necie tego nie ma.
Violu pisalas ze czasem cos wystawiasz zreszta masz juz fajną gromadke a Basia ma juz parke wiec mozna sie pokusic i cos sprzedac ja mam nadzieje ze kiedyś by się jeszcze jedno malenstwo przydało zeby Grzes mial kogos bliskiego a nie ma jak rodzenstwo. Narazie rzeczy z ktorych wyrusl daje siostrze ktora za 20 dni urodzi 2 synka.Jak przed porodem zrobilam pranie (a bylo tego sporo bo czesc kupilam na obnizkach w H&M i ZARA itp.reszte dostalam od klezanki )to moja mama powidziala ze oszalalam po co mi tyle ubranek ze szastam pieniedzmi a przeciez sa po moim 3i pol letnim siostrzencu ciuszki tylko nie wspomniala ze siostra nigdy mi nie zaproponowala tego.No moze nie nigdy wkoncu zaprosila mnie do siebie i kazala sobie przgladnac rzeczy ale we wrzesniu.Oczywiscie tylko kilka sztuk nadawalo sie bo ona oliwkowala malego i mimo ze schowala czyste rzeczy to po 3 latach to wszystko zżółkło i zrobilo sie tłuste.Dzis mysle ze ten spozniony gest byl przemyslanym krokiem .Mam nadzieje ze moje ubranka bardzo sie nie zniszcza bo nie wypadalo mi nie dac jej ubranek jak roznica miedzy dziecmi bedzie 6 mies.
:-) Moze i jestem egoistka ale nie miala bym zalu gdyby mnie nie wiecznie nie krytykowano. :-) Jaki moral z tego jestem wdzieczna mojej kolezance ktora polecila mi to forum :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
i bardzo sie ciesze ŻE MAM WAS :ico_buziaczki_big: bo tu mozna szczerze pogadac i chwalic sie bez skrepowania :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

06 sty 2008, 19:53

hejka ale naplotkowałyscie :-D i takie tu rewelacyjne nowości,
a nam dzis rano troszke odbiło bo wpakowalismy sie do autka i pojechalismy po pieluchy dla maluch do tesko do wrocławia :-D takie szybkie zakupki :-D ale przy okazji kupilismy jeszzcze góre innych drobizgów :-D ale kupiłam sobie spodenki dżinsowe i nawet mój rozmairek był :-D wiec jestem zadowolona, a później na obiadek do tesciowej, bo oczywiscie steskniła sie za wnusiem :-D i kłócili się z teściem kto go ma na raczkach nosić :-D

Brawa :ico_brawa_01: dla Amali za ząbeczki :-D mój jak narazie tylko marudzi, strasznie się ślini i czasmi się budzi z krzykiem ale w buzi pusciutko :ico_noniewiem:

Sylwia :ico_tort: dla Kubusia z okazji skonczonych 5 miesięcy u nas tez czas strasznie szybko leci a najbardizej się to widzi po ubrankach, z których wyrasta w oszałamiającym tempie :-D
i gratulajce z okazji ślubu :-D :-D i czekamy z niecierpliwoscia na foteczki :-D ze ślubu i chrzcin :-D

Monisia super ze z nami jestes i ja tez jestem szczesliwa ze was mam :-D bo fajnie sobie o kupkach, ząbkach i mleczka pogadać :-D
a co do ubranek to ja tez skąłdam wsyztskie ubranka dla nastepnego dzidziusia i jakos sobei tak nie moge wyobrazić ze miałabym je komuś oddać, ale nie dlatego ze nie jestem dobra :-D , tylko mi troszke szkoda, bo nie które takie cudne są :-D i troszke bym się bała ze wróca polamione, bo niestey palmki z marhewczki jakos nie chca schodzić :ico_olaboga:
a z rodzinka to jak wiadomo najlepiej na zdjęciu :-D mój braciszek to tez jest kochany :-D jak cos chce :-D

Kinga fotki rewelacja :ico_brawa_01: taka z ciebie laseczka sie zrobiła wogóle bym cie nie poznała, :-D macierzynstwo ci słuzy :-D

[ Dodano: 2008-01-06, 19:00 ]
Violu właśnie byłam na twojej stronie z allegro i bardzo spodobała mi sie ta spódniczka sztuksowa i chetnie bym ja od ciebie odkupiła :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

06 sty 2008, 21:28

Piekne zdjecia slubne! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale z ciebie laseczka! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Violu, ja tez niektore rzeczy pewno sprzedam, bo nie wiem co z tym zrobic! a przeciez nie wyrzuce! :ico_szoking: Ciuchy ciazowe to tak za dwa miesiace bede sprzedawala, bo to letnie! A najmniejsze ciuszki malej cora mi skonfiskowala do zabawy z lalkami! :-D rozmiar na 6miesiecy to mi Amalia jeszcze troche ponosi! :-D
Mala mi wlasnie pije cyca i teraz spac sobie pojdzie! to sobie troche mama odpocznie! :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 sty 2008, 21:58

no to Ula pohandlowałyśmy... :-D :-D :-D :-D

moniw, Ula, Anulaf... ja po chłopcach trzymałam ubranka długo, (szkoda mi było wyrzucić) jak się dowiedzieliśmy, że w brzuszku jest dziewczynka to część ubranek wydałam, poprzebierałam ....
teraz dla Mileny jako, ze to dziewczynka muszę kupować wszystko od nowa....no i kupuję teraz przeważnie na allegro (bo najłatwiej) ubranka nowe i w bardzo dobrym stanie.
z tych , z których Milena już wyrosła szkoda mi wyrzucić więc wolę sprzedać...tym razem już nie będę wydawać, bo niektórzy nie szanują...
kilkanascie ubranek po chłopcach dałam mojej koleżance...oddała mi w fatalnym stanie, szare, poplamione... :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-01-06, 21:02 ]
ULA_TOMEK pisze:a co do ubranek to ja tez skąłdam wsyztskie ubranka dla nastepnego dzidziusia i jakos sobei tak nie moge wyobrazić ze miałabym je komuś oddać, ale nie dlatego ze nie jestem dobra , tylko mi troszke szkoda, bo nie które takie cudne są i troszke bym się bała ze wróca polamione, bo niestey palmki z marhewczki jakos nie chca schodzić

no własnie.... ja tak miałam......

trzymaj Ula...będą jak znalazł...zważywszy, ze te malutkie ubranka trochę kosztują...czasem więcej niz dla dorosłego...

[ Dodano: 2008-01-06, 21:05 ]
moniw pisze:bardzo sie ciesze ŻE MAM WAS bo tu mozna szczerze pogadac i chwalic sie bez skrepowania


moniw ja też się cieszę, że jesteś z nami no i że w ogóle jest to nasze forum... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

06 sty 2008, 22:47

no mój maluszek juz słodko śpi, mam nadzije ze do rana :-D

Violu no super okazja mi sie trafiła :-D wiec jak tu nieskorzystac :-D
a te cudne sukieneczki po Milence to ja chetnie odkupie bo mam nadzije ze niedługo bede miała córeczke :-D

no a ceny tych niektórych malusich ciuszków to są naprawde ekstremalne :ico_szoking:

chyba wszystkie juz spicie wiec zycze wam dobrej nocki :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

06 sty 2008, 22:48

ja nie śpię

[ Dodano: 2008-01-06, 21:48 ]
właśnie wpadłam do was na ploteczki

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

06 sty 2008, 22:53

super :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

06 sty 2008, 22:53

Tadzik dziś wsunął ze smakiem zupkę z babcią, ale oczywiście musiało być dodane jabłuszko (taki to już z niego smakosz, że obojętnie co byle z jabłuszkiem)
teraz słodko śpi, ciekawe jak długo, bo te odstępy co 3 godziny zamiast co 2 bardzo mi spasowały

ja też się cieszę, że jest z kim pogadać, bo wy wszystko wiecie, rozumiecie i wybaczycie... :ico_brawa_01:
moniw ja niedaleko na woli mieszkam
co do ubranek, to ja nikomu nie dawałam ubranek po Wiki, bo wiedziałam, że będą na następną dzidzię, teraz za to już wydaję i te bardziej dziewczęce po Wiki i te malutkie po Tadziku (niektórych mi szkoda bo są takie śliczne), ale idą w dobre ręce do mojej przyjaciółki - szczególnie sukienusie i dla córeczki chrzestnego
jedyne co zostało i zostaje to ubranka z chrztu, na pamiątkę

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 sty 2008, 22:54

ja tez z Mileną przy cycu...jak zwykle... :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość