Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

10 sty 2008, 00:48

Madzia Nie łam się kochana, szybko zleci, nawet się nie obejrzysz :ico_pocieszyciel: a później to już tylko do przodu, w końcu lada dzień będzie was więcej :ico_brawa_01:

dziewczyny śliczne te wasze bobasy... za dwa miesiące jak już każde nabierze troszkę uroczego indywidualizmu to dopiero będzie co podziwiać :ico_oczko: dobrze, że w końcu jakaś dziewczynka jest wśród nas, bo nas mali Panowie zdominowali... :ico_haha_01: kostium tygryska rozbrajający-super są takie ciuszki, albo kombinezonik zimowy z uszkami i ogonkiem-rozbrajające...

ja poleżałam w ciepluchnej wodzie-nie przepadam za kapielami, bo to jakieś takie nudne, ale było mi tego trzeba, odprężyłam się i wypucowałam... ale na prawdę to się wyszoruję jak już nasz bobas opuści pokład, w końcu się podomywam wszędzie gD> ogolę się tu i ówdzie g:P Kuba ma w piątek jakąś dużą pracę-obsługują spektakl, mam nadzieję, że niunia się urodzi innego dnia :ico_noniewiem: teraz jak już wiem, że tak w środku coś się ruszyło to jestem spokojniejsza i nie wypatruję oznak jak szalona fanatyczka :ico_oczko:
Kuba dalej obrażony :ico_puknij: idę spać, bo oczka mi sie kleją...

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

10 sty 2008, 07:09

kaśka28
Gratuluję narodzin córeczki i szybkiego porodu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A córeczka prześliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

10 sty 2008, 11:40

Hej Hej :-)
Gdzie jesteście śpiochy :ico_oczko: :569:

Ja właśnie wstałam, zjadłam z męzęm śniadanko i za 2 godz do lekarza.Nio kochane jutro z Wami nie popiszę bo będę juz w szpitalu :ico_brawa_01: Strasznie sie boje,wizja szpitala mnie dobija,ale muszę dac radę :-)
Znajac mnie to sobie jeszcze zdrowo popłaczę zanim tam się znajdę :ico_puknij: ,taki dziwak ze mnie :-D

Pozdrawiam :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

10 sty 2008, 11:41

Cześć dziewczyny... co za noc, ciągle tylko siku... :ico_olaboga:
brzuch mnie ciągle męczy bólami różnego gatunku, właściwie to dopiero co wstałam i zbieram się na jakieś śniadanko, no i na siku oczywiście :ico_haha_01:
meldujcie się dziewczyny!

[ Dodano: 2008-01-10, 12:57 ]
:ico_szoking: no co wy dziewczyny się nie odzywacie?!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

10 sty 2008, 14:06

Czesc wam ja czulam sie dobrze ale teraz strasznie boli mnie glowa az na wymioty mnie bierze.Moja Julka zrobila w przedszkolu takie fajne prace dla babci na dzien babci ze az mi lezka w oku sie pojawila. :ico_ciezarowka: :ico_haha_01: Plamienia mam dalej ale takie male wiec mysle ze jeszcze przenosze.Czekam bo mama 16 bedzie juz do naszej dyspozycji wiec bede spokojniejsza ze Julka moze isc do niej a nie do tesciow chociaz tam by sie miala dobrze ale tu mama jest blizej i zawsze moze podejsc. :ico_noniewiem: Uciekam pozmywac po obiadku i zmierzę sobie cisnienie narazie pa.madziarka81, nie zamartwiaj sie szybko maz wroci i bedzie pewnie ok.Mój mąż też szykuje sie na operacje ale własnie czeka az urodze.No i troche sie boi bo on to samo mial robione w marcu tamtego roku i teraz znow. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

10 sty 2008, 15:51

Hej Kochane!!!!
Dziekuję za gratulacje, ja gratuluję innym mamom.
Moja Kruszynka ważyła 3,410 miała 52 cm dł i dostała 10 w skali apgar :-D
Tu macie fotkę.
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... pic_id=689
Na razie znikam. Buziaki

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

10 sty 2008, 17:28

kochane
[size=150]
moja Siostrunia pojechała rodzić[/size]
dostała zastrzyk na rozwarcie sie szyjki macicy i czekamy
jade do niej za momencik

tak bardzo sie ciesze

lada chwila poznamy tego małego Ktosia

Gonnia Twój MIłoszek jest przesliczny !!!

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

10 sty 2008, 18:46

Gonia, naprawdę słodziutki Twój maluszek :ico_brawa: :ico_buziaczki_big:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

10 sty 2008, 20:25

ale nas tu malo dzisiaj Goonia, bobasek sliczny

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

10 sty 2008, 20:38

Heyo!

Byłam u gina i nic. Na dzis termin i ciągle w dwupaku. Jak sie nie rozdwoje do niedzieli wieczora to w poniedziałek na 7.30 rano mam sie zgłosić do szpitala.
Powiedział mi ze normalnie jak nie miałabym kłopotów z ciśnieniem to mogłabym do tygodnia po terminie siedziec w domku , ale ze te cisnienia mam takie a nie inne to lepiej zebym była pod stała opieką.

zobaczymy co sie jeszcze wydarzy do niedzieli - może maluszek sie jednak zdecyduje wyjsc?

monia26 pisze:Ja właśnie wstałam, zjadłam z męzęm śniadanko i za 2 godz do lekarza.Nio kochane jutro z Wami nie popiszę bo będę juz w szpitalu :ico_brawa_01: Strasznie sie boje,wizja szpitala mnie dobija,ale muszę dac radę :-)
Znajac mnie to sobie jeszcze zdrowo popłaczę zanim tam się znajdę


nie martw sie Moniu - ja tez ide wiec bedziemy sobie razem leżeć i czekać na nasze szkrabki!

Goonia, śliczny ten Twój Aniołek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Fintifluszka pisze:brzuch mnie ciągle męczy bólami różnego gatunku,


tez mam właśnie jakies ciągle dolegliwości bólowe, właściwie przez cały czas kiedy sie poruszam albo chce zmienic pozycje jak leże w łóżku - tylko jak nie ruszam sie wcale jak siedze albo leże to wtedy nie boli. :ico_olaboga:

mariola pisze:zmierzę sobie cisnienie


pilnuj pilnuj bo to teraz ważne na końcóweczce. Ja też co chwiloe mierze i zażywam tabletki.


jutro i w sobote pewnie bede jeszcze cos sprzatac bo jak pojade w pon do szpitala to wróce juz z maluszkiem wiec wszystko musi być gotowe i czyściutkie.

uciekam sie kąpać i do spania!

pa pa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość