barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

06 sty 2008, 22:55

o super, ale fajnie, że jesteście
a Milenka to późno chodzi spać Violu, a o której ją kąpiesz?

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

06 sty 2008, 22:58

o widze ze sie towarzystwo rozkreca :-D

Basiu trzymam kciuki zeby Tadziu do rana pospał :-D

a ja mojego testuje o 18.30 dostał kaszke, o 19 kapiel później zabawa a o 21.30 wciagnał 150ml mleczka i teraz juz słodko kima i nawet bez krzyku sie udało zasnac wiec jest super, zobaczymy do której pospi :ico_noniewiem:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

06 sty 2008, 22:59

ula masz super z tym spaniem, ja to nocami karmię z 4 razy, ale może będzie coraz lepiej

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 sty 2008, 23:02

o 20 była kąpana...ale po południu usnęła dopiero ok.17 i tak 1,5 godziny spała jak nigdy tylko, ze na rękach... :ico_olaboga: po kąpaniu na chwilę usnęła...no a teraz już ziewa, moze zaraz usnie...

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

06 sty 2008, 23:03

no wiesz mój na kaszce, na dobry sen :-D i butli mleka wiec nie sie co dziwic :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

06 sty 2008, 23:32

tyle się opisałam, potem zatkało TT i mimo że miałam skopiowane, to przez ten czas coś innego skopiowałam też i mi się skasowało, no cóż :ico_zly:
dobrej nocki dziewczyny

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

07 sty 2008, 10:04

no widze ze chyba nasi mezowie cos wczoraj nabroili nam tu bo nie dało się poplotkowac :-D

a ja dzis pierwsza :-D maluch juz sobie drzemke serwuje, wiec moge tu troszke z wami poplotkować :-D a wy jak tam śpicie :-D

a mojemu maluchowi to chyba ząbki idą, bo budzi mi sie ostatnio z płaczem i jak chciałam mu dziasełka posmarować to nie dał mi nawet dziasełek dotknąć :ico_noniewiem: biedactwo moje, mam nadzije ze szybko mu te ząbeczki wyjda i dadzą spokój :-)

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

07 sty 2008, 10:19

To ja tu pierwsza z rana! Dzieci poszly sobie do szkoly, a ja wam na dzien dobry kawke funduje! :-D :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
Ula pewnie, ze trzeba ciuszki schowac i nie dawac jesli chce sie nastepna dzidziunie! Moze byc i drugi chlopiec! :-D Bo to nigdy nic nie wiadomo! :-D A parka rozbojnikow to tez fajowo!
Ja po synu to wtedy ciuchy trzymalam az do nastepnej ciazy, no ale jak sie okazalo, ze to dziewczynka, to jednej kolezance dalam! Niewiele mi wtedy dla corci zostalo, bo syn to tak typowo po chlopsku byl ubierany :-D Wiec sie potem pobawilam z moja lalunia i jak urosla to sie kuzynka urodzila wiec wszystkie ciuchy tam poszly! Teraz mam dwie kolezanki w ciazy, ale jeszcze nie wiadomo co , wiec poczekam troche! Jesli im nie beda potrzebne sukienusie to pewno to co jeszcze ladne sprzedam, a reszte dam do takiego punktu, gdzie biednym daja! Wyrzucac nie lubie, chyba, ze juz brzydkie! A na plamki, to sa rozne sposoby, a te kupki zolte to tez niezle plamia body i meczyc sie trzeba z tym! Jak dzieci sa troche wieksze to mniej jest ciuszkow w dobrym stanie, no i dziury sie wtedy zaczynaja! Moj syn to dopiero tak od dwoch lat przestal galocie dziurawic! :-D To klopot byl, bo ciagle cos naprawialam i spodnie krotkimi galotkami na lato sie stawaly! :-D Tak to juz jest!
Mala bawi mi sie ladnie w kojcu i wlasnie slysze, ze namietnie klaska jezyczkiem!!! Bardzo jej sie ten dzwiek podoba i albo klaska albo inne nieprzyzwoite dzwieki wydaje! :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2008-01-07, 09:21 ]
Szybciej Ula kliknelas! Ja to sie za bardzo rozpisalam! :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

07 sty 2008, 10:28

no Aniu ty to sie tu rozpisałąś :-D no mi tez szkoda ciuszkó wyrzucac, no chyba ze juz taka straszna plama :-D bo przeciez niektóre ciuszki jak nowe, moze z raz ubrane :ico_noniewiem: ale tak to jest jak sie wpadnie w szła kupowania i jeszcze każdy cos przyniesie :-D teraz jak tak patrze na te ciuszki to dochodze do wnisoku ze by mi sie chyba trojaczki udało ubrac :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

07 sty 2008, 11:59

Tak to czesto bywa! Szczegolnie przy pierwszym dzidziusiu, bo to wszystkiego sie chce i wydaje sie, ze wszystko potrzebne! A zobaczysz jak bedziesz miala dziewczynke, to jeszcze wiecej ciuszkow sie kupuje! Bo sukienusie sa cudne! :-D Teraz przeceny sie tu zaczna wiec ludzie beda szalec! Ja przecen nie lubie, bo niby taniej, ale ma sie tendencje duzo kupowac, a potem przez reszte miesiaca z kasa ciezko! Z regoly ide na koncu przecen i wtedy tylko takie na 70procent kupuje! W tym roku to tez tak zrobie tym bardziej, ze z kasa i bez tego jest ciezko! :-D Zobaczymy wiec co na koncu miesiaca w portfelu zostanie! :ico_noniewiem: i wtedy dopiero na zakupiki sie pojdzie!
Poszlam dzisiaj rano do sklepu po jedzonko na problemy zoladkowo -brzuszkowe (cora z wakacji swinstwo nam przywiozla! wymiotuje! :ico_olaboga: ) , a byli tacy ludzie przede mna w kasie co nakupowali tego jedzonka gotowego dla dzidziusiow, caly stok!!! i gadaja do mnie ze to takie drogie! A ja na to, ze jak sie jarzynki samemu gotuje to nie jest drogo! :ico_puknij: Pewno, ze te sloiczki to taniocha nie jest i na dodatek smakowo to to takie nijakie! Ja sobie sama gotuje i w sloiczki male wkladam i mam na zapas! Ludzie sa wymagajacy, bo nawet dla siebie kupuja tylko gotowe jedzonko! taka tu moda! Osobiscie gotowac nie lubie, ale byle czego jesc tez nie! :ico_zly: Wiec jesli sie chce zeby dzieci zdrowo jadly to chyba tez nie ma wyjscia! :-D
Ale ze mnie dzisiaj gadula! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości