Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

09 sty 2008, 22:51

Elu- szkoda , że Jas musi się tak męczyć przez te krosty, napewno lekarka coś poradzi, Kornelowi tez od paru dni na buzi wyszły krosty a teraz na brzuchu zaczynają i na pleckach po kilka, nasz dermatolog stwierdził u niego atopowe zapalenie skóry które też wraca , moze nasilac sie włśnie przy ząbkowaniu, do tej pory był spokój a teraz jak te zębole wyłażą to chyba go obsypuje, nie martw sie kochana będzie dobrze wszystko trzeba przetrwać, sciskam Was

moja mama dzisiaj do mnie zadzwoniła i mówi, że jest w szpitalu, ja w szoku rano dzwoniłam do niej i się nie przyznała, wczoraj zasłabła i pogotowie ją zabrało, czuje się już dobrze ale ponieważ ma cukrzyce robią jej wszystkie badania, zmienili jej leki, mam nadzieję, że będzie w porządku. Miała do mnie przyjechać w piątek a tu bidulka zachorowała :ico_noniewiem: jeszcze się martwiła, ze mi plany pokrzyżowała bo nie przyjedzie, co tez jej przyszło do głowy, zawsze martwi sie o wszystkich a o siebie nie bardzo

A dzisiaj miałam wizytę księdza, nie wiedziałam , że chodzi po koledzie ale udało się go przyjąć najpierw poszedł do innego domu, więc mam z głowy, a Ty-Nell przebrnęłaś, tez miał być u Ciebie ksiądz?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

10 sty 2008, 00:14

U mnie też dziś był ksiądz ale szybko nas załatwił i o dziwo nawet koperty nie wziął :ico_haha_01:
moja niki chora ponad tydzień brała antybiotyk na zapalenie migdałków i nic jej nie pomógł bo dziś znowu 38,4 :ico_placzek: jest marudna więc jutro znowu do lekarza :ico_olaboga:

Mery- jak moja mała dostała pierwszego bolesnego ząbka przeryłam cały internet i ktoś polecił mi ossanit to takie homeopatyczne granulki są świetne bo chłodzą dziąsełka niestety dostępne tylko w niemczech u nas ich nie kupisz [ ale jak masz możliwość żeby ktoś ci przywiózł to polecam ]
jakie stosujesz te żele na ząbkowanie bo u nas niektóre nie działają np.calgel wcale a niektórzy go chwalą ... u nas daje rade dentinox i go polecam - z dziećmi jak z dorosłymi jednym pomaga apap a drugim ibuprom :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-09, 23:20 ]
widze że jak zwykle najpóżniej to zjawiam się ja no ale moja Niki dopiero usneła a to i tak prędko :-) zresztą od kilku dni chciałam tu z kimś popisać ale jestem tak zajęta :ico_pranko: :ico_prasowanko: :ico_odkurzanie: :ico_duzepranko: ostatnio że zjawiam się o takich porach kiedy wszyscy już śpią :( no może w przyszłm tygodniu znajde więcej czasu żeby tu sobie z wami popisać :)

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

10 sty 2008, 01:09

Witam

EDULITA a dla mnie nie jest za późno i jestem :ico_haha_01:

ELUNIU tak mnie zmartwiłaś że nie wiem co Ci napisać :ico_placzek: Nawet nie chce mi się żartować. Ściskam Was mocno :588:

ASIU jak pozwolisz to ja chętnie zamieszkam w tym pokoju razem z Wiki :-) Co do filmów to musisz załatwić sobie dźwięk bo on jest najważniejszy, zobaczysz jaki ze mnie kojot :ico_oczko:

MERY cudowną masz mamusię że tak się o Was troszczy, na pewno wszystko będzie dobrze :589:

CHLOE Amelci nie ma :ico_placzek: W tym roku przyjęłam już 5 strzałów :ico_wstydzioch: ale czy celnych to się okaże :ico_oczko:


Bardzo mi przykro że filmiki Wam się nie otwierają :567: Zapytam brata jak ten programik się ściąga.

liv_holland
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2007, 09:51

10 sty 2008, 11:08

Hej kobietki! Ja tak szybciorem, bo Kylie mi sie budzi. Pospalysmy dzis, ze hej!
Mery, Elunia- :ico_buziaczki_big:

Kasiulka-a czy Ty kochana o malenstwo sie starasz?:)

Asiu-pokoj sliczny!

Sluchajcie-dzisiaj rano znajoma wyslala mi ten link n atemat naszej klasy-poczytajcie sobie!
http://wiadomosci.onet.pl/1670678,11,item.html

Milego dnia, sprobuje wpasc potem!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 sty 2008, 11:15

EDULITKO STO LAT Z OKAZJI URODZINEK

[ Dodano: 2008-01-10, 10:24 ]
dla mnie artykuł tendencyjny, absolutnie nie robi na mnie wrażenia, nie wiem kto jest głupszy autor tego artyk czy ludzie którzy kazali mu to napisać. Prypomina mi sie odrazu jak chodziły pogłoski że jedzenie z mikrofali jest rakotwórcze. Takich portali jest kilka a tak serio temu się udało zabłysnąc w jakiś tam sposób. Nieważne. Spodobało mi się słowo "namierzyć" :-D A już zdanie o tej Myszce Miki, mogli napisac wprost "Dodasz ją do znajomych,to cię namierzy odnajdzie i zgwałci" Paranoja

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

10 sty 2008, 12:19

nawet nie doczytałam do końca - internet to kopalnia wiedzy o naiwnych, blogi etc. bez przesady!!! ktoś chce sensację zrobić na fajnej sprawie :-P taka cisza w polityce odkąd PO wygrało wybory :-D

Eluś - nie bezpośrednio ale Cię rozumiem, jesteś kochaną mamą - moja Ada, jej Mateusz ma alergię i ona już to zauważyła, jak tylko pora roku alergiczna to Mati jest innym dzieckiem, niecierpliwym, marudnym, złośliwym - leki łagodzą wszystkie objawy i inny dzieciak... on ma alergię na pyłki :-/ nie martw się kochana, będzie dobrze :-)

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: - dla Edulity :-D

aparat fot. mi się zepsuł, pisałam?? już mam rozdwojenie jaźni... nie wiem co pisałam, komu co mówiłam eeehhh

Wczoraj tak gadałam z moją Agą o obawach z powrotem do pracy, o dziewczynkach... i ona napisała wieczorem mi smsa, że może zajęłaby się tymi moimi Myszkami, bo po co obcym oddawać pod opiekę... więc może zdecyduje się - oczywiście zamierzam jej płacić- bo "płacisz-wymagasz" :-D i to moja siostra a nie babcia, babciom się nie płaci ;-) hihi

Nie wiem czy współczuć czy gratulować zębów :-D i jedno i drugie - jak Róża zacznie wcześniej ząbkować to może razem skończą :-D Lilka ma 5 ząbków więc gdzie tam do 20 :-P

Bartek może zostanie dziś w domu, śpi teraz i nie ma z nim kontaktu :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

10 sty 2008, 12:20

Hej

Eduliyta- mam calgel i dentinox, a mały i tak jeczy w nocy, jakoś trzeba to przetrwać,

Tyle mam sprzatania a nic mi sie nie chce chyba dzisiaj odpuszczę sobie, ciagle sprzatam i ciągle bałągan i kurz, błedne koło :ico_zly: Od tych detergentów mam zaczerwienioną i swędzacą skórę na rękach, używam rekawiczek ale nie zawsze chce mi się je zakładać, juz kiedys tak miałąm i jak byłam u dermatologa to powiedział, ze to kontaktowe zapalenie skóry, teraz to juz chyba wszystko bedę w rękawiczkach robić, a nie lubię

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 sty 2008, 12:35

Mery ja mam to samo, w jednym miejscu na ręku już wczoraj tak mi pękła skóra że mam ranę i boli i szczypie :ico_placzek: Dobrze ze mąż o dziwo wrocił do odmu po 19 to wykąpał Wiki bo ja bym nie dała rady. Smaruję i nic. Ja nic w rękawiczkach nie robie bo nie lubię jak ty Mery.

[ Dodano: 2008-01-10, 11:36 ]
No my za godzinkę idziemy do pani dr, zobaczymy jak mała, ciewe ile waży, powinna blisko 12kg :-D

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

10 sty 2008, 13:16

Dzień Dobry

To i ja się przyłączam do życzeń urodzinowych dla EDULITY :ico_prezent:

LIV tak żabeczko staramy się o drugą dzidzię :ico_ciezarowka:

ASIU napisz ile waży Wiki, Konradowi wczoraj wybiło 12.380g :-D :-D :-D

Co do artykułu to się zgadzam z Wami. Zawsze znajdą się jakieś zazdrosne mendy które nie będą mogły pogodzić się z faktem iż kto inny wymyślił tą stronę :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Poza tym ja nie piszę tam o wszystkim. Zapraszam tylko tych których lubię, no może mam jednego wariata Michael Scotfield ("Skazany na śmierć") ale to tylko dlatego że rozbawiło mnie miejsce zamieszkania - chwilowo Panama :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

10 sty 2008, 13:22

Hej!!
kasiulka, ja bardzo proszę o ten program do otwierania twoich filmów. A Amelka jeszcze będzie, pewnie pojawi się w najmniej spodziewanym dla was momencie :ico_haha_01: . Trzymam kciuki!
liv, witaj!!
elu, spokojnie. Wszystko się ułoży,szkoda że o ŁZS tak męczy Jasia. Mam nadzieję, że po piątkowej wizycie wszystko się wyjaśni.
nella, a jaki ty masz zawód, bo ja nie wiem :ico_noniewiem:
asiu, mery, pękająca skóra to u mnie standard. Suche, czerwone dłonie też :ico_olaboga: Łuszcząca, szorstka skóra... Ale już zaczynam to ogarniać i wiem co pomoga:
1) rękawiczki do zmywania naczyń, podłóg- można kupić cienkie (chirurgiczne). To naprawdę jedyna szansa! I ochrona. Można się nauczyć, wierzcie!!
2) na noc nakładam AVON - kuracja parafinowa do rąk+bawełniane rękawiczki (rewelacja)
3) w razie pęknięć skóry-wazelina!
Mały po spacerku, śpi.

[ Dodano: 2008-01-10, 12:24 ]
edulita, ode mnie również STO LAT :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość