Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

07 sty 2008, 21:14

GLIZDUNIA, - no mój tez gadał wczesniej - ale ..to wiesz..mnie nie było..wróciłam ..on spojrzał i te mama .... to sobie pomyslałam, ze to moze wie , ze ja mama .... :-D i to dlatego ze mnie zobaczył ....i wyszło masło maślane :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 sty 2008, 21:28

Gosia....no tak to mozna zrozumiec ze mowil do Ciebie.... :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

moi wlasnie wstali...Maycia wyspana z duzymi oczami i swietnym humorkiem...hihihi aniolek :ico_brawa_01: :-D :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

07 sty 2008, 21:29

GLIZDUNIA, to o której maya teraz zaśnie?????????????????? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 sty 2008, 21:31

http://pl.youtube.com/watch?v=MzZl_YQTeUA

tak Maya siedzi grzecznie w swoim malym wiezieniu :-D

[ Dodano: 2008-01-07, 20:36 ]
Massumi...jutro :ico_szoking: :ico_oczko: :ico_haha_01:
a tak powaznie to mysle ze ok.22 bedzie juz spala....pamietaj ze u nas jest godzina do tylu :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

07 sty 2008, 21:52

GLIZDUNIA, a no :ico_oczko: :ico_sorki: bo inacze to wsółczuję :ico_olaboga: :-D
moja załapała się jeszcze na świadome buzi od taty po powrocie z pracy... Miłosz śpi więc będzie miał buzi na dzień dobry :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

07 sty 2008, 22:12

Gosia gratuluję pierwszych wzruszeń :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

07 sty 2008, 22:19

gosia :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-01-07, 21:24 ]
daria a jesli chodzi o te zeby to tez pomyslałam o jaką bedzie miala duzą przerwe miedzy zebami
ale zaraz do mnie dotarlo o cholera przeciez na tym miejscu pod dziaslami widac jedynki :ico_szoking:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 sty 2008, 22:27

http://pl.youtube.com/watch?v=2oeSftVCtX8
jak ktos jeszcze ma ochote zobaczyc Maye to prosze,...

Jagodka...synkowi znajomych zaraz po dwojkach wyszly jedynki...a potem czworki...za nimi znow trojki :ico_haha_02:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

07 sty 2008, 22:27

Gosia to piękne, tak usłyszeć, łzy same stają w oczach...
Mayeczka kochana robi tak samo z klockiem jak Mat, wsadza do buzi i gada :-D

a ja zobaczyłam małe światełko w tunelu T w środę ma spotkanie w sprawie pracy, cioekawe co będzie, chciałabym żeby ją dostał, bo zawsze to jakiś grosz więcej, teraz "pracuje" u teściów w sklepie spozywczym i "zarabia" 500 zł niezła kasa no nie???

Mat nie chce jeść chrupej, dziś zrobiłam kolejne podejście a on zamiast wkładać do buzi jak inne wszelakie przedmioty to się bawi :-D
tak się zastanawiam nad wyrzuceniem odkurzacza, :-D mam syna który zgarnia wszystko to co napotkkają jego małe rączki

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

07 sty 2008, 22:40

Jestem...po siłowni......i co robię??? jem pyszne bułeczki!!! i zaraz pssssssssss........otworzę piwerko!!!

Gosia...ależ Ci zazdroszczę...i cieszę się razem z Wami...ale to wzruszające...
Jagódka...Ty weź opanuj!!! czy ta Twoja panna nie przesadza??? to pewnie znów te zęby co Hani idą 4miesiac tylko drogę zgubiły po pijaku!!! ale tak czy owak...gratulacje!!!
Majcia mnie...rozbraja, rozwala...osłabia...cieszy...wzrusza...itp, itd...
Massumi...oj, moja też będzie po tacie wędrowniczek...bo u nas to ja śpię spokojnie, a on tańczy chyba we śnie...i młoda to samo...
Frydza... :ico_placzek: :ico_sorki: ależ miło...dzięki!!!
Kate a czemu Ty się przejmujesz chrupkami??? przecież on nie musi wcale ich jeść jak nei ma ochoty...daj mu biszkopta i po sprawie...No...i taki lekki optymizm mnie cieszy, oby tak dalej...

A J przywiózł nam zapas kaszek nestle chyba na miesiąc!!! :ico_haha_01: 4kartoniki z herbatnikami, chyba 10kartoników bananowej i 4kartoniki mleka z owocami...ciekawe czy Hani zasmakuje??? bo ta kaszka bananowa to normalnie zbawienie! jak nic innego nie chce jeść to ją zawsze w dużych ilościach...ufffffffff, chociaż coś!
No i córka ma również 2śliczne pajace po 15zł :ico_haha_01: śliczne...Tatuś się spisał! nawet niekapek fajny kupił...więc jutro testujemy! za to kładł małą sam spać i...nie wypiła mu mleka...80ml i koniec...kurka...co z nią??? zęby...ja już siły nie mam...

Tu daję link...laska sprzedaje body...moja szwagierka kupowała i twierdzi że super...w sklepie koszt 11zł, a tam 5zł...i mogę odebrać sama bo w Bydgoszczy, więc przesyłka odpada...chyba kupię coś na przyszłość...bo niestety tylko krótki rękaw na razie, a my rzadko teraz krótki wkładamy...
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1157727

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość