fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

07 sty 2008, 17:16

gosia a piszesz ty na dzieciach 2005 ??co tam slychac,jak atmosferka po przygodzie z edi juz sie rozluznila???

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 sty 2008, 17:34

fela pisze:gosia a piszesz ty na dzieciach 2005 ??co tam slychac,jak atmosferka po przygodzie z edi juz sie rozluznila???

no juz super, i jeszcze piszemy po innych watkach. Zresztą popatrz na liczbę moich postów ponad 3000, gdzies je trzeba pisac :-D

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

07 sty 2008, 18:10

Witam dziewczyny :ico_haha_01:
Ja juz padnieta na nic nie mam sily :ico_noniewiem: piore, sprzatam, obiad zrobilam jeszcze racuszki na slodko dla dzieci usmazylam a teraz padam...
Pisalam wczesniej posta ale mi zezarlo :ico_zly:
gosia888, ilosc postow imponujaca :ico_brawa_01: a co do tej historii z ta facetka to wstrzasajace :ico_placzek: zyje to dziecko chociaz?
ilonakk9, tmi wczorajszymi zakupkami mi narobilas polskiego smaczku :ico_haha_01:
kasi.k wspolczuje tej pozycji przy chodzeniu a ja mam to juz za soba :ico_oczko: tzn Nati chodzi przy meblach za raczki nie bardzo chce :ico_oczko: z tym ze on chce byc noszony :ico_olaboga:
NIc musze konczyc bo Nati mnie szrpie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 sty 2008, 20:42

hej mamuski

juz jestem
dzis wrocilismy z gor
bylo fantastycznie u rodzinki
podroz ok 3 godz. leos przespal wiekszosc.
a na miejscu rownie grzeczny na maxa, radosny kochany, wszyscy zachwyceni hehe
takze luzik
wybawiony przez kazdego. zwlaszcza 10letnia kuzyneczka pieknie sie nim zajmowala hehe
leos wrocil z nowymi doswiadczeniami
pierwszy raz przezyl calowanko na jezyczek z drugim mezczyna hehe 10miesiecznym synem kuzyna hehe
zostal oblizany po buzce przez pieska
i przez nasza nieuwage zjadl troche sniegu hehe
zobaczyl swinki, baranki , konie i krowki
podobalo mu sie na wiosce hehe

przykro mi slyszec ze marta i franio chorzy :ico_olaboga:
kurujcie sie kochani i jak dziewczyny radza siedzcie w polsce poki nie wyzdrowiejecie na dobre. bo sama wiesz jakie mialas przejscia w uk... zycze wam duuuzo zdrowka...

kasik.. nie strasz.. mnie to czeka juz niedlugo.. o matko./. tak mi nie spieszno do chodzenia leosia.. teraz jest luz.. ale sie zacznie.
dobrze ze wiosne nadejdzie. bedziemy smigac po parku hehe
a tobie zycze duzo sil.. kochana vikulka . slicznotka!!!!


fela ciesze sie ze na basenie wam sie podobalo.. to taki mini aquapark... sama bym tam poszala w wodzie jak dzieciak hehe cieplutko na zewnatrz co? hihi

jasnie pani zwariowana chustomaniaczko hehe maz cie ocalil .. cale szczescie.. bo tt bez ciebie to juz nie to samo hehe

zmykam ladowac fotki na fotosik hehe

pozdrowionka

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 sty 2008, 21:46

hej dziewczyny!!!!
widze ze tu lekarze nic lepsi niz w Uk :ico_olaboga: Franko ledwie zyje a oni mówią ze trudno ( 3 róznych lekarzy) nikt nie wie skąd ten kaszel :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ma "lekką" alergie, ale nie ma powodu do niepokoju tylko ze tesciowa dała mu danonki a jego obsypało i pediatra mówi jej ze nie ma małemu dawac danonków, a ona swoje :ico_zly: no ale oprócz tego nie narzekam bo mi naprawde pomaga z małym :ico_olaboga: wiec wracamy w czwartek do domu bo tu juz nerwowo tez nie moge :" ubierz go tak, daj mu do jedzenia to, idx z nim na spacer, nie kąp go dzisiaj " itp :ico_zly: wiem ze to w dobrej mierze jest mówione i z troski, ale jestem oststnio jakas nerwowa i nie mam juz sił na nic :( a moze ja jestem wyrodna matka i za cieńko Frania ubieram albo cos źle robie ze On tak ciągle choruje :ico_olaboga:
no ale dość juz tych smutków :ico_olaboga:
dzis szefowa do mnie dzwoniła i tonem ( chyba okres miałą ) zapytała czy wracam do roboty i kiedy bo ona nie wie jak grafik ma zrobic na luty :ico_puknij:
nie wiem co mam zrobic :ico_olaboga: jacol mówi ze nie mam isć, na razie nie wracamy do Polandu i nie musimy zbierac kasy, a z drugiej strony nie wiem czy dam rade w tyg, z małym a weekendy zapierdziel w robocie :ico_olaboga: nie wiem co mam zrobic ????? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Kasik chyba napewno mnie tez czeka taka pozycja :ico_olaboga: przynajmniej schudne mam nadzieje bo juz sie uwlec nie mogę :ico_olaboga: a Ty widze ze juz laska jestes :ico_szoking: odchudzasz sie????????????????????????????????????
Madzia dawaj foty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 07 sty 2008, 22:04 przez martuchafrost, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 sty 2008, 22:02

emilka , felicity dzieki za zaproszenie na naszej klasie hihi

marta danonki? on chyba za maly na takie smakolyki.. moze ten kaszel alergiczny.. wlasnie od danonkow..
jak plucka ma czyste to pewnie nic groznego...
mam nadzieje

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 sty 2008, 22:09

Madziu no pytałam pediatry o ten kaszel i mówila ze moze, ale badania wykazały ze ma minimalnie alergie :ico_olaboga: a danonki wiem ze nie moze jeść, ale tesciowa wie lepiej nie???? no własnie i dlatego z pewnych powodów chce juz wracac, nie tylko dlatego

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 sty 2008, 22:10

Marta danonki sa produkowane z mleka krowiego, wiec dla dzieci powyzej 3 lat i skoro on tak na to zareagowal, to moze miec osta skaze bialkowa.... podziekowalabym za taka pomoc :ico_noniewiem: jak to ona podaje Frankowi cos bez twojej wiedzy???? Kur&@a ja bym ja ustawila!! Nie ma prawa nikt nic mojemu dziecku do jedzenia dawac!!!
Madziorka jak wgrywasz foty do fotosika, to pliz zmniejsz je do 400, bo mi znowu komp padnie :-D :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

ja gotuje, bo malz glodny z pracy przyjdzie, a ja dzis tylko sprzatalam, bo ksiedza przyjmowalam po koledzie i glupio by bylo do bajzlu go przyjac :-D A ksiadz poglaskal Luche po glowie, powiedzial, ze ladny chlopczyk i poszedl (3 minuty byl, a sprzatania pol dnia)
A zeby bylo smieszniej to Luche odwalilam w sukienke na wizyte ksiedza, tylko, ze siedziala w hustawce i miala szelki ubrane, to nie bylo widac. Ja go nie sprostowalam, bo w sumie wszyscy myla Luske z chlopakiem, ale jak wychodzil to wyciagnelam Luske na rece i ona zobaczyl ta sukienke i tak mu sie glupio zrobilo, ze jeszcze z progu wracal, zeby specjalnie Luske poblogoslawic :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 sty 2008, 22:20

pierwsza wyprawa leosia na sankach w ub tygodniu
Obrazek

Obrazek

u dziadkow na dzialce przy altance hehe w leosia ulubionych barwach oczywiscie hehe
Obrazek

zeby nie bylo ze z tymi sankami to sciema hehe
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 sty 2008, 22:27

madziorka hihi, chorera, czemu ja nie jestem taka fotogeniczna jak ty????

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość