Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

08 sty 2008, 17:54

fela, co do reklamy to mi tez wyskakuje na "maxtonie" ale "mozilla firefox" blokuje reklamy :-D skutecznie :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 sty 2008, 23:24

fela sorki ale nie pamietam
choc wydaje mi sie ze dosc szybko zadzialali
poczytaj w regulaminie
albo napisz maila lub zadzwon do nich hehe
i jaka oferte w koncu wtbraliscie i jaki hotel???
kiedy chcecie leciec???
kondzio wie co dobre.. ryby sa pychaaaa i zdrowe do tego hehe

bylam dzis pierwszy raz u u ginka po porodzie
balam sie ale ok hehe
wrocilismy od znajomych.. maja cudna 7miesieczna julke hehe szalona babeczka.. hihi i jaka za mama. normalnie piszczy i macha raczkami za nia..
leos to taki cygan hihi
ale mi to pasi hehe
i tak mnie kocha.. ponad zycia.. zwlaszcza moje cyce hehe

dobra uciekam bo umieram z glodu

ahaaa leonek ma katarek.. ale ma sie dobrze hehe
marudzi teraz jak zwykle..
u niego to sie czesto ostatnio zdarza a teraz moze dodatkowo nosek meczy
ach.... juz sie wkurzam . bo kolejna zarwana noc
a ja nie moge mu pomoc
przygotowalam mu wode do picia na noc
i moze podam jakis paracetamol czy cos
bo ostatnia noc byla meczaca na maxa wrrrrrrrr

dziewczyny dzieci od skazy./czy stosowalyscie taka masc, krem diprobase?
czy ona jest na sterydach?
jak poznac sterydy w skladzie?
ja czytam i wydaje sie ok
ale kumpela dzis mi mowi ze ta masc moze byc wlascie ze sterydami wiec zglupilam
lekarka mowila ze mozna ja stosowac dlugo i tak tez jest napisane..
hmm moze ta kumpela przewrazliwiona..
ona nie kapala dziecka 2 tyg bo bylo chore :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 sty 2008, 23:36

Tygrysek myjacy kielki atakuje :ico_oczko:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na co komu chusta??? Tak taniej :ico_oczko: bo z Lidla :ico_oczko: Jak Lucha podrosnie, to nie bede jej wciskala kitow o kapuscie tylko powiem, ze ja tata w Lidlu kupil :-D
Obrazek

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

09 sty 2008, 00:00

jasnie pani hi hi hi swietny pomysl,szkoda ze ja nie wpadlam na ten pomysl,bede musiala sie produkowac i tlumaczyc synowi skad sie wzial,albo oddam temat w rece taty :ico_oczko: :-D super luska wyglada jako tygrysek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

magda pokrop kropelki inhalacyjne olbas albo jakies podobne dla dzieci na pieluszke i powies przy lozeczku,to ulatwi leosiowi oddychanie.
urlopik mamy na 12 marca w hotelu dreams beach,z plaza i rafa koralowa,z barem w basenie,wiec nie bede musiala wylazic po drineczki wody :-D i ogolnie same pozytywy pisali na temat tego hotelu,zobaczymy :ico_haha_01: napislam do nich maila dzisiaj,poczekam do jutra i jak nie odpisza to bede dzwonic.
link do hotelu http://www.wakacje.pl/hotele/egipt/drea ... -1490.html

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

09 sty 2008, 00:21

madziorka hihi, ja ten krem stosuje na zmiane z oilatum krem i on nie jest na sterydach, owszem jest rowniez masc o tej samej nazwie ale tylko na recepte i na niej pisze na glownym planie masc sterydowa a kremik mozesz stosowac do woli (o ile zapach cie nie odstraszy wrrrrrrrr)
fela, to poszalejecie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 sty 2008, 00:26

emilka chyba to nie to samo
bo nasza bezzapachowa.. i na recepte
hmmmm

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

09 sty 2008, 00:31

madziorka hihi, no na recepte bo bylas z tym u lekarza ale mbez recepty tez jest :ico_haha_02: i jesli tylko nie pisze na tym masc sterydowa to spokojnie uzywajcie :ico_haha_02:
madziorka hihi pisze:bo nasza bezzapachowa

Moze wPL nie smierdza :-D ale kazdy ci powie ze krem mozecie stosowac bez ograniczen

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

09 sty 2008, 00:39

hey mamuski!!
Ja pichce kolacje Bablu,bo konczy o 12..wrrr...Vinee chrapie juz dawno... :-D
Dziewczyny u nas pogoda tez do d..y...juz drugi dzien leje od rana i cala noc,ale jakos kolo 13 sie rozjasnilo i pedem poszlysmy do miasta,bo oglupiec mozna w domu w taka pogode..znowu zahaczylam o wyprzedaze i kupilam 4 bluzki :ico_haha_01: :ico_brawa_01: cos nawet ostatnio mam reke na damskim,wchodze i juz mi sie na oko trafia cos ciekawego..hihihi..
Poza tym Vinee dwa ostatnie dni strasznie niegrzeczna byla,dzis wieczorem chyba juz poczula skruche,chodzila i mowila sorry do wszystkiego co napotkala na swojej drodze.. :-D dzis rano mowi do mnie,patrzac na Bablu przykrytego koldra w lozku...papa tired blanket :ico_haha_02: :ico_smiechbig: :-D po drodze z miasta kupilam jej balona na patyku i miala radoche,za Chiny Ludowe nie chciala sobie przetlumaczyc,ze wieje wiatr i ze balon poleci razem z nim,az w koncu za 5 razem mojego poscigu za balonem zrozumiala chyba..hihih.. :-D
Co do danonkow i joghurtow to jakos zaczelam dawac jak Vinee miala 11 miesiecy o ile dobrze pamietam...ja kupuje te co Emilka petits filous yoplait,one sa od 4-6 miesiace bodajze,i jeszcze jedne little stars z mullera tez sa dobre i dla maluchow..a poza tym daje danio z danona jak mam akurat(w Pl dawalam tez bakusie )..kiedys kupilam danonki,tu w Asdzie,ale sa zupelnie inne niz nasze,ktore mozna dostac w Pl!!Vinee zupelnie nie smakowaly..zreszta mi tez nie :-D
Emilka mi tez sie bardziej podoba ta kolorowa wersja bujaka... :ico_brawa_01: a autko jak juz Ela wspomniala na pewno sie spodoba Nathankowi!!
Kasi.k slodka Wasza Vikusia,ale sobie wycieczki robi po domu..hihi ..pewnie jestescie padnieci pod koniec dnia!!!Widac,ze cora ma charakterek nawet rozklada krzeselko na czescie pierwsze :ico_brawa_01: :-D :ico_haha_02:
Madziorka super sniezne fotki,ale Wam zazdroszcze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a te calus w wykonaniu maluchow pierwsza klasa,ale sie usmialam...pokochali sie widac!!! :-D
Marta normalnie nie wiem,co mam napisac,strasznie mi szkoda Twojego Frania,jedyne co moge to zyczyc zdrowka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ela Kondzio rybny chlopak sie zrobil!!! :ico_brawa_01: Vinee tez lubi ryby,nigdy nie odmowi...ale takiej w pomidorach jej jeszcze nie dawalam(ciekawe czy by jej zasmakowala :-D ,na razie tylko duszona w warzywach zasuwa i karpia zajadala w swieta!!!Ale bedziecie miec boskie wakacje,wygrzejesz sie na plazy i poopalasz.....super!!!!!!!!!!!na sam widok tego basenu chce mi sie wskoczyc,tylko wczesniej schudnac musze :-D
Jasnie Pani:) ale Lusia ma atrakcje :ico_smiechbig: usmialam sie jak nie wiem co!!!!za to w przebranku tygryska wyglada superancko!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 sty 2008, 00:39

emilka ale to jest chyba masc, bo w tubce i taka gesta tlusta,, hmmm

[ Dodano: 2008-01-08, 23:42 ]
emilka sprawdzilam. na opakowaniu napisane jest diprobase masc. i tyle
napisali ze lek wydawany bez recepty
a mama pytala swojego lekarza i powiedzial ze na recepte ... hmmm

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

09 sty 2008, 10:32

madziorka hihi pisze:napisali ze lek wydawany bez recepty

wiec skoro wydawany bez recepty to nie sterydy :ico_oczko:
Wszystko ze sterydami ma dodatkowa instrukcje aby stosowac miejscowo, nie dluzej niz tydzien i pod okiem lekarza i Wylacznie na recepte
Ogolnie witam chyba dzis pierwsza :ico_haha_02: stawiam :ico_kawusia: i lece ALi kurtke zkladac bi dzis znajoma ja do szkoly zaprowadza :ico_haha_02:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość