Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

07 sty 2008, 22:03

a ja widziałam Kylie na naszej klasie :-D
Olivka miło Cię widzieć, fajnie, że wszystko oki i że jesteś zadowolona
Elunia współczuję, buziak dla Ciebie
Asia fajnie jest mieć taką młodą mamę (chyba) :ico_oczko:
dzisiaj Jaś utopił w kibelku pluszaka, ja chciałam wylać zawartość jego nocnika podnoszę deskę a tu niespodzianka, ale się uśmiałam :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 sty 2008, 22:37

Nie do końca Riterko, ale z pewności widze wiecej za niż przeciw
No i szafy nie mam, ale za to mam regał na zabawki i komodę :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

07 sty 2008, 22:40

:ico_zly: :ico_zly: Napisałam mega posta i mnie wywaliło. Idę sobie strzelić piwko, bo jestem :ico_zly:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

07 sty 2008, 22:53

liv_holland - napewno odżyłaś na swoim też czułam się wolna jak ptak jak już wyprowadziłam się od teściówki :ico_haha_01:

riterka - u mnie ostatnio pływał portwel :ico_olaboga: trzeba chyba kłódeczke na klozecik złożyć :-D

[ Dodano: 2008-01-07, 22:01 ]
mamusie czy byłyście z waszymi malcami u ortopedy jak zaczeły już chodzić ? bo u nas wszystko było w pożądku ale kazał przyjść jak Niki zacznie chodzić - wstyd no bo mała chodzi już trzy miesiące a mi się dzisiaj o tym przypomniało :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

07 sty 2008, 23:10

Riterciu fajna niespodzianka czekała w kibelku :ico_oczko: ,Bartek też miewał takie pomysły,co prawda pluszka nie kąpał w WC.

Oliwko czekam na fotki,cieszę się ,że fajnie Wam się miezka.Co ja bym dała,żeby się uwolnić od tego naszego"wrzoda",potrzebna mi tu ona jak plaster na d.... :ico_olaboga:

Asiu no i jest prezent urodzinowy :ico_oczko: ,

pożarłam apapa i głowa nie boli ,ale ogólnie jestem do d....Idę spać ,miłej nocki,papa

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

07 sty 2008, 23:12

Edulita- nam lekarz tez mówił, że jak mały będzie chodził to mozemy przyjść na kontrole ale nie koniecznie, w każdym razie mały tez już chodzi długo a ja jeszcze nie byłam, powinnam chyba sprawdzić, tylko po tych szpitalach nie lubie jeżdzić a on tam tylko w czasie dyżuru przyjmuje,

[ Dodano: 2008-01-07, 22:15 ]
Ja też ide lulu

iwciu- nie ma jak apap :ico_oczko: miłych snów

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

07 sty 2008, 23:22

Mery - myślałam że to tylko ja jestem taka szybka :ico_oczko:
no ale też myśle że lepiej sprawdzić jutro pojade ją zarejstrować to i tak jeszcze z miesiąc w kolejce poczekamy
miłej nocki dziewczynki

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 sty 2008, 23:36

Ja nie byłam na kontroli, jak teraz będę u naszej Pani dr spytam czy to konieczne :D

Mąż kończy składać regał :D Wiki miała kupe radochy,zwłaszcza ze styropianem

Apropo wrzucania róznych rzeczy,ja kiedyś zrobiłam sobie super kąpiel,mąż zajmował się mała. Wchodze do wanny cała zadowolona a tam bumm pływa kilka torbek herbaty, rękawica kuchenna i misio, nie zauważyłam nawet kiedy to zniosła do wanny :ico_oczko:

Lecę się byczyć bo Wiki o dziwo już zasypia, więc mam jeszce 1,5 godzinki świętowania urodzinek.
Jeszcze raz wam dziękuję za życzona kochane kobity

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 sty 2008, 00:02

Asiu a o pobliskim watku juz zapomnialas :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: juz do nas nie zagladasz

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

08 sty 2008, 09:33

cześć

dziękuję za słowa współczucia, kochane jesteście, bo zawsze się staracie pocieszyć

Asiu, no i już po urodzinkach! :(

Natashko, to Ty od nas uciekłaś, kiedyś z nami pisywałaś!

co do teściowych, to uważam, że nawet z najlpeszą teściową lepiej nie mieszkać,
moja zawsze była super, a osttanio się zmieniła, drażni mnie, bo jak się coś pożalę to ona opowiada jak zawsze wszystko świetnie robiła - dzieci przesypiały jej całą noc perawie od urodzenia, wszystkie grzecznie spały, grzecznie się same bawiły, apetyty miały wilcze, po prostu sielanka, ona cały czas pracowała i ze wszystkim sobie świetnie radziła, 4 dzieci wychowała, kurcze, może jakaś dziwna jestem, że drażni mnie że ona taka idealna!

A wczoraj JAś mi dokopał w zęby aż mi wargę przeciął :ico_placzek: Karateka się znalazł! Oby nie Januszek - jak w tej BAlladzie o Januszku! :ico_nienie:

Maritko, ta ksiazka - Kazde dziecko może nauczyć się spać Anette Kast-Zahn, Hartmut Morgenroth, wysyłałam kiedyś zeskanowany rozdział, z któego korzystałam

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość