Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

05 sty 2008, 21:09

witajcie kobitki
dziekuje wam pieknie :ico_haha_02: za mile slowa-to milusie :ico_wstydzioch:

ja za 2 i pol tyg lece i teraz czas odliczam
hehe
od 2 dni wrocilam do pracy i powiem wam ,ze czuje,ze brzuszek urosl w ciagu tych wolnych 2 tyg swiatecznych :ico_olaboga:
przytylam juz 6 kg :ico_wstydzioch: ,a to dopiero 19 tyg
kurcze ale numer co :ico_noniewiem:

milego wieczorku jak i jutrzejszego,slonecznego i bezwietrznego dniaObrazek

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

07 sty 2008, 18:23

witajcie dziewczyny
emalia30 pisze:dziekuje wam pieknie za mile slowa-to milusie

niema za co przeciez kazda z nas to lubi jak sie ja chwali, ajuz napewno jak sie jest w stanie blogoslawionym :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01:
a po drugie naprawde slicznie wygladasz z ciazy widac ci sluzy :ico_brawa_01:

emalia30 pisze:ja za 2 i pol tyg lece i teraz czas odliczam

super zazdroszcze ci troszke ja dopiero polece jak dobrze pojdzie w wakacje jak bedzeimy juz wracac do pl
no ale ciesze sie i zycze ci wszystkiego dobrego moze jeszcze sie zalapiesz na snieg :-D :-D zycze ci i maluszkowi duzo zdrwka i wypoczynku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a unas nic ciekawego rozmawialam ze mezem na temat kolejnej dzidzi i zgodzil sie ale dopiero jak wrocimy do PL :-D :-D
tak bardzo sie ciesze bo ostatnio to niechcial slyszec o dziecku :ico_placzek: :ico_placzek: ale wkoncu zrozumial

niedlugo przyjedzie do nas kolega,nawet dobrze bo bedzeimy mogli zaczac pdkladac jakies pieniazki :ico_wstydzioch: bo ajk mieszkamy sami to jest troszke ciezej,ale damy rade

zycze milego wieczorku
:-D

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

07 sty 2008, 19:54

hej

no widzisz Mikusia ty jak sie uda to zjezdzasz i bedziesz juz w Polsce na stale a dla mnie jeszcze nie ma takiej opcji :ico_zly:

Na pewo sie pouklada i polecicie tego lata-tego ci zycze i trzymam mocno kciuki :ico_oczko:
Fajnie tez,ze twoj M. jest juz za druga pociecha-widze,ze bedzie milutko po powrocie

Kurcze ciekawe co tam u Marty hm...

sciskam mocno was kochane
milego wieczorku

Obrazek

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

08 sty 2008, 12:35

mikusia1 pisze:niema za co przeciez kazda z nas to lubi jak sie ja chwali, ajuz napewno jak sie jest w stanie blogoslawionym

dokladnie hihi :-D

mikusia1 pisze:niedlugo przyjedzie do nas kolega,nawet dobrze bo bedzeimy mogli zaczac pdkladac jakies pieniazki bo ajk mieszkamy sami to jest troszke ciezej,ale damy rade

no pewnie ze dacie my tez mieszkami sami ale dajemy rade odkladac co nieco a ostatnio mielismy rozmowe powazna na temat naszego powrotu i oboje juz bysmy chcieli ze wzgledu na dzieci zeby tam sie ksztalcili bo tu nie chcemy :ico_noniewiem: ale postanowilismy ze posiedzimy do przyszlych wakacji zeby Olek od wrzesnia poszedl juz w Pl do zerowki (oo bozee!do zerowki!) a narazie do przedszkola jeszcze tu pochodzi :-) ciesze sie ze juz postanowione :-D
mikusia1 pisze:a unas nic ciekawego rozmawialam ze mezem na temat kolejnej dzidzi i zgodzil sie ale dopiero jak wrocimy do PL
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla meza za sluszna decyzje :-D
no wlasnie ciekawe
no wlasnie ciekawe co u Marty??

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

08 sty 2008, 12:46

Magda Sz. pisze:na temat naszego powrotu i oboje juz bysmy chcieli ze wzgledu na dzieci zeby tam sie ksztalcili bo tu nie chcemy

my tez tak uwazamy niechcemy zeby Wiki sie tutaj uczyla i chcemy zeby juz we wrzesniu poszla w Pl do przedszkola a potem zerowka i tak dalej :-D :-D :-D

Magda Sz. pisze:Olek od wrzesnia poszedl juz w Pl do zerowki (oo bozee!do zerowki!)
niemartw sie Madziu mnie ten fakt tez przeraza,tak samo jak ciebie kiedy te nasze dzieci zrobily sie takie duze,ja zawsze mowilam jeszcze jest mala poki niepojdzie do zerowki a to juz na przyszly rok :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Magda Sz. pisze:no wlasnie ciekawe co u Marty??
_________________
no wlansie ciekawe co u Marty???

a ja zaczelam brac sie z a siebie bo niedlugo to z domu niewyjde ,postanowilam i to bardzo surowo ze ide na diate i bede cwiczyc,fakt w domu ale jak bede konsekwentnie to mam nadzieje ze mi sie uda
wiem ze to dluzej potrwa ale ja bardzo chce i mam nadzieje ze tym arzem wytrwam
bo teraz naprawde zle sie czuje :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
musze zgubic te kilogramy jestem mloda i muszes ie z a siebie wziasc i na zdrwoie mi tow yjdzie bo kondycje mam jak u staruszki :ico_olaboga: :ico_olaboga:

pozdrawiam serdecznie :-D :-D

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

09 sty 2008, 11:59

mikusia1 pisze:a ja zaczelam brac sie z a siebie bo niedlugo to z domu niewyjde ,postanowilam i to bardzo surowo ze ide na diate i bede cwiczyc,fakt w domu ale jak bede konsekwentnie to mam nadzieje ze mi sie uda
wiem ze to dluzej potrwa ale ja bardzo chce i mam nadzieje ze tym arzem wytrwam
bo teraz naprawde zle sie czuje
musze zgubic te kilogramy jestem mloda i muszes ie z a siebie wziasc i na zdrwoie mi tow yjdzie bo kondycje mam jak u staruszki

:-D
No ja wlasnie wczoraj ogladalam program na tvn style jak zrzucic pare kg i tam lekarz mowil ze zeby spalic tluszcz trzeba 3 razy w tyg przynajmniej godzine cwiczyc itp bo dopiero po pol godz wysilku fizycznego organizm zaczyna spalac a dla lepszej kondycji potrzebny jest ok pol godzinny wysilek codziennie.Tak mnie to troche wczoraj nakrecilo ze musze sie wziac za siebie bo dokladnie tak jak piszesz jestesmy mlode i trzeba zadbac o siebie bo jeszcze kupe lat przed nami :-D

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

09 sty 2008, 13:38

hej hej
no to pieknie dziewczynki po pierwsze super,ze juz znacie kiedy to zjedziecie do Polski i zaczniecie zyc swoim zyciem w swoim kraju
Ja nie wiem i jak na razie nawet daty przyblizonej nie podam - tez wynajmujemy od 2 lat sami dom i te ceny jakie trzeba placic sa straszne ,ale ze wzgl na to,ze w tym domu jest tylko 1 lazienka nie chce tu obcych,tym bardziej ,ze dzidzia w drodze.
Mamy domek 3 pokojowy z ogrodem,zimny bardzo jak na ta pore,ale zadbany.Ma juz pare dobrych lat,wiec stare domy trzeba non stop grzac a kasa leci za rachunki :ico_olaboga:

Widzisz Madziu czas leci jak z bicza strzelil.
Sama jak pomysle,ze jak wyjechalismy tutaj Kacper mial 4 lata a teraz w marcu 9 i jest w zeszlym roku po komunii swietej szok :ico_szoking:

Mikusia
a ty z czego chcesz sie odchudzac kochana??Na zdieciu super babeczka z ciebie i nie widze potrzeby znecania sie nad soba :ico_oczko:

Ja bylam dzis u lekarza rodzinnego i mocz,cisnienie ok,serduszko bije a ja sama odliczam czas do Polski i usg 3D/4D :ico_brawa_01:
dzis i jutro mam wolne,wiec pobede w domku,ale tu zawsze mam co robic-sterta rzeczy do prasowania czeka,zupke mam,ale drugie danie musze upitrasic

Milego dnia kochane
sciskam
Obrazek

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

10 sty 2008, 13:44

witakjcie:))
emalia30 pisze:Mikusia a ty z czego chcesz sie odchudzac kochana??Na zdieciu super babeczka z ciebie i nie widze potrzeby znecania sie nad soba

bo zdjecia mam zreguly od pasa w gore a nie wdol :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: a reszty to niewidac hihi
zawsze wiem jak sie ustawic zeby zakryc to i owo,ale nieprzejmuje sie tym az tak zeby zawladnelo to mna i moim calym zyciem :ico_nienie: :ico_nienie:
musze poprostu zmienic styl zycia i diete iw szystko bedzei dobrze wierze wto i wiem ze mi sie uda
wiem ze niebede wygladac jak modelka ale moze winnej wersji modelki :-D :-D :-D :-D
emalia30 pisze:no to pieknie dziewczynki po pierwsze super,ze juz znacie kiedy to zjedziecie do Polski i zaczniecie zyc swoim zyciem w swoim kraju

i powiem ci szczerze ze to mnie najbardziej mobilizuje do tego zeby dobrze wygladac hihi
idziemy z Wiki na urodzinki do kolegi na niedziele i trzeb jakis prezent kupic
musze isc na spacerek i cos poogladac :-) :-)
zycze wam milego dnia dziewczynki
acha
emalia30 pisze:Ja bylam dzis u lekarza rodzinnego i mocz,cisnienie ok,serduszko bije a ja sama odliczam czas do Polski i usg 3D/4D

superr wiadomosc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zycze ci udanego urlopu nalezy ci sie tylko sie niedenerwuj :ico_nienie: :-D :-D

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

11 sty 2008, 10:03

witajcie

Bukiecik uśmiechów,
niosę na powitanie dnia.
Szept wiatru,
słodycz jaśminu,
w sobie on ma..
Jeszcze oddech
zielonego słońca
w bukiecik pozbieram,
by każda myśl zajaśniała,
gdy będziecie komputer otwierały.
Odstraszać będzie,
ten bukiet, złe wieści z ochotą,
A w dokumenty wpisze
... zbawienną MYŚL ZŁOTĄ.


uciekam do pracy

buziaki i milego dnia

Obrazek

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

12 sty 2008, 11:44

emalia30, ja zapomnialam ze ty jeszcze pracujesz!Jak dlugo planujesz pracowac?Dobrze sie czujesz w pracy?Super ze bedziesz miala 3D pamietaj ze chcemy zobaczys pozniej fotki maluszka :ico_haha_01:

a teraz uwaga uwaga!dzisiaj startuje z kolezanka na silowni!!!!ciekawe czy dam rade :ico_noniewiem: ale ciesze sie bo trzeba cos zrobic dla siebie dzieci sa najwazniejsze ale nia moge z nimi ciagle przebywac bede miala chwile oddechu :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość