fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

06 sty 2008, 17:09

witam
marta kurujcie sie,zapalenie pluc to juz nie zarty :ico_olaboga: i nie przesadzaj z ta tesknata do uk ,najwazniejsze ze wszyscy jestescie razem a gdzie to najmniej wazne,wyleczcie sie do konca porzadnie i dopiero tutaj wracajcie.sama wiesz jacy tu sa lekarze :ico_olaboga: jak sie dowiem ze juz wrociliscie i nie doleczeni to na kopach was do pl pogonie :ico_oczko: :-D

a my niedawno wrocilismy z basenu.mielismy tam jechac z madziorka ale konrad byl chory.super miejsce :ico_brawa_01: konrad plywal jak szalony w rzeczce z pradem,machal dzielnie nogami i rekoma :ico_haha_01: prawie 2 godz w wodzie bylismy,nie chcial wychodzic.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

06 sty 2008, 21:08

martuchafrost, o to nieciekawie :ico_olaboga: moze cie gdzies zawialo :ico_noniewiem: a Fran tez ma zapalenie pluc :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Fela faja sprawa z basenem, ale u nas na basen wpuszczaja dzieci od 3 roku zycia :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: a bysmy z Luchonem poplywaly, bo ona uwielbia wode :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mi net strasznie nawala... raz jest, raz nie ma :ico_noniewiem: pewnie debil nie zaplacil :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-06, 20:20 ]
Acha, jak w ciagu najblizszych kilku dni nie bedzie mnie na forum, to zawiadomcie policje, bo mozliwe, ze zgine z rak meza, bo wlasnie finalizuje transakcje na nowa chuste :ico_oczko: Tak mi sie jakos ocy zamknely i kupilam przez przypadek :-D :-D

[ Dodano: 2008-01-06, 20:38 ]
taka :-D :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2008-01-07, 08:29 ]
oj, widze, ze tutaj ruch jak w Rzymie..... jeden śpi, drugi drzymie.... :ico_noniewiem: WSZYSTKIE WRACAC DO UK, BO WAM W POLSCE NETY CHYBA NIE CHODZA :-D :ico_oczko:

Marta jak tam? Lepiej sie czujecie?? wspolczuje rownoczesnej choroby z dzieckiem :ico_noniewiem: , znaczy wspolczuje kazdej choroby, a tak rownoczesna to juz koszmar :ico_olaboga: :ico_olaboga: I ty plus, ze w PL jestes, bo masz pomocników, a w Belfascie sama bys chora z chorym dzieckiem siedziala i taka choroba by jeszce dluzej trwala :ico_noniewiem:
ja sie troszke boje, bo Lucha apetyt stracila i oby to nie bylo objawem choroby (na zeby juz nie mam sensu zwalac hehe, bo ona od niemowlectwa do starosci bez fosztów chyba pociagnie :ico_oczko: )

co do chusty, to przezylam :-D , troche poturbowana psychicznie, ale zyje i nawet bez nakazu sprzedawania jakiejkolwiek innej :ico_oczko: , ale niestety dowiedzilam sie od mojego bezwzglednego meza, ze "chusty nie maja dusz i to szmatki zwykle sa" :ico_puknij: :ico_puknij: chyba sie rozwiode :-D :-D albo sobie jeszcze jedna kupie :-D :-D :-D , a potem nastepna, i nastepna.... a potem nowe dziecko sobie zrobie, zeby bylo co w chuscie nosic jak Lucha sie zbuntuje :-D :-D

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

07 sty 2008, 10:19

hey mamuski!!
Oj my cos dzis rano na nogach,dawno o 8 nie wstawalam..hihih..ale za to dzien bedzie dluzszy :-D :ico_haha_01:
Ela postaram sie poprawic i byc czesciej na TT,ale wiecie same jak to jest,Vinee jak widzi,ze siedze na kompie to nagle tez chce klikac,,a jak nie to zawsze jest cos do zrobienia w domku....poza tym Bablu wieczorami siedzi troche przy kompie,bo znowu zaczely sie podania do pracy od sierpnia,w tym roku zaczynaja caly proces duzo wczesniej,zeby nie bylo takiego balaganu jak w tamtym roku,jak czekali do ostatniej chwili z ofertami :ico_noniewiem: :ico_puknij: Ela wklej jakies fotki z basenu,jak sie udalo jakies pstryknac :ico_haha_01:
Marta ale,zescie sie pochorowali bidulki,wyleczcie sie porzadnie,a pozniej dopiero do Uk :ico_nienie: zdrowka dla Ciebie i Frania!!!
Jasnie Pani:) gratulacje z okazji nowego czlonka chustowej famili.. :-D i widzisz nie bylo tak zle z mezulkiem :-D hihih..
A my bylismy w Stafford w sobote,wrociilismy okolo 21 padnieci na maxa...zrobilismy zakupy w Pl sklepie,caly bagaznik pelny smakolykow,dzis chyba wezme sie za robienie ruskich pierogow... :ico_haha_02: poza tym pochodzilismy troche po sklepach,tj,spedzilismy 2 godziny w TkMaxxie,ja nic nie wyszukalam dla siebie,ale Bablu bogatszy o dwie kurtki i pare innych ciuchow a Vinee o bluzke...ja za to wygrzebalam pare rzeczy w piatek tu u nas w Shrewsbury...kocham przeceny :-D
Lece Vinee jajo dac,bo juz wola w kuchni.. :-D

[ Dodano: 2008-01-07, 10:32 ]
Ps.Dziekujemy w imeniu Vinee za komplemenciaki :-D
Marta super fotki,slicznie razem wygladacie z Franiem :ico_brawa_01: :ico_haha_02: i tak jak mowilas Franio strasznie sie zmienil z buzki,taki duzy juz wyglada i ma slicznie policzki na ostatnich fotkach,boska ma buziulke!!! :ico_buziaczki_big:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 sty 2008, 12:14

Emilka_M pisze:fela, twoj Kondzio to super chlopak :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_brawa_01: moja ALa ciagle idzie w swoja strone na zakupach


no i niestety z Tomkiem nie jest dobrze na zakupach. Na jakies mniejsze bez wozka sklepowego nie ma szans. A jak jeszcze w sklepie są zabawki to masakra. BEz samochodu nie wyjdzie. Przed swietami poszlam do sklepu po pare drobiazgow. Tomek przed sklepem zrobil histerie ze nie chce isc do sklepu tylko po schodkach na dol do fryzjera. Wzielam go na sile to obrazony stal przy drzwiach z nosem w szybie. Aż w koncu własciciel sklepu (tata mojej znajomej) mowi do Tomka by z nim poszedl. Wiec ten zadowolony wzial tego faceta za reke i łazili sobie po sklepie ( a ja robiłam zakupy), później dolewali wode do karpii i Tomek pilnował czy nie uciekną. Ogólnie Tomek jest bardzo rozpieszczony a to wszystko moja i mojej mamy wina :ico_wstydzioch: Nie potrafimy odmawiac

ilonakk9 pisze:i tak jak mowilas Franio strasznie sie zmienil z buzki,taki duzy juz wyglada i ma slicznie policzki na ostatnich fotkach,boska ma buziulke!!

zgadzam się, bardzo wydoroślał. Dużo zdrówka wam życze. Kurujcie sie.

Ilonka pozdrow Skarpete, i moze by jakies zdjecia wyslala rodzinki. Dawno jej nie widzialysmy.

Julie widze ze z was podroznicy, szkocja fajnie brzmi tylko chyba tam zimno co? Jednak afrykanski klimat by mi bardziej odpowiadal.

Co do zabawek i ubranek to takiej biednej rodzinie oddałam. Znajoma byla w szpitalu z corką i tam rozmawiala z taką kobieta co jej corka wpadła do studni :ico_placzek: byla w spiaczce, podobno lekarze nie dają zadnych szans :ico_placzek: A ona jeszcze miala 2 dzieci 4 letnią corke i 1,5 letniego chlopca. Mieszkali u tesciowej ale po wypadku wszyscy ją obwiniali i wygonili ją z domu. Teraz mieszka u mamy swojej. Bieda straszna.

Jasnie Pani jak mąż nie zabil to szukaj nowej chusty :-D oczywiscie to byl zart, nie przekazuj mezowi bo jeszcze mnie zabije za podsycanie :-D

W sobote pierwszy raz na skypie rozmawialam :ico_wstydzioch: wczesniej nawet nie mialam z kim, a teraz z kolezanka co do irlandii pojechala. I jestem zachwycona. Teraz musze jeszcze kamere kupic. Tylko nie chce duzo placic. Polecicie mi jakies?

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

07 sty 2008, 12:59

Gosia my mamy kamere sony,jedna z tych ponizej,nie pamietam dokladnie ktora tylko :-D ,wiem,ze wczesniej Bablu kupil jakas inna,i byla beznadziejna,niewyrazny obraz i jakosc,a z tej jestesmy zadowoleni :-)
http://www.pcworld.co.uk/martprd/store/ ... =undefined

http://www.pcworld.co.uk/martprd/store/ ... =undefined

Co do zakupow,to u nas roznie,zalezy od nastroju Vinee,raz siedzi w wozku,a czasami trzeba z nia latac,jedne robi zakupy,a drugie biega..hihih...

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

07 sty 2008, 13:44

Hej:-D

Ale się za wami stęskniłam :ico_olaboga: a tu kto wie kiedy uda mi się nastepnym razem zajrzeć do was, bo ostatnio całe dnie spędzam w takiej pozycji
Obrazek
a nie daje ona zbyt wielu możliwości na posiedzenie na TT (ani na jedzonko czy siusiu :ico_olaboga: ).
Niestety Vikula stała się miłośniczką podrózowania po domu na dwóch nogach z mamy pomocą i dopomina się o to baaaardzo głośno. a raczkowac jak nie chciała tak nadal nie chce :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
Tak więc jak tylko me dziecie zaśnie to ja w tym krótkim czasie gotuję, jem, siusiam, sprzątam itd. :ico_puknij: :ico_olaboga: A potem z powrotem służe za stabilizator do chodzenia :-D :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 sty 2008, 14:46

ilonakk9 pisze:bo ostatnio całe dnie spędzam w takiej pozycji

to wspolczuje kregoslupu. Tomek na szczescie od poczatku chcial byc niezalezny. I na początku ciagle jezdzil w jezdziku chicco a pozniej raczkowal. Nie interesowalo go gdzie go mama prowadzi bo wiedzial ze napewno w malo interesujace miejsce.

Ilonka piszesz o kamerze sony a wkleilas link philips.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

07 sty 2008, 14:52

Gosia no tak,przez to wczesna pobudke juz sama nie wiem co pisze..hihih...oczywiscie kamera z Philipsa,nie wiem co mi do glowy ta sony weszla..hihih :-D :ico_puknij:
a patrz jak dziwnie,skopiowalas kawalek postu kasi,k a pisze ze to ja w takiej pozycji chodze jak kasi.k :ico_smiechbig:
Kasi.k wspolczuje pewnie plery Ci pekaja,niech mezulek masaz zapoda wieczorem :-D :ico_oczko: Vinee za reke prawie nie chodzila....ufff..sliczne foteczki z Vikusia :ico_brawa_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

07 sty 2008, 15:01

kasik pamietam te czasy jak z konradem za raczke chodzilam :-D uff jak pomysle....ani chwili wytchnienia.wieczorem padalam razem z nim tak bylam wymeczona.wspolczuje....no ale prawie kazda przez to przechodzi,wiec glowa do gory nie jestes sama :ico_oczko: :-D no i niezla gimnastyka i przy okazji kilogramki spadaja,co?????
no i wieczorny masaz od meza musi byc...... :-D

ilonka gosia co wy tam popijacie albo popalacie ze tak wam sie w glowie kreci :-D :ico_oczko: zprosilybyscie na imprezke a nie tak same.... :ico_oczko: :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 sty 2008, 15:37

ilonakk9 pisze:a patrz jak dziwnie,skopiowalas kawalek postu kasi,k

a rzeczywiscie. To chyba dlatego ze posta mi wywalilo na kolejną strone.

ilonka gosia co wy tam popijacie albo popalacie ze tak wam sie w glowie kreci :-D :ico_oczko: zprosilybyscie na imprezke a nie tak same...

my głupawkę poniedziałkowa mamy, ja z rozpaczy ze to początek tygodnia, a Ilonka to nie wiem.
ilonakk9 pisze:,nie wiem co mi do glowy ta sony weszla..hihih


haha moze zawsze marzylas o sony :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość