Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 sty 2008, 21:57

CleoShe, no ja właśnie o małym to piszę na gródniówkach i na niemowlętach bo tu oczekujące są i tak sama nie do końca chciałabym czytać że maluszek robi już to czy tamto bo reszta to tu z niecierpliwością czeka na swoje bobasy :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

08 sty 2008, 23:30

Renia0601 pisze:CleoShe, no ja właśnie o małym to piszę na gródniówkach i na niemowlętach bo tu oczekujące są

Właśnie tam będę zaglądać już.. Jakoś wcześniej nie rozglądałam się zazbytnio po tematach na forum dlatego dotarłam tam z opóźnieniem ;-)

A jak tam ciężaróweczki? Którąś coś już łapie?

Justyna a co do pijaństwa to ja zdecydowanie zabraniam pić swojemu Rafałowi :-D Jemu rozum dobiera po alkoholu. On jest typem imprezowicza i w czasie ciąży zdarzyło się kilka razy, że poszliśmy do znajomych na imprezę. Miało być kulturalnie, delikatnie potrunkować.. ze względu na mój stan. Ale jak on poczuje smak alkoholu to już nic go nie powstrzyma - włącza mu się zabawa i nie zważa już na mnie. Wiadomo, kobieta w ciąży to zmeczona, ociężała, no i sama pić nie może więc nie wczuwa się tak w imprezę gdzie towarzystwo pije ile wlezie i dobrze się bawi. Rafał zatem po alkoholu nie zważał na to, że chce, że musimy wrócić do domu, że powinien dbać o moje bezpieczeństwo. Potrafił mnie zostawić samą późnym wieczorem, kawał od domu i "wracaj sobie kobieto sama a mi daj się bawić". No mi się to w głowie nie mieściło, że można tak postępować z osobą, którą się kocha, która nosi dziecko w sobie :ico_olaboga: A na drugi dzień przepraszał zwykle na kolanach i obiecywał, że to ostatni raz :ico_zly: Nienawidzę gdy pije w większych ilościach. On też już wie, że pić nie może ;-). Na szczęście ostatnio mu się to nie zdarza :ico_haha_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

08 sty 2008, 23:31

Hej.
Zajrzałam tylko zameldowac się, nie mam siły pisac jestem tak padnieta, na dodatek Patryk jeszcze nie spi.
Do jutra dziewczynki :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

09 sty 2008, 00:14

Dobrej nocy :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 sty 2008, 00:41

Klaudia to mój Kuba ma podobnie :ico_puknij: jak już zacznie pić to mu się cug włącza i ma wszystko w nosie-na sylwestra tak było chociażby, a obiecał, że kulturalnie, że nie będzie pijany...jasssne no i to oczywiste, że zawsze przychodzi z podkulonym ogonem i obiecuje... teraz pozytywne jest to, że już w trakcie grzeszenia się opamiętuje i zaraz jak widzi, że się złoszczę, to od razu pada na kolana-dosłownie, zaraz na przykład zabiera kumpli ode mnie z domu i fakt nie ma go trochę, ale już ma czerwoną lampkę ostrzegawczą... dlatego moje złości i żale nie są już tak gwałtowne jak wcześniej-może w końcu zupełnie zmądrzeje, a dziś mnie wkurzył głównie tym, że postąpił nieodpowiedzialnie i wyszedł bez telefonu-zostałam sama, a jakbym zaczęła rodzić to nie dość, że by nie wiedział, to jak takiego nacykanego do szpitala wpuszczą? do końca życia by żałował...

czekam na chirurgów, a w międzyczasie lecę pod prysznic :-D
do jutra dziewczyny

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

09 sty 2008, 09:48

czesc wam ostatnio nie mam weny do pisania.Cisnienie rano mialam wysokie az sie boje.Miejmy nadzieje ze spadnie bo do szpitala nie chce isc. :ico_olaboga: Moja corcia od 3 dni chodzi z radoscia do przedszkola az mi ulzylo ale za to wieczorami daje mi tak w kosc ze z placzem idzie spac bez bajek ,przeprasza ale ja juz jej nie ustepuje bo ona strasznie to wykorzystuje.mojemu mezowi tak nie robi.Wczoraj mialam tetno 122 jak mnie wkurzyla a serce to mi tak walilo. :ico_placzek: Dobra uciekam zagladne pozniej pa :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 sty 2008, 11:05

No dziewczyny, to która dzisiaj rodzi? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

09 sty 2008, 11:46

Fintifluszka pisze:No dziewczyny, to która dzisiaj rodzi? :ico_haha_01:

A Marcia to wczoraj była? :ico_noniewiem: Może ją wzięło :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-01-09, 10:48 ]
I ciekawe jak tam przeterminowana Monia :-D

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 sty 2008, 12:55

wczoraj postanowiłam sobie skrupulatnie wyliczyć termin co do dnia i wyszedł mi 16 stycznia :ico_noniewiem: wiecie najgorsze jest to, że nie można tak do końca polegać na własnym organizmie, bo niby dzidziuś wie kiedy się ma urodzić, a guzik prawda, bo czasami trzeba wywoływać poród po 2 tygodniach, albo jak po tygodniu się wywołuje to się nagle okazuje, że łożysko już się starzało, że dziecko niedotlenione, że jeszcze parę dni to by się mogło źle skończyć...
jadę na 14 do lekarza, miałam jechać z Kubą, ale mama potrzebuje auto, żeby zawieźć moją kartę pracy kadrowej, więc pojadę z mamą... tylko, że z Kubą miałam jechać od razu do szpitala-o ile faktycznie dostane skierowanie na ktg, a mamie nie chcę nonono zawracać, bo tam trzeba trochę poleżeć jednak pod tymi mackami...
...Do Kuby wczoraj zadzwonili z serwisu, że motocykl jest do odbioru-zacznie się teraz... już wszystko będzie miał w "D" zwłaszcza, że trzeba motocykl wykończyć na sezon... nie będzie ani Kuby, ani kasy, bo niestety motocykl to skarbonka, z resztą... zobaczymy, dzisiaj od rana jestem na niego zła za wczoraj, więc chodził obuczony aż wyszedł z kumplem-zachowuje się jakby miał 10 latek... :ico_puknij:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

09 sty 2008, 13:53

Witam :-D .

Ja znow na chwilkę, bo nie wiem jak długo moja żabka ozwoli mi popisac. Generalnie jest grzeczniutka, ale mimo wszystko nie mam zbyt wiele czasu.
No więc na początek wkleję fotki.
Tu zaraz po porodzie
Obrazek

I dzisiejsze z domku:
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot] i 1 gość