Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

10 sty 2008, 10:14

Cześć dziewczyny!

Lulu dobrze że już jesteś i że wszystko jest ok. Ja właśnie tego braku snu po narodzinach Lenki sie obawiam, ale tłumaczę to sobie w ten sposób, że organizm się przyzwyczai, tylko ten początkowy okres będzie naprawdę fatalny.

Tuska powodzenia przy remoncie, nie szalej się za bardzo :ico_nienie: .A takie spotkanie z koleżankami bardzo dobrze robi, zwłaszcza po tak długim leżeniu w łóżku.

Nowa to twoja dzidzia się domaga odpoczynku, już widać, że śpioszek będzie, ona po prostu wcześnie wstawać nie lubi i teraz jak na zwolnieniu jesteś to jest zadowolona. A jak z ruchami, czujesz już wyraźnie, bo ja po ponad tygodniu od pierwszych wyraźnych ruchów zaczęłam ją już dokładnie odczuwać. Śmiga z jednego boku na drugi, wiercioszka jedna.

Siunia jeździsz troszkę, czy na razie nie za bardzo? Szkoda, żeby prawko leżało :ico_nienie:

Marta nie martw sie na pewno ksiądz nie odpuści zbiórki kolędowej kaski i przyjdzie niebawem :ico_oczko:[/b]

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

10 sty 2008, 10:50

Hej piję z Wami kawusie i biore sie za robotę. Brak mi energii bo kurcze pogoda skisła taka, że z bólem głowy wstałam :ico_olaboga:
Prócz Kasiulinki jeszcze Nipper tu nie zagląda ale czasem tylko jest na UM ,zapracowana bidula, a po Świętach leżała z grypskiem w łóżku :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

10 sty 2008, 10:59

Nipper też ma chyba termin na 04.06 tak jak ja, a wie już co jej sie urodzi?

Ja już po kawusi, po precelku i toście no i mam zgagę, delikatna wprawdzie, ale jest, więc już parzę rumianek - może troszkę mi ulży.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

10 sty 2008, 11:00

spinka, nie, płci jeszcze nie zna.
a ja skonczylam kawke, zaraz trzeba sie brac za jaką robotę, a ja codziennie mam takiego lenia że szok :ico_szoking:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

10 sty 2008, 11:07

Oj znam to aż za dobrze :ico_olaboga:
Dzisiaj mam pokaz Zeptera i też trzeba trochę dom ogarnąć ale nie wiem jak mi to wyjdzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

10 sty 2008, 11:16

spinka, ja wzięłam się na sposób i doialogi na fonetyke czytam sobie a w przerwi klikam, wtedy nie musze aż tak sie zmy\uszać- jeden dialog i przerwa :-D

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

10 sty 2008, 11:22

I tym sposobem wilk syty i owca cała :ico_brawa_01:

A długie one są? Bardzo nudne?

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 sty 2008, 11:39

Hej
Ja ogarnęłam chałupkę troszkę, włozyłam :ico_duzepranko: :ico_odkurzanie: i teraz mogę w koncu napic się z Wami :ico_kawusia:

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

10 sty 2008, 11:46

Ja dopiero wstalam :ico_haha_01: Odespalam poprzednia noc, mialam spanie ze ho ho :-D Szkoda tylko ze jakies okropne sny mialam, ale juz zapominam :ico_spanko: Szkoda ze pogoda sie zepsula, bo dzis mam energie na spacery - jak na zlosc.
Jem sniadanka, a babel cos sie juz zaczyna odzywac :ico_ciezarowka: Strasznie nisko dalej siedzi, bardziej mnie w bodbrzusze kopie niz w brzuch.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 sty 2008, 11:46

Spinka moje maleństwo uaktywnia sie głównie wieczorami. Jak jestem wyciszona i np. sobie leżymy i słuchamy muzyczki (wtedy głównie czuje), moje dziecko po prostu lubi spokój :-) . Wczoraj jak wróciłam od gin to super fikało, pewnie wyczuło, że mamusia happy. Ale to naprawdę są bardzo delikatne ruchy.M. ciagle przychodzi i wypytuje, czy czuję, czy małe sie rusza, chyba tez juz chciałby poczuc :-D A gin mówiła, że przy 1 ciaży przeważnie czuje się od 20tyg. Także niepotrzebnie się martwiłam :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-01-10, 10:48 ]
Tuska pisze:Ja dopiero wstalam :ico_haha_01: Odespalam poprzednia noc, mialam spanie ze ho ho :-D Szkoda tylko ze jakies okropne sny mialam, ale juz zapominam :ico_spanko: Szkoda ze pogoda sie zepsula, bo dzis mam energie na spacery - jak na zlosc.
Jem sniadanka, a babel cos sie juz zaczyna odzywac :ico_ciezarowka: Strasznie nisko dalej siedzi, bardziej mnie w bodbrzusze kopie niz w brzuch.


Tuska witaj śpioszku, mój maluch też jest niziutko, wczoraj gin jak szukała serduszka, to aż sie zdziwiłam, bo prawie na wzgórku łonowym. A brzuch mi rośnie wyżej :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość