Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

10 sty 2008, 13:39

Edulita- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Kasiulka- Kornel miesiąc temu ważył 13,600, teraz nie wiem musze go zważyć bo ciekawa jestem, moze zrzucił troche :ico_haha_01:

MAma dzwoniła jutro wychodzi ze szpitala, cieszę się, że wszystko ok.

widzę, ze nie tylko ja mam wrażliwą skórę, muszę chyba zakupić te cienkie rękawiczki skoro mówisz Chloe, że są ok.

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

10 sty 2008, 14:01

Eluniu, strasznie współczuję bo chyba nie ma nic gorszego dla matki niż cierpienie dziecka :ico_pocieszyciel:
Powiem Wam, że ostatni też zaobserwowałam u Maksa jakieś zmiany skórne. Nie wygląda to ciekawie ... :ico_noniewiem: Ma takie miejscowe zaczerwienienia na bokach ud i rekach powyżej łokcia .... Zastanawiam się czy to nie od nabiału. Ostatnio po jajku pogorszyło mu się ... dziś na śniadanie (po dłuższej przerwie) dostał jajko i zobaczymy czy mu coś wyjdzie :ico_olaboga: Jutro zarejestruję go do lekarza.

Przyłączam się do życzeń dla Edulity :ico_prezent: Wszystkiego naj, naj :-D

No ... no Wasze dzieciaczki niczego sobie :-D Maksiu waży coś koło 12 kg.

Mery, był u mnie wczoraj ksiądz. Mamy nowego proboszcza więc musiał o wszystko wypytać ... Poprzedni był chyba bardziej wyrozumiały bo podobno ma na boku rodzinę :ico_oczko:
Cieszę się Mery, że u mamy już ok. Takie to już są te nasze mamy....Wszystkich przedkładają nad siebie :ico_sorki: Moja też mnie przeprasza, że nie może przyjść do Maksia w odwiedziny bo 39 stopni gorączki :ico_szoking: :-D

Chloe, pracuję jako psycholog od dorosłych problemów :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 sty 2008, 15:05

Kasieńko sądziłam że Wiki waży blisko 12 np 11900 ale nie! Ona waży 12800 :ico_szoking: Ponad kg przybrała, koniec z ciasteczkami :ico_oczko: I tak jak mówiłam wstrzymujemy się z rybą i cytrusami do ukończenia 24 m-ca a narazie może jeśc alles. Wczoraj zjadła troszkę jajka w końcu. Idę bo mój "szanowny"małż jest w domu a ja śmiałąm mieć pretensje że jak poszedł wyrzucić świeci to zostawił drzwi na oścież a ja złapałam Wiki jak po korytarzu sobie chodziła,moja wian rzecz jasna. Acha i jak kupuje paczki do kawy dwa tzn że oba dla niego :ico_zly:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

10 sty 2008, 15:24

nella, to faktycznie ciekawa praca. Ale chyba do łatwych nie należy...
Maciej po rotawirusie przybrał i teraz wg mojej wagi waży 10 kg. Za tydzień szczepienie, więc się jeszcze okaże :ico_oczko:
Dziewczyny, mam pytanko. czy któraś z was robiła ostatnio dziecku morfologe....Maciejowi hemoglobina wyszla 11,8 i lekarka zalecila podawanie zelaza. jaki wynik mialy wasze dzieci.
Sorki, ale nie moge wpisac niektorych znakow...robota malego

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

10 sty 2008, 16:27

hej

dziękuję Wam bardzo za podtrzymywanie na duchu, jak zawsze jesteście niezawodne :)

Edulito - spełnienia marzeń :ico_tort:
Jak dziś zdrówko Nikolki?

Mery, dużo zdrówka dla mamy, masz kochaną mamę!

Kasiulko, tyle strzałów! To co Wy - co drugi dzień :ico_oczko: Przyzwoite małżeństwo to max raz w tyg powinno, nawet w miesiącu wystarczy :ico_haha_01:

Asiu, a niech mu te pączki w uda wejdą! Żartuję oczywiście! Ale łasuch z niego!

Mój Jaś właśnie ławę przepycha po pokoju :ico_sorki:
Dziś już mniejsza ta wysypka, i w dzień pospał 1,5 godz, tak że dziś juz lepiej.
W nocy za to się budził dwa razy i po 2 godz urzędował, raz w dobrym humorze, gadał i się śmiał a druga pobudka była płaczliwa.
Ja dziś dostałam okresu więc już wiem że wczoraj tak się rozklejałam z powodu napięcia.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

10 sty 2008, 16:33

Dziękuje za życzonka jest mi bardzo miło :)
Widze że moja niunia to piórko bo waży zaledwie 10kg :ico_szoking: a tu patrze na wartości no ładnie 12 kg min. pogratulować :ico_brawa_01: Moja mała w koło je i je a później lata jak rakieta to może spala
:ico_haha_01:
Dziś dostałam od córci prezent na urodziny - ma angine a dopiero skończyła antybiotyk :ico_placzek: czy wasze maluszki też tak chorują :ico_olaboga:
Nic spadam bo niedługo będe miała gości , może wieczorkiem jeszcze tu zajrze do was a narazie pa

[ Dodano: 2008-01-10, 15:36 ]
ELU - to zdrowo tak czasami się rozkleić i oczyścić się mi to zawsze daje siły na zapas :) bo przynosi ulgę

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

10 sty 2008, 17:01

ELUNIU to kamień spadł mi z serca, będzie dobrze :-) Co do strzałów to było ich pięć w pierwszym tygodniu roku :-D :-D :-D Tak że limit wyczerpany na 2 miechy :ico_oczko:

ASIU no wiesz :ico_nienie: Przecież jak Pan i Władca wychodzi z domu to kobieta powinna drzwi zamykać :ico_haha_01: Ciekawe co powie Wiki jak powiesz jej o diecie? :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-10, 16:03 ]
CHLOE moje dziecko jeszcze nie miało robionej morfologii więc nie pomogę g:(

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 sty 2008, 19:00

Eluś super że wysypka mniejsza :ico_brawa_01: my dostaliśmy jakiśnowy kremik ale nie pamiętam nazwy mąz zabrał recepte, ale bez sterdydu uff

Wiki mam dietę, przed chwiląskórkeod chleba jadła :ico_oczko: zamiast ciasteczka, kurde no prawie 13 kg hmm

A ja takąochotę na pączusia miałam :ico_placzek: Facetom to nigdy w nonono nie idzie :ico_zly:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

10 sty 2008, 19:21

Witam ja wpadam tylko na chwile bo mąż w domu i mi nie daje siedzieć przy kompie :ico_zly: Dziś byliśmy u alergologa z Martyną i odrazu zrobili testy :ico_noniewiem: ale trzeba powtórzyć bo niewyszły mówiła że coś poblokowane wszystko ma i nie idzie nie wiem oco chodzi bo żadnych lekarstw już od 2 tyg nie przyjmowała ani witamin. :ico_noniewiem: I trzeba znowu jechac i powtórzyć....Ale po przepisywała jakieś inchalatory i kropelki znowu 100zł w d...e. Będe wpadać jak tylko mąż mnie dopuści więc nara miłego tyg.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 sty 2008, 19:52

Dziś byłam sobie pazurki robić, i w progu juz usłyszalam, jak wróciłąm "czy to na pewno kosmetyczka była" Nie to był super napalony 25-latek starczy??? Kurde raptem dwie godzinki mnie nie było, jutro rano tez jadę na zakupy :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość