Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 sty 2008, 12:00

WITAM :-D DZIEKUJEMY za pochwalki :ico_sorki: :ico_sorki: Wiki szaleje po podlodze przestawia tuner :ico_szoking: masakra jak ona pelza :ico_olaboga: latam za nia jak szalona kombinuje chwycic sie pufa i wstac wczoraj zaliczyla glebe ale byl ryk :ico_placzek: JULI u nas nocki teraz ok niunia zje 200 i spi twardo moze sie raz obudzi to dostaje wody i jest spoko,wspolczuje nocek :ico_noniewiem: MADZIORKA Leos jak zwykle rewelacyjny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ALINKO ja niemam Tvn style :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

08 sty 2008, 12:06

Dziewczyny, co ja mam zrobic, zeby on nie byl tak wyczulony na halasy?
Przeciez to nie idzie zyc normalnie.. Caly czas na palacach!? Przeciez to jakas porazka :/

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

08 sty 2008, 12:13

Alinko ja przegapiłam. Ale ja byłam pewno, ze to miało być 4 stycznia i siedziałam ogladałam a tu nonono. właśnie miałam ci napisać o co chodzi. A DZIS ZA PÓŹNO WSTAŁAM.

Juli mój śpi różnie. Czasem mocno a innym razem byle stuknięcie go obudzi. Ale ogólnie nie narzekam. Z jedzeniem to faktycznie Krzysio głodomorek. Mój zdecydowanie mniej, ale i mniejszy jest więc idzie w parze.

Dziś piękny dzień. Koniec tego siedzenia w domu. Trzeba się dotlenić. Chyba nic Tomkowi nie będzie jak wyjdziemy. Jeszcze trochę coś tam szczebiocze mu w nosku, ale nie tak bardzo.

[ Dodano: 2008-01-08, 11:13 ]
Kurcze Juli nie mam zielonego pojęcia. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

08 sty 2008, 12:14

Powkljeam kilka swiezych fotencji mojego Pana Insomni:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A to moje buciory :): : leccie kobiety do cropp townow jesli macie gdzies niedaleko, bo naprawde takie wyprzedaze sa,ze glowa boli i chcialo by sie brac wszystko!

Obrazek


Przepraszam za ilosc fotek, ale wyznaje totak raz,a dobrze ;-)

[ Dodano: 2008-01-08, 11:19 ]
Alinko - ogladalam "Twoj"reportaz :): Ja tow ogole jestem maniaczka DzienDobryTVN i jakos lubie zaczynac z nimi kazdy dzien. Ciekawie i wesolo...

Kamilko - spacer podbno jest rewelacyjny na katar - bo chlodne powietrze jakos swidruje w tych nochach i udraznia. Wiec milego łapania tlenu ;)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 sty 2008, 12:23

JULI fotki rewelka Misio fajniusi i super ma czuprynke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: KAMILKO milego dotleniania :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-08, 11:30 ]
KTO TU SIE SKRYWA Obrazek O JUZ COS WIDAC Obrazek O JUZ JESTEM Obrazek

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

08 sty 2008, 13:13

hihihihi :): Wiki sie bawi w chowanego :): :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 sty 2008, 14:00

Wiki to mala cwaniara :-D kupilismy te puzle piankowe juz rozlozylismy na podlodze teraz zobaczymy jaka bedzie reakcja niuni :-D tylko narazie spi :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-08, 13:57 ]
Wiki zachwycona puzlami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-08, 16:13 ]
Ale pustki :ico_szoking: :ico_szoking: niemam co poczytac :ico_noniewiem: i denerwuje mnie ta reklama tej pupy wrrrrrrrrrrr :ico_zly:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 sty 2008, 17:17

julie frydza wasze maluchy sa rozbrajajace na maxa

alinka ja myslalam ze ten temat ma byc poruszany w programie ewy drzyzgi rozmowy w toku.. takze przegapilam
ale teraz tez zaraz wychodze wiec ogolnie nie poogladalbym wcale
no szkoda

juli powiem ci ze moj leos choc maly, chyba najmniejszy.. to wkrotce tez moze to sie zmienic hiih
palaszuje jak szalony hehe
na noc dwa cyce plus mleko z kaszka 180ml
w nocy ok 2-3 i 6-7 znow je
nieduzo ale musi pociagnac hehe
poza tym spi niespokojnie
w nocy.. budzie sie czesto..
jak osttanio chwile bylo pieknie
tak dzis myslalam ze go udusze ze zlosci
mial pelny nosek.. wiec w nocy jak sie zbudzil moja mama wpadla i zaczepla mu zapuszczac sol fizj
potem tak sie rozbudzil ze smial, piszczal i nie chcial spac
nawet suszarka nie dziala
normalnie wysiadalismy
rano wstalam ledwo zywa
i zla na niego.. wrecz obrazona hehe
wrrrr
gdyby nie wizyta u dentysty o 13 to pewnie spalabym do pozna..
a teraz uciekam do gina pierwszy raz po porodzie
az sie boje hehe
a potem prosto do znajomych
poznac ich dzieciaki
hihi
beda nowe fotki oczywiście hehe
choc te z gor jeszcze sie wgrywaja hehe


juli u nas jest croptown hehe
ale nic takiego tam nie wypatrzylam wiec nie ide

dobra spadam bo sie spoznie
leos nadrabia nocne marudzenia i wysyla usmiechy,. jest przekochany hehe

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

08 sty 2008, 22:15

No pieknie.. pieknie - widze ze wszystkie zalatane :-D
Ja smigalam dzis z Duzym po centrach handlowych - bo poszlam z Miskiem na spacer w nowych butach i okazaly sie za duze. Malo ich nie pogubilam. Wiec trzeba bylo wymienic.

A teraz!!! Zadzwonil do mnie menager knajpki w Gdansku i jutro mam spotkanie w sprawie pracy. Nie wiem juz sama.. boje sie ze narzuca mi 4 nocki w tyg.. Albo dyspozycyjnosc. A ja glownie to chcialam sie zabawic- poczuc znow ten klimat. Noale fajnie by bylo. I tak ciesze sie, ze w ogole sie mna zainteresowali w takim miejscu :ico_szoking:

Wiec jakby co.. TRZYMAJCIE KCIUKI BABY BO INACZEJ WAS UDUSZE :):

I lece -juz malowac sobie pazury ;-)

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

08 sty 2008, 22:32

Juli boskie foteczki a twój maluch jest przesliczny.

Wiki jak zwykle rozbrajająca, duża panna.

Juli ja tez dziś butki sobie kupiłam hehe. Zaszalałam. Ale moje są ok, bo dzis w nich juz paradowałam i nie pogubiłam.

Tak myslę co tu robic, bo Jarek z kolegą grają w playa, Misiek śpi w najlepsze w drugim pokoju a mi tylko internet został. Ale padnięta jestem bo się dziś nalatałam. Ale cuuudna pogoda była. zaszłam do lumpeksu. Wynalazłam piękny sweterek. Problem taki że na 3-6 miesięcy. Ale nie mogłam się powstrzymac i kupiłam. Jeszcze jest dobry na Tomka, a jak wyrośnie to bedzie na następną dzidzie bo jest po prostu wspaniały okaz.

Teraz tez niedawno wróciłam bo z kumpelą latałyśmy za prezentem dla znajomych na parapetówę. w sobote bibka.

Słuchajcie nalazłam na naszej klasie mojego byłego chłopaka. Bylismy razem kupę lat, pierwsza miłość. Ale rozstalismy się nieładnie i w kłótni. Przez 7 lat nie zamieniliśmy ani słowa. a teraz napisłam do niego maila. To znaczy takiego tylko z jednym zdaniem, ale zawsze to coś. Ciekawe czy odpisze cokolwiek. Podejrzewam, ze nie, ale byłoby miło. no coż...zobaczymy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość