Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 sty 2008, 20:58

slodki maluszek!!!!! buziunia, piastka, stopka, cipulka,nozka, nbsek, wszystko po kolei hihi
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

10 sty 2008, 15:25

madziorka hihi pisze:slodki maluszek!!!!! buziunia, piastka, stopka, cipulka,nozka, nbsek, wszystko po kolei hihi
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
To prawda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I MONIKA GRATULUJE CORECZKI ,NAPRAWDE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No to chyba zostaniecie przy tej Ali :ico_oczko:
Cholewcia ,ja tej cipulci nie widze dokladnie :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

10 sty 2008, 17:29

:ico_szoking: mam nadzieje ze cipolinka nie okaze sie przy porodzie ptasiem :ico_haha_01: bo juz sie na Alusie nastawilam :-)
dziekuje Wam kochane...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 sty 2008, 01:52

dziewczyny wpadlam pozegnac sie hihi
jutro rano wyjezdzamy do warszawy
bedziemy w poniedz wieczorem
dopiero o 22 wrocilismy od znajomych
leos byl rozkoszny jak zawsze hehe
po kapieli do 23 bawil sie z babcia, az padl nasz kochany gugus
ja zakonczylam pakowanie.. i uciekam do lozka

trzymajcie sie cieplo
bede tesknic

[ Dodano: 2008-01-18, 12:14 ]
mamuski co z wami?????????????//

wpadlam zalaczyc kilka fotek z warszawy...

z wizyty na planie Budzika hehe

Obrazek

z Ruda
Obrazek

leos operator
Obrazek


i jeszcze kilka ze studia WOSP
jakosc slaba ze wzgledu na migajace zewszad swiatla hehe

Obrazek

Obrazek

Obrazek

jutro lece do uk
takze odezwe sie stamtad. ale nie wiem kiedy,. bo czeka nas wielkie pakowanie,. i przeprowadzka hehe takze net moze na jakis czas pojsc w odstawke hehe
pozdrowionka dla was

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

22 sty 2008, 08:26

Madziorka ,bo mi powiadomienia nie przychodzą :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: I nie wiem czy ktos pisze w tym temacie czy nie :ico_olaboga:
Oczywiscie zdjecia sa przecudne ,Leos fantastyczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A jak Ty sie dostałas do Budzika :ico_szoking: :ico_szoking: Moje dzieci to by zwariowały ze szczęścia ,bo to fani Budzika,a najbardziej Kasia.Bartosz może jeszcze nie tak bardzo ,ale oglądać ,ogląda ,chyba ze względu na te koty :-D :-D
Jak powrót do domu ,jak podróż ,napisz .Miło widzieć znowu ta twoja usmiechnietą buzię :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Monika na razie nie pisze ,bo chyba przeprowadzają lub przeprowadzili sie na nowe mieszkanie ,więc nie ma dostepu do kompa.Ale napewno wróci :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 sty 2008, 14:04

dora no nareszcie tutaj zawitalas hehe
mnie tez nie zawsze przychodza powiadomienia dlatego sama od czasu dp czasu sprawdzam czy cos tutaj kreci ale zazwyczaj widze tylko swoje posty hehe

ciesze sie ze twoje dzieciaki tak lubia budzika
hehe
adama siostra czyli moja szwagierka jest ta Ruda, tzn animuje nia i uzycza glosu hehe
takze stad mamy tam znajomosci
juz bylismy na planie programu ale teraz specjalnie dla lelusia wybralismy sie drugi raz heh
bardzo mu sie spodobalo
a studio WOSP mniej bo jak zaczeli krzyczec to plakal
tylko glosna muza mu pasila a te wrzaski juz nie bardzo hehe a szkoda bo akurat bylo wejscie na antene i chcialam leosia na zywo pokazac do kamery hehe

dobrze ze on czasem protestuje bo jego szaleni starzy to wszedzie by go zaciagneli ze soba hehe

u nas tez przeprowadzka sie szykuje ale narazie masakra hehe
tzn nie mamy chaty, bo tej ktora miala byc juz nasza to wlasciciele sie rozmyslili i jednak sprzedaja hehe
takze lajcik
w piatek musimy zwolnic obecne mieszkania a my jeszcze nie spakowani
zyjemy tutaj razem z para znajomych.. hihi oni przeniesli sie do nas z mysla ze szybko cos razem wynajmiemy. a tu klops
dzis nasi mezowie pojechali do tego miasta birmingham gdzie sie wyprowadzamy w poszukiwaniu mieszkania
i maja tam spedzic noc u naszych znajomych
a my musialysmy zostac z lelusiem zeby cala banda im tam na glowie nie siedziec nie?
no to zaraz mykamy na spacerek hehe
i zakupki oczywiscie
teraz wielkie wyprzedaze., koncowki wlasciwie ale i tak wczoraj wynalazlysmy troche fajnych bluzeczek za grosze hehe

pozdrowionka dla was i czekam na wiesci

widze ze bartoszek ma na dniach drugie urodzinki :ico_szoking: :ico_szoking:

jak tam przygotowania do imprezki????

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

23 sty 2008, 10:31

Tak Madziorka -dzisiaj ma urodziny-2 latka kończy :ico_brawa_01: -ale ten czas leci,a o tej porze miałam go jeszcze w brzuszku i wydaje mi się jakby to było wczoraj :-D
To masz super rodzinkę ,wystepującą w Budziku ,tez bym tak chciała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jezeli chodzi o głośna muzykę ,hałas to dzieci tego nie lubią ,denerwują się ,sama wiem z własnego doswiadczenia :ico_oczko: reagują zaraz płaczem i niepokojem :ico_noniewiem:
Z mieszkaniem rzeczywiscie macie nieciekawie ,ale mam nadzieję ,że szybciutko coś znajdziecie,trzymam kciuki :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 sty 2008, 12:24

dora dla bartoszka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :527: :527: :527: :524: :524: :521: :521: :521: :521: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

chatki nie ma nadal
ach... kolejna przepadla.. jakis pech czy co?
no to wybieramy sie po sklepach polazic. hihi coz innego nam pozostaje nie? hihi

a jak tam imprezka urodzinowa??
czekamy na foty oczywiscie?

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

24 sty 2008, 10:37

Madziu dziękuje za zyczenia i za te sliczne ikonki w imieniu moim i Bartosza :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Jezeli chodzi o imprezke to miała być w tą sobotę ,ale niestety ze względy na choroby ,moja mama,tesciowa mają zapalenie oskrzeli ,synek chrzestnej Bartosza ma zapalenie płuc ,bidulek na zastrzykach jest to przeniosłam na 2 luty.Troszke późno ,ale najwazniejsze ,żeby wszyscy wyzdrowieli :-) :-) :-) Ale oczywiscie zdjęcia będą ,tylko później :-D :-D A na razie pochwalę Ci sie jak mój Bartosz rósł ,rozwijał sie przez te 2 lata :-D :-D
Bartosz jak miał 3 tygodnie
Obrazek
Półroczny Bartosz
Obrazek
Bartosz jak mił rok
Obrazek
2-letni Bartosz
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 sty 2008, 13:04

dora kurcze ale sie rodzinka rozchorowala.. mam nadzieje ze szybko wyzdrowieja i bedzie super mega imprezka dla bartusia hehe

a bartoszek super.. na pierwszej fotce taki fafulek hehe i blondynek z niego od poczatku hehe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość