Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

08 sty 2008, 18:10

Matikasia to trzymam kciuki za tą rozmowę z wójtem :-)

Ania już lepiej, dziś na kontroli z nią byłam i jest już prawie dobrze, jeszcze trochę gorączkuje godzinę temu miała 37,5 ale to już nie 39...a w buzi też się ładnie goi i apetyt już ma bardzo dobry .

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 sty 2008, 18:13

matikasia pisze:na dodatek nie chcą ich za bardzo usuwać bo niby maja się przydać, ale zależy jak komu rosną

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: co takiego??
Pierwszy raz słyszę taką opinię :ico_haha_01:
Ja mam usuniete trzy , teraz juz zaczyna mi rosnąć czwarta "mądra" ósemka :ico_haha_01:
dziewczyny jak macie problemy z ósemmkami to nie zwlekajcie tylko szybko idzcie na wyrwanie bo to nie ma z tym zartów...potem może być o wiele trudniej..............
Aprzeciez dostaniecie znieczulenie i nawet nie poczujecie, mi ostatnio dentystka wyrwala zęba w ciągu pół minuty....normalnie z zegarkiem w ręku...nawet nie poczułam kiedy....no i zniecuzlemnie tez teraz juz nie boli.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 sty 2008, 19:14

ja koło wielkanocy bede w moich stronach i się przejadę bo mam dość tego zęba;( ona powiedziała, że sama 7 lat sie meczyła, fajne pocieszenie. mam tak mało miejsca że myslę że to sie chirurgiem może skończyc:(

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

08 sty 2008, 22:24

wyrywajcie ósemki jak tylko sie da, ja nie mam problemu, bo szostek nie mam i maja gdzie rosnąć, prawie ich nie czuje, ale mojemu męzowi usuwali chirurgicznie, bo nie mialy gdzie rosnąć i urosłu w dziąsłach w poprzek :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

08 sty 2008, 23:01

widze ze wszyscy maja problem z osemkami. Mi tez brakowalo miejsca i tez mi nie chcieli wyrwac, mialam potworny bol dziasel i krew mi ciagle sie saczyla. Wycieli mi tzw. kieszonki, a innymi slowy to wycieli mi wokolo i za osemkami dziasło. Bylo to kilka lat temu i na razie nic mnie nie boli. Ale jak mi dziasla wycinali chirurgicznie to zemdlalam na fotelu.
jakis czas temu usunieto mi siodeke wiec osemka teraz w sumie do gryzienia jak znalazl :D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 sty 2008, 23:01

ja mam 8-ki wszystkie juz przy czym dwie gorne wlasnie obowiazkowe do usuniecia bo zaczna mi sie wrzynac w dziasla wkrotce :ico_olaboga:

dolnej 8ki jednej juz nie mam , musiala usunac mimo ze jeszcze byla schowana pod dziaslem bo dostalam wielkiego zapalenia dziasla i jak skoncyzlam antybiotyk dentystka kazala wyrwac.... wiec na dole nie mam chyab problemu juz...chyab ze go nie czuje

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

08 sty 2008, 23:10

witam!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla wszystkich dzieciaczków za wszystko

Kacper po wczorajszej uczcie jedzeniowej dzisiaj prawie nic nie jadł cały dzień a wieczorem jak mu dawałam tą zawiesine to ja wziął (po tym jak powiedziałam że jak weźmie to dostanie kulki nesquika ) zaraz zwymiotował tylko raz
a potem wypił jeszcze troche jogurtu i dałam mu ja jeszcze raz i było ok
ale po kąpieli,po przeczytaniu bajki wstał i zaczał płakać i zwymiotował znowu całe łózko zachaftował i dwa razy mu poleciało wszystko do przebrania
oo przed chwilka znowu zapłakał miał kłopot w ogóle z zasnięciem,może to po tej zawiesinie tam pisze że uboczne skutki takie mogą być ,nie wiem chyba go teraz też brzuszek boli :ico_noniewiem:

a z babcia moją nie dobrze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ale nam sie rok zaczął :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: odechciewa sie wszystkiego :ico_placzek: :ico_placzek:


jeśli chodzi o zasypianie to Kacper sam zasypia,ostatnio jak D jest to cosik tam pojekuje jak ma zasnąć i trzeba do niego zajrzeć,ale tak normalnie to bez problemów zasypia
na nocniku robi siku i kilka razy juz kupka była,ale woła tylko czasem sam ,zwykle ja go wysadzam,wie o co chodzi ale jeszcze nie mysłi żeby wołać
śniegu też nie ma i coraz cieplej,takze sanek chyba nie uzyjemy w tym roku :(
a z ósemkami nie mam zadnego problemu :-)

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

09 sty 2008, 08:19

Witam z raneczka:)
kasiekk, biedny Kacperek,duzo zdrowka dla niego i Twojej babci:)
A na co Kacperek dostaje ta zawiesine bo chyba nie doczytalam?? :ico_wstydzioch:
Gabi ostatnio caly czas sie z palczem budzi :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Dziewczyny jak tam postepy w mowie u waszych maluchow???Gabi ostatnio mnie zaskakuje :ico_olaboga: :-D
Zaczela juz slowa laczyc w zdania,calkiem jej to wychodzi:)
Ostatnio z namietnoscia uczy sie alfabetu hihi.Narazie mowi ABCD i liczy do trzech Umie powiedziec jak ma na imie i powiedziec ile ma latek jednoczesnie pokazujac na paluszkach:)
No i ostatnio z namietnoscia rysuje,sciany narazie oszczedza

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 sty 2008, 11:10

brawo :ico_brawa_01: zdolniacha a Gabulki
u nas to nawet nie ma co porownywac, ale i tak jzu jest duzo lepiej :ico_haha_01:
Oski sie rozkreca

Alu Kacperek Kasi dostaje zawiesine na wygonienie lamblii z organizmu.. mam nadzieje ze Kasiek nie ebdzie mial nic przeciwko ze odpowiedzialam :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

09 sty 2008, 11:32

kasiekk, rzeczywiscie poczatek roku kiepski oby na tym sie zakonczylo badz dzielna :-)
Alka mamaGabi:) pisze:Dziewczyny jak tam postepy w mowie u waszych maluchow???

u nas swietnie sama jestem w szoku wszysko powtarza i laczy juz nawet 3 wyrazy a najbardziej lubi sobie spiewac piosenki po swojemu ale melodii sie trzyma wiec poznaje co spiewa :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość