Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

09 sty 2008, 10:49

Spinka - gratuluję dziewczynki!!!!!!! Fajnie, ze się zechciała "ujawnić". My nie mieliśmy pewności co do płci aż do ostatniego usg :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

09 sty 2008, 10:49

Ania 1980 to miło że zajrzałaś do nas, cieszę się bo będziemy miały do kogoś doświadczonego zwrócić się o poradę, a córcia rozkoszna :ico_brawa_01:

mojamaja.córcia witamy i zapraszamy.

Dziękuję bardzo, jestem cała w skowronkach, mój A też, chociaż bardzo chciał syna, ale po wyjściu z gabinetu stwierdził, że może zięcia będzie miał fajnego :-D
A córa waży 240g lub 260g, tyle informacji że nie jestem do końca pewna :ico_wstydzioch:

Nowa na którą do gina idziesz? A na ten twój ból brzuszka brałaś no-spę?

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

09 sty 2008, 11:07

ALe super wiesci :ico_brawa_01: Przede wszystkim ze wszystko w porzadku :-D :-D No i dziewczynk - och jak zazdroszcze :-D :-D :-D Mam nadzieje ze za 1,5 tygodnia tez sie tu bede chwalic taka wiadomoscia :ico_ciezarowka:

Ja mialam jakas straszna noc dzis, wymeczona jestem okropnie :ico_noniewiem: Juz wieczorem mnie pobolewalo podbrzusze, ale tak bardzo nisko, jakby wzgorek lonowy, nie wiem co to.. I w nocy tez mnie meczylo, a na dodatek gora brzucha zaczela bolec i bulogotac (chyba zoladek) jak na zlosc maz byl zmeczony i chrapal glosno :ico_zly: I wymeczylam sie strasznie, na dodatek teraz w ciazy kazda dolegliwosc to dodatkowe nerwy zeby sie dziecku nic nie stalo.
Ale juz w zasadzie nie boli, chwilami troszke pobolewa. A mialam dzi isc na spacer w kolezanka, chyba nie pojde.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

09 sty 2008, 11:10

spinka, ale superowo, gratuluje córeczki!
Sam fakt że znasz płec jest cudowny, prawda? Ja własnie juz nie czekam na to żeby się dowiedziec o wybranej płci (chodzi mi o to że na początku chciałam baaaardzo babeczkę), teraz po prostu nie mogę sie doczekać żeby poznac płec mojego dziecka i móc sie zwracać po imieniu. Ale znajac mojego uparciucha to nie pokaże, ale może mi jednak zrobi niespodziankę :ico_haha_02: Za jakieś 4-5 tyg. dopiero :ico_noniewiem:
Super ze twoja wizyta taka uspokajająca, wszystko w porządeczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mamy pierwszą babeczke na wątku :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-09, 10:18 ]
Tuska, biedactwo to może spróbuj w dzien sobie odespać. Ja wczoraj poszłam spac z bólem głowy ok. 22-giej a wstałam o k. 9-tej, 11 godzin snu :ico_szoking:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

09 sty 2008, 11:20

spinka pisze:
[b]Nowa
na którą do gina idziesz? A na ten twój ból brzuszka brałaś no-spę?


Ja jadę po pracy gdzieś ok. 16 pewnie, a no-spę zażyłam, ale obiecałam sobie, ze dzis tylko 1, bo wczoraj łyknęłam aż 2

Marta ja tez tak miałam, że na początku marzyłam o córeczce, teraz jest mi to obojetne, ale co będzie to jestem bardzo ciekawa. :-)

Tuska mnie tez tak właśnie podbrzusze wczoraj pobolewało i żołądek i bulgotanie tez było, ale cos mi się zdaje, że żołądek to z przejedzenia się frytkami :ico_noniewiem: , może zjadłaś coś ciężkostrawnego?
A poza tym wczoraj jeszcze bolały mnie plecy i krzyż i nadal pobolewają:(
Ostatnio zmieniony 09 sty 2008, 11:26 przez NOWA, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

09 sty 2008, 11:20

Zmykam bo robota sie sama zrobić nie chce :ico_noniewiem: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-09, 10:34 ]
napisałam smsa do kasiulinki, oto odpowiedz: Od wczoraj jestem w domu ale musze leżeć. Dzieki za pozdrowienia. Buziaki dla wszystkich

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

09 sty 2008, 11:55

Ja będę za jakieś 2 godzinki, bo jadę zwolnienie zawieźć.

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

09 sty 2008, 12:10

NOWA ciezkostrawnego nie jadlam, wrecz przeciwnie, przed snem zjadlam jablko i kawalek zielonego ogorka, w celu ze tak powiem na poprawienie pracy jelit :ico_oczko: Bo cos mnie przytkalo wczoraj, moze to dlatego te sensacje. Za to rano od razu do wc musialam biec, ale moze to pomoglo, bo zoladek juz sie nie odzywa.
Dol brzucha troche pobolewa niestety, ale juz chyba mniej po porannej dawce nospy. A ja dzis posprzatac musze, bo znajomi przyjda popoludniu :ico_olaboga: Jakos pomalu dam rade.

Marta, nie odsypiam lepiej w dzien bo znowu w nocy sie bede meczyc.. Nawet nie jestem jakos bardzo spiaca, wytrzymam, to w nocy mam nadzieje padne jak kamien :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

09 sty 2008, 13:25

Nowa nie obawiaj się no-spy, u mnie chociaż jest ok gin kazał przez 2 tygodnie brać po2 dziennie a potem albo odstawić albo zwiększyć do 3, w zależności od tego jak się będę czuła.
Lepiej wziąć no-spę, niż mieć skurcze. Będę trzymała za Was kciuki na wizycie, a może już dzisiaj dowiesz się co tam u Ciebie mieszka :-)

Tuska odpoczywaj, nie przemęczaj się, może te koleżanki nie poprzewaracają się :ico_oczko: Jeżeli czujesz się tak sobie, to daruj to sprzątanie, lepiej poleżeć. A z tym ruchem o którym wcześniej pisałaś - super! Moja Mała jak pierwszy raz dała o sobie znać to tak wyraźnie, chyba żebym była na 100% pewna,apotem to już tak delikatnie :ico_oczko:

Marta głowa boli bo głupia, tak zawsze mój A. mówi :ico_oczko: , ja pisałam już kilka razy, że mi Amol bardzo pomaga. Dobrze że Kasiulinka już w domu, zawsze to inaczej niż w szpitalu.

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

09 sty 2008, 13:34

A posprzatalam sobie troche pomalutku :-) Ja mam jakis dziwny ten brzuch, jak sie ruszam to nie boli, jak siade to wtedy dokucza :ico_puknij: Moze mnie tak w dole kosci bola, tylko ja nie umiem tego rozpoznac, cholera wie.

Malenstwo sie dzis odzywa od rana co jakis czas :-D Do tej pory tylko wieczorami czulam. Okad je czuje to jestem spokojniejsza :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość