Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

07 sty 2008, 15:19

[quote="spinka"]
Nowa a Ty jak się dzisiaj czujesz, chyba dobrze prawda?

Hmm czuję się ogólnie dobrze, ale samopoczucie mam średnie. Od paru dni boli mnie głowa i chodzę jakaś nieprzytomna, zdecydowanie nie służy mi ranne wstawanie i pewnie to też wina tej pogody.
Najważniejsze, zeby z maluszkiem było w porządku, czekam żeby sie odezwał, a on nic :ico_placzek: (w sobotę jak wrócilismy w nocy to miałam wrażenie, że go czuję, ale to było takie bardzo delikatne ). Już zaczynam panikować :ico_puknij: , pewnie bedzie tak do nastepnej wizyty.
A co do ciuszków i rzeczy dla maleństwa, to my pewnie bedziemy wszystko kupować. Ja owszem oglądam, czytam, ale kupowac jeszcze nie bedę. wiem, że jestem głupia, ale boję się :ico_puknij: , wydaje mi się, że to za wcześnie. Poczekam do wiosny, może bede mieć wiecej wolnego czasu i wybór będzie większy.

a powiedz mi, czy Ty czujesz już maluszka codziennie?

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 sty 2008, 15:19

spinka, takie dzieciaki biegaja, szturchaja sie to jeszcze byś zarobiła kuksanca w brzuch, lepiej nie :ico_nienie: poza tym jak wiosna przyjdzie to zaraz beda świnki, rózyczki, ospy i inne gady :ico_olaboga:
Ja będe musiała uczulić mamusie dzieci które uczę że w razie jakichkolwiek chorobowych objawów maja mi dzwonić, bo niektóre sa takie miłe że nie dały mi znać nawet jak miały grype żoładkowa :ico_zly:

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

07 sty 2008, 15:20

A co do wozka, to ja w internecie ogladam juz od poczatku ciazy :ico_haha_01: wariatka wozkowa jestem. Podoba mi sie XLander, najlepiej model XA, namawiam meza na niego i chyba taki bedzie :-D Pomaranczowy albo zielony.

Obrazek
Obrazek

Innych rzeczy nie ogladam na razie.
A wiecie ze ja nie sluchalam serduszka nidgy? Tylko na USG widzialam ze bije, ale bez efektow glosowych.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 sty 2008, 15:22

zupka pomidorwoa z makaronem.
Co do niani el. to nie mam ochoty biegac po schodach a zresztą znam siebie- jak Babel będzie spal to w pierwszych miesiącach bede sprawdzać co chwila czy spokojnie oddycha, nie nakrył sie kołderka itp. itd., wiec wole miec łóżeczko- nie kojec bo kojec jest głeboki a takie turystyczne łóżeczko jest regulowane :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-07, 14:24 ]
http://photos03.allegro.pl/photos/orygi ... /288614202

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

07 sty 2008, 15:25

Nowa nie codziennie, mój leniuszek czasami tak delikatnie sie rusza, że się zastanawiam, czy sobie tego nie wmawiam, np wczoraj i dzisiaj jakoś sie leni, czuję takie delikatne puk puk, ale nie wiem czy to nie jelita, bo wczoraj jadłam fasolkę :ico_wstydzioch: Co takiego jak czułam wcześniej, czasami czuje wyraźne ruchy, chociaż delikatne, ale nie jest to zbyt często i podobno to normalne.

Marta tak to jest, do mnie do przedszkola matki przyprowadzają tak chore dzieci że czasami sie w głowie nie mieści :ico_olaboga: Wklej jeszcze raz link, bo nie chce sie otworzyć.
Ostatnio zmieniony 07 sty 2008, 15:28 przez spinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 sty 2008, 15:25

np. takie łóżeczko tylko żeby miało baldachim przeciw owadom :-D

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

07 sty 2008, 15:25

Spinka, pewnie jak masz z grupa dzieci pracowac to na pewno jest to meczace. Ja Pracuje w malym zakladzie optycznym, jak do tej pory pracowalam sama, ale teraz odkad "wysiadlam" jest nowy pracownik i jak wroce to bede z nim pracowac. Dlatego tez jestem pewniejsza, bo z kims jednak razniej jakbym sie zle poczula czy cos.

Nie ma sie co martwic chyba jeszcze o ruchy, do 20 tygodnia przewaznie sie czuje. Ja tez czuje slabo i tylko wieczorami/w nocy i w zasadzie tez nie jestem pewna czy to to :ico_haha_01: Ale chyba tak :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 sty 2008, 15:27

Musze sie już ubierać ,ale ten czas leci szybko :ico_olaboga: Chce powolutku iśc, a zawsze wyjde pózno i się spiesze. Będe może wieczorem jeszcze :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

07 sty 2008, 15:30

Witaj Tuska wiesz, że mnie tez ten wózeczek się bardzo podoba, to takze mój typ i misiek zaakceptował :-) Tylko, ze ja musze najpierw zobaczyć na żywo i popróbować, pewnie bedziemy chceili kupic używkę na allegro :-)

Ja tez mam taką sytuację, że sypialnie mam na górze i tez myślałam, jak to rozwiazać, bo latac z góry na dół to mi sie nie bedzie chciało, a z drugiej strony to chciałabym malństwo uczyc od początku zasypiana w swoim łózeczku :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

07 sty 2008, 15:32

Marta do wieczora!

Tuska ja patrzyłam CHICCO TRIO TOUR, ale to jeszcze nie jestem zdecydowana, mi sie podobają trójkołowce, no zobaczymy do lata pewnie jeszcze sporo nowych modeli wypuszczą :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość