Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

09 sty 2008, 15:29

Cześć dziewczyny!! Nie moglam wczoraj wejść bo mielismy ksiedza i musiałąm sprzatać itd.
asiam kobieto, mam nadzieje że ułoży sie Wam!! Boże, jacy Ci faceci są czasem beznadziejni... Do tego ząbkowanie Łukasza, ach widze ze naprawde masz ciężko...Nie wiem co Ci napisać bo bardzo chciałabym Cie pocieszyc, ale pisanie że posiadanie dziecka powinno Ci wystarczyc do cieszenia sie z życia moze teraz po prostu nie wystarczyć. Jak człowiek jest zrezygnowany to tylko naprawde dobre wiadomości lub pozytywna sytuacja z meżem moze postawić Cię na nogi. Nie wiem moze spróbuj zrobic cos żebyscie sie zbliżyli fizycznie. Może to pomoże żeby też psychicznie znów wejsć na swoje tory...??
Piękne zdjecie Łukasza masz w podpisie!!
Trzymaj sie!!
ML gratulacje dla Tobiaszka za kroczki!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dorota ale Ci Agatka śpi, normlanie w szoku jestem!!
mamaJulci Dobrze ze już jesteś!!! Tak jak piszesz pieniądze to nie wszystko i nawet bardzo łądna wypłata Twojego meża nie wynagrodzi wam rozłąki! Dobrze że zostaje! Ale Twoja Julcia jest nocny marek, mój bartek też nie należy do dzieci wcześnie zasypiających, ale nie tak jak Twoja córcia!
Mnie Bartuś zasypia około 21:45-22:00, śpi do 9:00- 9:30, zależy jak a była noc. O 23:30 butla i 2 x na cyca sie budzi. Ale dzis to w szoku byłam. Wczoraj też=scciowa wzieła mi Bartka żebym mogła spokojnie sprzatać i pał jej na spacerze 3 godziny!! On w dzień śpi 2 razy: godzinę i 40 minut. Czasem 1,5 godz i 40, a czasem 40 i 40 min. Różnie, ale wczoraj po takiej długiej drzemce to nie dałam mu juz drugi raz spać i zasnął o 21:15 i spał z normalnymi porami karmienia do 9:15 rano!! Ale extra!!
olala świetne zdjecia Asi!!! Powiedz mi co to za krówka na której siedzi Twoja córcia??? JAk ja bym chciala cos takiego dla Bartka!!! Może na roczeka mu kupimy!! Daj namiary, on uwielbia siedzieć i bujać sie!!
madzia22 juz Ci kobieto odpisuję! :ico_haha_01: :-D
Oczywiście lekarze mnie trzymali do porodu naturalnego, bo stwierdzili że dziecko bedzie mieć o ponad kilo mniej. Takze cały dzień sie męczyłam na tej cholernej porodówce z oksytocyną, ale na szczęscie mimo okropnych skurczów nie postepowało rozwarcie. Piszę na szczęscie bo jakby rozwarcie sie zrobiło to bartek móglby tego nie przeżyć, zaklinować sie, uszkodzic albo jeszcze cos innego, nie mówiąc o mnie i moim kroczu. Takze o 20:00 podjęcli decyzje ze jednak cesarka. Ale lekarkai tak się upierała ze tak sobie wymyśliłam i uparłam się żeby nie rodzic naturalnie, wredna baba. A jak zobaczyła dziecko to zbladła! Bartek miał 4750 i 64 cm. A ja mam 158 cm i ważyłam przed ciażą 48-50kg , a teraz 51- 52 kg. Nikt nie może uwirzyć że urodziłam takiego chłopa!!
A napisz ile ma Lenka i ile miała przy urodzeniu, na zdjęciu widać że drobinka ale bardzo jest ładna!!! :ico_brawa_01:
kajunia ale Twoja Lenka była majeńka!!! Śliczne zdjęcie!!
Ja to nawet wolałabym żeby mi bartek zasypial tylko raz w dzień i spał tak jak dziś w nocy od 21:15 przez 12 godzin. U nas z zębami to było tak że wyszedł pierwszy w 6 mies. a potem to szbko poleciały kolejne i przez 3 mies był spokój do połowy grudnia gdzie zaczęły sie tak jakoś tworzyć zawiązki kolejnych. JA myślałąm ze po jedynkach i dwójkach jest czas na trójki a tu czytam ostatnio że kolejne są czwórki i to by się zgadzało bo napuchnięte są dalej niż zaraz za dwójkami dziąsełka. A potem dopiero kły, trójki...

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

09 sty 2008, 15:40

katelajdka, ja mam księdza dziś !

Byłąm u lekarki - dziewczynki zdrowe huuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
Zaraz idę z Ninusią ja uśpić w wózeczku nareszcie!

Małgosia gratuluje zdanego egzaminu i to tak dobrze! No i samozaparcia w usypianiu Wojtusia! Nina jak ją zostawiam w łóżeczku to odstawia taka histerię że szok :ico_szoking: tak głośno i na wysokich tonach płacze że aż świdruje w uszach....Poza tym nie mam motywacji...
Na wiosnę mamy dziewczynkom robić pokoik to może wtedy bedę w stanie ją nauczyć samodzielności - no i od cyca się bedziemy odzwyczajać...Może do pracy pójdę...A narazie to mam depreche zimową i mi sie nie chce snuc planów nawet.......... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

09 sty 2008, 16:53

katelajdka, krówke kupiłam na allegro jako używaną. przed świętami bylo kilka aukcji z takimi i podobnymi używanymi. Nowych takich nie widziałam. Są rózne fajne nowe, ale nie mają takiego oparcia z tyłu jak nasza krówka ani nie mają rączek do trzymania.

Z innej beczki: dziewczyny jak pierzecie ręczniki żeby były mięciusie? Ja nie wiem co robie źle ale mi po każdym praniu robią się coraz bardziej szorstkie. Może to wina kiepskiej wody w Poznaniu?

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

09 sty 2008, 20:15

Muszę się pochwalić!
Ninusia zupełnie świadomie postawiła dziś swoje pierwsze samodzielne kroczki!!! :ico_brawa_01:
Ale jestem z niej dumna!
Normalnie sama stała na środku pokoju i ruszyła do mnie!

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

09 sty 2008, 20:29

Hej!
Widzę, ze "kolęda" trwa! U nas ksiądz (a raczej ojciec, bo to dominikanie) był w sobotę...

WIELKIE BRAWA dla Ninusi! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kroczki!

Ja też muszę się się Aluśką pochwalić. Dziś nauczyła się... smarkać w chusteczkę :-D . Zobaczyła cwaniara jak Arusiowi nos wycieram, podeszła tak "dmuchając" noskiem. Przyłożyłam chusteczkę, "smarknęła" ... i poszła. I chyba jej sie spodobało, bo co chwilę przychodzi i "dmucha. Wogóle to dziwne to moje dziecko, z nocnikiem biega (dosłownie biega!), zeby ją posadzić, lubi to, choć czasem coś wyjdzie, czasem nie...
Acha, czy wasze dzieci gryzą? Moja zaczęła... hmmm Aruś nie gryzł...

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

09 sty 2008, 21:33

Qunick, katelajdka my mamy ksiedza jutro

Qunick gratu;lacje dla Ninusi za pierwsze kroczki, no i fajnie ze jest juz zdrowa

mama Kasia ale madrala z tej Twojej Ali. a co do gryzienia, to wlasnie Tymek zaczal mnie gryzc. na poczatku tylko palce a teraz i reke gryzie

mycie zebow dzis mielismy pierwsze mycie zebow. ale z malutka iloscia pasty malinowej. bez pasty Tymek mial odruch jakby mial wlosy na jezyku. a z pasta nawet mu sie spodobalo

asiam_26 przykro mi z powodu waszej sytuacji z mezem i mam nadzieje ze sie dogadacie i bedzie wszystko w porzadku. trzymam za was kciuki

spacerowka parasolka no wlasnie my powiedzielismy rodzinie ze na roczek maja dawac Tymkowi kase i kupimy mu parasolke. wklejajcie jaki macie na oku i piszcie o wazych uwagach

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

09 sty 2008, 21:52

mama Kasia Witaj kochana, brawa dla Alusi za dmuchanie w dorosłą chosteluszkę!

qunick I dla Ninusi :ico_brawa_01: za samodzielne kroczki!

ODLICZANKO DO ROCZKU Dziewczyny zapiszcie swoje dzieciątka do odliczania...Ja już Wojtusia zapisałam ma 32 dni do roczku. To jest link: http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 115#396115

Chory mąż tak jak dziecko ...albo jeszcze gorzej. Mam urwanie głowy z T. bo złapał jakieś paskudztwo- pewnie grypa jelitowa- 2 dni temu- bo wymituje, odbuja mu się ..ogólnie jest osłabiony i chce żyby go niańczyć jak małe dziecko prawie, ile się unarzeka... och..tez tak macie?

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

09 sty 2008, 22:19

mama Kasia, U nas kolęda była w niedziele, była bardzo nieprzyjemna bo nasz proboszcz nie chce nam dać ślubu kościelnego. Był u nas wikary więc dostało się jemu.

qunick, Brawka z kroczki dla Ninusi. Dominice też już sie kilka razy udało.

asiam_26 Tymczasowo z mężem sie nie kłócimy, bo wyjechał, a przez telefon to są rozmowy pełne tęsknoty. :ico_haha_01:

mycie zębów my myjemy narazie na sucho bo ząbków jeszcze nie ma ale to pomaga na swędzące dziąsła. :-)

Małgorzatka, Chory mąż tak jak dziecko.. a może i gorzej. Mam to samo a jak ja sie źle czuje to nie ma odzewu. Tacy są faceci.

Chyba zgubiłam aparat fotograficzny szukam go od rana jestem zrozpaczona.
:ico_placzek: g:( g:( g:( i zła o mało powiedziane wściekła sama na siebie. :ico_zly: :ico_zly:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

09 sty 2008, 22:39

myszka_f pisze:jak ja sie źle czuje to nie ma odzewu. Tacy są faceci.


Normalnie szok, ja tez tak mam :ico_szoking: Wiesz, sama sobie współczuje...nie ma to jak autowspomagacz :-D

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

09 sty 2008, 22:59

qunick co za wspaniała wiadomość!! Ogromniaste gratulacje dla Twojej Ninusi za to że tak miło Cię (Nas) zaskoczyła:
:597: :597: :ico_buziaczki_big: :597: :597:

mama Kasia i dla Alusi ogromne brawa za samodzielne smarkanie w chusteczkę:
:597: :597: :ico_buziaczki_big: :597: :597:

katelajdka ano malusia moja ptysia była jak się urodziła, zaledwie 2560 :-)

kolęda u nas w niedzielę
gryzienie dzisiaj Milusia mnie dziabnęła hihih :ico_haha_02:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości