Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

10 sty 2008, 11:49

spinka, długie nie sa ale trzeba czytac każde słowo z odpowiednim akcentem i bardzo płynnie i szybko. no i jak tak prawie na jednym wydechu czytam zdanie po zdaniu to mi sie w głowie kręci bo chyba nie dotleniam mózgu wtedy :ico_oczko:
Przecwiczyłam 3, zostały jeszcze 3, potem nauka słówek ale to juz na pisanie i niestety nie przy kompie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 sty 2008, 11:52

Marta nawet nie mów o nauce ,mnie też czeka :ico_placzek: , a tak mi się nie chce. Ja z kolei uczę się ze Ścieków Przemysłowych. Twoja dzidzia to przynajmniej języka troche podłapie :ico_haha_01:

A wiecie, że m. ściąga mi Mozarta dla dzieci, bedziemy sobie słuchac, podobno nasze maleństwa juz rozrózniają odgłosy, zobaczymy , czy brzdacowi się spodoba :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

10 sty 2008, 11:55

A mi po rumianku troszkę ulżyło, powinnam umyć lodówkę, przydałoby się, ale jakoś troszkę się obawiam. Mam czasami takie myśli w sumie głupie, czy jak coś tam zrobię, to czy Malutkiej nie zaszkodzę, mam to po tym leżeniu i totalnym nicnierobieniu. A co Wy myślicie na ten temat?

Nowa napisz dokładnie skąd ściąga, tylko może na priv bo nie wiem, czy tak można na forum takie info podawać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 sty 2008, 11:58

spinka pisze:A mi po rumianku troszkę ulżyło, powinnam umyć lodówkę, przydałoby się, ale jakoś troszkę się obawiam. Mam czasami takie myśli w sumie głupie, czy jak coś tam zrobię, to czy Malutkiej nie zaszkodzę, mam to po tym leżeniu i totalnym nicnierobieniu. A co Wy myślicie na ten temat?


Spinka to wszystko zalezy tylko od Ciebie, jak nie dasz rady, to zrobisz sobie przerwę, albo nie skończysz. Ja myślę, że ruch jest wskazany, zwłaszcza po długim odpoczynku. Ja to sie boję, że wszystkie mięśnie mi zanikną, a przecież do porodu tez trzeba miec siły. Ja jak cos dłuzej porobię, to czuję plecy i krzyż, chyba to maluch daje znac, że nalezy przestac.

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

10 sty 2008, 11:58

NOWA pisze:
Tuska witaj śpioszku, mój maluch też jest niziutko, wczoraj gin jak szukała serduszka, to aż sie zdziwiłam, bo prawie na wzgórku łonowym. A brzuch mi rośnie wyżej :ico_noniewiem:


No wlasnie tez mnie to niepomiernie dziwi ze ten brzuch tak wysoko a w nim dziecka tak na prawde nie ma :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Spinka mialam identyczne odczucie, czasem jeszcze mam ale rzadziej. Teraz po jakiejs malej aktywnosci, spacerze czy malych porzadkach czuje sie duzo lepiej niz po lezeniu czy siedzeniu caly czas. Ale rozkrecam sie powoli, caly czas jeszcze pamietam te wstretne plamienia.
(inna sprawa ze to drugie plamienie mialam po calym dniu lezenia :ico_noniewiem: )

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 sty 2008, 12:01

spinka pisze:Nowa napisz dokładnie skąd ściąga, tylko może na priv bo nie wiem, czy tak można na forum takie info podawać :ico_noniewiem:


Jasne, ale wieczorkiem :ico_haha_01: Nasi znajomi puszczają to córeczce, kiedy czas spac, to w sumie też taki wyznacznik dla dziecka.

[ Dodano: 2008-01-10, 11:03 ]
Tuska mnie tez mysli o plamieniach prześladują :ico_olaboga: , bo najgorsze, że niewiadomo z jakiej przyczyny. ale gin wczoraj mówiła, że nawet jak sie jakies pojawi, to, nie nalezy się przejmowac. (oczywiście mówiła o moim przypadku)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

10 sty 2008, 12:04

Niby tak, ale mój gin powtarza, żebym pamiętała, żeby się oszczędzać, bo moja macica przez tą wadę jest szczególnie podatna na skurcze. A co do bólu krzyża to moja Mała chyba mi uciska jakiś ner, bo np dzisiaj jak tylko się zbudziłam od razu czułam ból w okolicy krzyża. A co do położenia niuni, to różnie, czasami jest tak na wysokości pępka, czasami niżej, wczoraj wieczorem, chyba się niziutko ułożyła, bo miałam wrażenie jakby mi na pęcherz uciskała, nie bolał, nie chciał się do ubikacji, tylko odczuwałam po prostu dyskomfort.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 sty 2008, 12:06

Myslę, że możemy byc spokojniejsze, nasze maleństwa są już "duże" i byle co im nie zaszkodzi.

Ale oczywiście wszystko w granicach rozsądku nalezy robic.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

10 sty 2008, 12:08

NOWA, to ja tez poprosze priwa z instrukcja jak i gdzie sciagnąc muzykę :ico_sorki: Ponoc juz do brzuszka można puszczac, rozwija mózg dzidzi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-10, 11:09 ]
Ja ostatnio przywlekłam pod górę cięzkie torby z zakupami to miałam stracha a potem wyrzuty sumienia :ico_puknij:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 sty 2008, 12:10

Marta26 pisze:NOWA, to ja tez poprosze priwa z instrukcja jak i gdzie sciagnąc muzykę :ico_sorki: Ponoc juz do brzuszka można puszczac, rozwija mózg dzidzi :ico_brawa_01:



Jasne, ale to dopiero wieczorkiem jak m. wróci z pracy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość