Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 sty 2008, 11:05

cześć dziewczynki...

Aga
fajne zdjęcia...Kubuś podrósł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja od rana ziewam, za oknem pada...szaro, buro, ...światła muszę palić w domu bo ciemno...nic się nie chce...

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

08 sty 2008, 11:14

i ja się melduję po ciężkiej nocy, Tadzik przeszedł z pobudkami sam siebie i do tego jeszcze wędrująca Wiki o 3 nad ranem, którą musiałam godzinę usypiać, bo inaczej miałabym ją w swoim łóżku, no i mój mężulek z pupą odwróconą, którego nic nie obchodzi co się w nocy dzieje :ico_olaboga:
a jeszcze fatalna deszczowa pogoda za oknem
przez to wszystko moje plany trochę uległy zmianie i dziś trochę później idę do pracy
oj rosną i zmieniają się te nasze dziaciaki...
ja wczoraj puściłam Wiki nagranie z kamery z wakacji sprzed 2 lat i aż się sama zdziwiłam, jak bardzo moja córeczka się zmieniła od tego czasu

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

08 sty 2008, 12:16

Tak to juz jest szybciutko rosna! A co ja mam powiedziec? Duza cora to juz mnie przerosla! syn to juz mniej niz pol glowy mu brakuje zeby tez mame przeskoczyc! :-D :ico_brawa_01: Cale szczescie ze jest to moje sloneczko maciupinskie! :-D :-D :-D
Wlasnie sobie grzecznie spi po spacerku! :-D U nas sloneczko swieci i sasiedzi w koncu beda sie wprowadzac! Wlasnie dom czyszcza! Bedzie do kogo zagadnac! i dzidzius o dwa miesiace mlodszy do brojenia dla Amalki tez! :-D A chlop z niego, ze hoho, juz jest wiekszy od mojej malusi! :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

08 sty 2008, 12:30

a co do teściowych, to myślę że będą z nas świetne :ico_oczko:
no zmykam co nieco popracować

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

08 sty 2008, 13:08

hejka, maluch juz sie wietrzy wiec moge sobie tu z wami poklikać :-D
u nas dzis kolęda wiec trzeba bedzie troszke posprzatac, bo w duzym pokoju istny plac zabaw :-D

Sosim no u mnie właśnie leży chusta, bo jakoś nie wiem jak jej uzywać i będę musiała ja jeszcze raz na allego wystawic może się ktos skusi, bo w sumie Pawełek był w nie może 15 sekund, a czasmi by się przydała jakaś pomoc dla raczek, wiec super ze u was takie szkolenia
Wielkie brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla ciebie za pierwszy dzionek w pracy

Abegano, foteczki super, maz to chyba dumny jak paw był bo z taka laseczką przyszedł, pewnie wziecie na parkiecie miałaś duze :-D

No Agus super ze wyjazd cie się udał, będę trzymac kciuki żeby ci się udało jednak do nas w maju przyjechac i foteczki rewelacja :-D ,
A do lipca jeszcze troszke czasu wiec jezyk możesz sobie podszkolić i znaleź jakąś fajna prace

Oj Basiu to dla ciebie torcik :ico_tort: na poprawe humorku, a my się własnie zamierzamy z kupnem kamery, bo tak fajnie będzie sobie za kilka lat pooglądać, pierwsze kroczki Pawełka, o ile oczywiście poczeka az mamusia kamere włączy :-D
Moze polecicie jakaś kamerkę???????????

No co do wątku o teściowych to tez mysle ze będą z ans super babeczki, szczególnie ze będziemy mogły sobie u nas na forum poplotkowac i ewentualnie ponarzekać na nasze synowe lub zieciów :-D

Aniu to fajnie ze będziecie mieli nowych sąsiadów, szczególnie z maluszkiem, będzie na wakacjach wesoło, jak maluszki podrosną

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 sty 2008, 13:48

ULA_TOMEK pisze:No co do wątku o teściowych to tez mysle ze będą z ans super babeczki, szczególnie ze będziemy mogły sobie u nas na forum poplotkowac i ewentualnie ponarzekać na nasze synowe lub zieciów

no ja to będę miałą wesoło...trzy synowe i zięcia :-D

a dziś idziemy na usg bioderek...

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

08 sty 2008, 13:57

Violu to bedziesz miała wesoło :-D taka duza rodzinka
i czekamy na relacje jak tam z bioderkami :-D

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

08 sty 2008, 13:59

ULA_TOMEK, oj u mnie z technicznymi nowinkami kiepsko... wiec doradca kiepski ze mnie w tej sprawie :-D
Viola, no to faktycznie 3 synowe uchu to wyzwanie ze o zieciu nie wspomne :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

08 sty 2008, 13:59

Aniu a jakie ty jarzynki małej dajesz???????????
bo mi inwencji brak

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

08 sty 2008, 13:59

Violu no i daj znac jak po usg
Ostatnio zmieniony 08 sty 2008, 14:05 przez Aagaa, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość