Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

06 sty 2008, 14:27

Hej :ico_ciezarowka:
Co słychać, my zrobiliśmy obiadek - mielone i fryty - i teraz leżę, bo coś brzuszek mnie pobolewa :ico_noniewiem: Wyspałam się dzisiaj jak zła, wstałam o 10.30 :ico_wstydzioch: co w moim przypadku jest sporym wyczynem.

Nowa jak po balu?

Dziewczyny jak wasze samopoczucie w to niedzielne popołudnie ?

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

06 sty 2008, 18:08

Witam Was czerwcóweczki w ten niedzielny dzionek, a właścieiwie to juz wieczór :-)
Mnie niedziela mija bardzo leniwie, właściwie większośc dnia przespałam (nardabiaam zaległości z całego tygodnia). Nawet obiadku nie chciało się gotowac, tylko zamówilismy pizze :-) A teraz m. robi pyszny deser lodowy :-D
Życzę przyjemnego wieczoru :-)

[ Dodano: 2008-01-06, 17:11 ]
spinka pisze:Nowa jak po balu?



Spinka było fajnie, bawiliśmy się do ok. 1.30. Pogadaliśmy,pośmialiśmy się, popiliśmy (oczywiście ja soczek :ico_oczko: )no i trochę potańcowaliśmy :-D
Było nawet parę :ico_ciezarowka: . Jedna to właściwie prosto ze szpitala-6 mies. (tydzień temu bawiła się na własnym weselu i trochę chyba przeholowała, ale z dzidzią i z nią wszystko ok. wczoraj juz nie tańczyła). A jeszcze inna to podobno na za tydzień ma termin.
Także nie czułam sie osamotniona :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

06 sty 2008, 19:44

Hejka jak sie macie :-) :-D
Ta niedziela jaks przymulasta jest, troche mnie mdli caly dzien. Bylam dzis z mezem na zakupach i mielismy ewakuacje bo mnie brzuch zaczal bardzo bolec :ico_placzek: Ale to chyba od zoladka cos bylo, juz po drodze do domu przeszlo i nie wrocilo :-) Ale sie przestraszylam troche, maz tez..
Zaraz bede robic bezy z bita smietana, mam nadzieje ze wyjda bo pierwszy raz robie, zawsze sie balam bo piekarnik mamy sredni.

Wczorajsze zdjecie obiecane wklejam :-)

Obrazek

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 sty 2008, 11:11

O, Wy spiochy, wstawać, meldowac sie :ico_oczko:
Tuska niezła laseczka z Ciebie, fajnie wygladasz z brzuszkiem. zawsze podobało mi się jak zgrabna dziewczyna z brzuszkiem wyglada :ico_noniewiem: :ico_haha_02:
Ja pije kawke bo sie obudzić nie mogłam, zaraz do sklepu musze iść ale ubierać mi się nie chce. Wczoraj cały dzien lał deszcz a w nocy snieg spadł, pewnie niezłe lodowisko jest pod warstwą sniegu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

07 sty 2008, 11:27

Cześć Kochane!

Nowa w sobotę się bawiłaś w niedzielę leniuchowałaś a dzisiaj pewnie ciężko pracujesz od samego rana, no bo przecież już byś tu do nas zajrzała.

Tuska niezła laseczka z Ciebie i bardzo ładnie z brzuszkiem wyglądasz :ico_brawa_01:
A jak się czujesz, co z tym bólem brzuszka, już jest ok?

Marta oj pewnie ślisko jak ...
U nas w nocy nasypało tyle śniegu, że szok, więc prawosławni maja piękną pogodę na święta, im to się fartnęło.
A Ty przypadkiem zjazdu nie miałaś? Pisz nam jak Ci weekend minął.

Ja wypiłam z rana kawkę i pojechaliśmy po drobne zakupy, zapomniałam że już teraz kawka nie wystarcza no i słabo mi było okropnie, oj zapominam się czasami, że mieszka we mnie mały Ktoś.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

07 sty 2008, 11:33

Witam Was :ico_ciezarowka:
Byłam tu dziś pierwsza :-D , napisałam posta, ale mi go wcieło i strona nie działała :ico_zly:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

07 sty 2008, 11:35

A o której, bo ja dzisiaj nie śpię od 6, a zajrzałam po 7 ale zrobiłam kawkę wypiłam i pojechaliśmy na te zakupki.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

07 sty 2008, 11:46

A tak po 8 i w ogóle coś mi słabo otwiera tt, moze to wina serwera w firmie.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 sty 2008, 11:47

spinka, miałam ,praktycznie dwa dni w ławce :ico_olaboga: Oddali dwa koloski- zaliczone :ico_brawa_01: , pisałam kolejne dwa no i nie poszły mi jakoś specjalnie, po tej swiatecznej przerwie nauka mi nie szła. Ale na razie zaliczone mam wszystko to nawet jak przyjdzie mi 1 czy 2 poprawić to luzik, mielismy w sumie kolo 15-20 kolosów licząc wszystkie przedmioty :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

07 sty 2008, 11:58

Nowa mi też czasami tt szwankuje, a denerwujące to :ico_zly: Pisz nam to co wcześniej :ico_haha_02:

Marta gratki :ico_brawa_01: , oby tak dalej. I jak ubrałaś się już ??? A wiesz może co nowego u Kasiulinki?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość