justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

09 sty 2008, 12:16

witam.
Dziekuje wszystkim za życzenia.
Ale miałam dziś lekture tyle napisałyście przez ten czas co mnie niebyło:-D

Kinga ślicznie wyglądaliście na ślubie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aniu AMALIA śliczne i duże ma oczka :-)
A pozatym wszystkie dzieciaczki ładniutkie jak zawsze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Abegano świetnie wyglądałaś no i pewnie zabawa sie udała :-D
Violu spóżnione życzenia dla MILENKI za 5 miesiecy :-) a przepis na szarlotke tez zaraz spisze :-D
Basiu sweterek prześliczny :-) , a co do tematu teściowe to też sie pisze :-D
Ula ja już basenik mam tylko kulki musze dokupić :-D
Joasiu mamy nadzieje ze juz wyzdrowiałyście. :ico_oczko:
Aga no to my witamy w SE spowrotem :ico_oczko:
A ja dziś juz duzo lepiej sie cz\uje

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

09 sty 2008, 12:31

Witam!!

Justynce życzę spełnienia marzeń i wszystkiego, co najpiękniejsze :ico_oczko: :ico_oczko:

Nie wiem, czy mi Jaś pozwoli dokończyć szybko, bo marudny jak nie wiem...

Męczymy sie z katarem... I z odstawianiem od piersi...Koszmar, w nocy, bo w dzień się nie karmimy... Muszę uciekać z pokoju, bo jak Jaś mnie widzi, dostaje spazmów o pierś :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: A ja mam dosyć dietki...

Ale chcę Wam coś podesłać, na pewno będziecie zadowolone... ^ grudnia ruszyła internetowa stacja tylko dla dzieciaków. Program zgodny z rytmem malucha, kołysanki, piosenki dla zabawy, do tańca - słucham tego cały dzień i przy okazji wracam do piosenek lat dzieciństwa, no same zobaczcie... www.BabyRadio.pl

Mam nadzieję, ze w dniu urodzin nie dostanę po uszach za linka :-)
Nie mogę zorganizowac imprezki-emotikony nie wchodzą...

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

09 sty 2008, 12:46

witaj Basiu. Dziękuje za życzenia no i teraz ja składam Ci najserdeczniesze życzenia z okazji urodzin, dużo zdrówka, spełnienia marzeń, pociechy z Jasia i wszystkiego naj,naj :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
A co do odstawiania od piersi to mi też najgorzej w nocy było :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

09 sty 2008, 14:39

Witajcie Basiu i Justynko...
Basiu
wszystkiego naj, naj, naj..... :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

my już po spacerku...teraz trzeba obiadek szykować... chłopcy dziś sobie zamówili spagetti

Sylwia dzięki za miłe słowa :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Milena jeszcze sama nie siedzi, tylko jak ja ją posadzę... :-D
a o leżeniu na płasko nie ma mowy... :ico_nienie: nawet dziś na spacerku jak się przebudziła to nie chciała leżeć i musiałam ją posadzić...z takiej pozycji świat wygląda o wiele ciekawiej....chyba już pora zamienić gondolę na spacerówkę... :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

09 sty 2008, 15:25

Hej ja dopiero teraz bo tak laze po tym domu i ciagle cos jest do roboty :ico_noniewiem:
Faceta wyslalam do pracy i teraz siedzimy same w domciu bo pogoda lepiej nie mowic :ico_noniewiem: A wiecie moj dostal na glowe ciagnie mnie do Egiptu,ale Juli jeszcze za mala.Jutro ide do lekarza to spytam dokladnie kiedy mozna z Juli juz latac w inne klimaty.Osobiscie uwazam ze po 3roku zycia.Co wy na to?
A co do choroby ta obie jestesmy nadal pociagajace,ale widze ze wszystkie nas chwyta :ico_wstydzioch: Organizmy mamy wyczerpane a do tego zima i grypa nas chwyta
Basiu 100 Latek i buziaczki :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-01-09, 14:28 ]
A jesli chodzi o gondole to u nas tez juz od wczoraj w piwnicy.Co bedzie sie meczyc w gondoli nie mogla sie Juli dobrze oprzec pleckami wiec zmienilismy jej juz na spacerowke.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

09 sty 2008, 15:40

joanna1111 pisze:A wiecie moj dostal na glowe ciagnie mnie do Egiptu,

Joasiu też bym chciała, żeby mój tak dostał na głowe... :-D :-D :-D :-D i zaprosił nas np. do Egiptu... :-D
Ostatnio zmieniony 09 sty 2008, 15:42 przez Viola, łącznie zmieniany 1 raz.

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

09 sty 2008, 15:42

Ja tez już zmieniłam na spacerówke i Veronika wogóle niechce spać woli sobie wszystko oglądać taka mała ciekawska :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

09 sty 2008, 15:43

Sto lat Basiu :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
My wróciłyśmy właśnie ze spacerku takie ładne słonko świeciło. Eliza ucina drzemeczkę myślałam że będzie więcej marudzenia ale już śpiocha :ico_oczko:

Violu u mnie też dziś spagetti tak dawno nie jedliśmy, że dziś się skusiłam :ico_oczko:

Asiu zgadzam się z Tobą co do tego wyjazdu, bo tam to jest ta klątwa faraona :ico_olaboga: . więc nie ma co ciągnąć takiego maluszka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

09 sty 2008, 15:45

Hej moje Drogie Lipcoweczki ;)
Wlasnie odsluchujemy radyjka dzieciecego ;) Dzieki Basiu jest super!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Basiu wszystkiego najlepsiejszego zz okazji urodzinek ;) pociechy z Jasia i mnostwo milosci :ico_haha_02: :ico_haha_02:

A my jeszcze nie zmieniamy gondoli na spacerowke... ale nasza gondola ma taka regulowana podporka ze dzidzia moze siedziec... a spacerowke planuje na koniec marca moze trochu wczesniej.

A do Egiptu bym pojechala bo w tej Szwecji to tylko ciagle pada i pada .... i szaruga non stop

My dzis na obiadek mamy zupke ogorkowa, Kubus teraz spi ale zaraz po obudzeniu dam mu cycusia i pojdziemy na jakis spacerek- krotki bo pada ale zawsze!

Basia a sweterek super- taki bardzo kobiecy :ico_haha_02:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

09 sty 2008, 15:45

Moja koleżanka była na święta w Thailandi i powiedziała że na razie sie niewybiera nigdzie dopóki mały nie skończy dwóch lat bo tak to trzymała małego na kolanach 9 godzin bo spał. A jak sie kupi bilet w pierwszej klasie to wtedy jest hamak i można dzieciaczka położyc a tak to chyba dwa tysiące to kosztuje :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-01-09, 14:47 ]
Aga u mnie zaraz będzie ciemno, normalnie masakra :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości